propuneri runde viitoare

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ieri au fost ceva probleme ( nu este relevant motivul, nu am putut intra si imi pare rau de asta.... )
Azi de ultima zi din 202, 2 runde pana la ora 21, zic ca e ok.
Dar daca tineti neaparat o sa le anulez si gata.

Din ianuarie schimbam putin organizarea, o sa setez rundele in avans pe 2-3 zile, ca sa nu mai apara situatii neprevazute de acest gen.
O sa pastram programarea facuta, singurele diferente fiind asta cu programarea in avans si existenta rundelor si lunea.
Am primit ceva nou zilele astea cadou de la Inno si vom putea face schimbarile de mai sus.
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Ieri au fost ceva probleme ( nu este relevant motivul, nu am putut intra si imi pare rau de asta.... )
Azi de ultima zi din 202, 2 runde pana la ora 21, zic ca e ok.
Dar daca tineti neaparat o sa le anulez si gata.

Din ianuarie schimbam putin organizarea, o sa setez rundele in avans pe 2-3 zile, ca sa nu mai apara situatii neprevazute de acest gen.
O sa pastram programarea facuta, singurele diferente fiind asta cu programarea in avans si existenta rundelor si lunea.
Am primit ceva nou zilele astea cadou de la Inno si vom putea face schimbarile de mai sus.
Iti mutumim Raka pentru acest mesaj si pentru vestile bune. Pana la urma la toti pot interveni probleme neprevazute insa totusi ar fi mai ok daca si in ultimul timp suntem anuntati ca nu avem runde, ma refer sa nu stam sa asteptam.
In numele tribului HAOS, noi iti dorim un an nou fericit, plin de ralizari si de runde. La multi ani !
p.s.
1. multumim pentru rundele de azi
2. am jucat pe servere straine si vin cu o propunere pentru anul viitor. runde start mine 6, productie x2. sunt super faine si interesante ;)
Toate cele bine si respect
 

Semhar

member
Scor reacție
0
LA MULTI ANI !! AN NOU FERICIT !! TOATE CELE BUNE !!

Multumim domnului @Rakanishu !

Se pot baga azi 3 runde ? ( e sambata, incerc sa ma recuperez dupa aseara gen )

START 26, FARA FARM, x3 PRODUCTIA

SAU

START 505, FARA FARM, x3 PRODUCTIA

SAU

START MAXIM, FARA BARBARE
 

victor22

member
Scor reacție
0
Vin iar cu propunerea daca se poate o runda de 3-5-7 zile pentru ca nu a mai fost de destul de mult timp o astfel de runda
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Ziua buna, se poate baga ultima runda azi :

STAT 26, FARA FARM,PRODUCTIE x3

SAU

STAT 505,FARA FARM,PRODUCTIEx3
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Ziuna buna, revin si azi cu o propunere, se poate baga azi o runda FARA FARM ?

START 505, FARA FARM,PRODUCTIE x3

MULTUMESC !
H1GHMAN
 
Sus