propuneri runde viitoare

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Buna seara Rakanishu. asa cum spuneam intr-un post anterior, dupa parerea mea duminica seara nu este potrivita runda rush. Eu asa o vad.
E foarte easy si ar trebui sa faci o sectiune de vot pentru runde. ce runde ne plac si vrem sa jucam. Nu e greu si cred ca toti am vota.
desi sunt convins ca poti vedea, daca vrei, pe ce runde intra cei mai multi jucatori si care sunt rundele cele mai jucate. e doar o parere si un sfat. Chiar sunt curios, nu cati intra pe runda , ci cati o joaca .
Toate cele bune
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Ziua buna, se poate baga o runda FARA FARM, ca nu au mai fost de mult ?? Multumesc.

START 26, FARA FARM, x3 PRODUCTIA

SAU

START 505, FARA FARM, x3 PRODUCTIA

H1GHMAN
 

osândă

member
Scor reacție
1
haide sa stopam rundele cu productie X2,X3, propun pe maine 3 runde:
un start 26 de dimineata, urmat de un strat 505, iar pe seara un start mine 6.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Eu nu inteleg ce-i cu pauza aia de o ora intre runde... prea mult.

Ar fi bine daca Vinerea si sambata sa bagati si o runda bonus gen (night round) de 4-5 ore start mine 6. Oricum e lipsa de runda fata de alte servere ... Vad ca joaca romanii pe alte servere mai des decat pe .ro :)) Plus ca si alti straini ar mai intra fiindca sunt poate pe un fus orar mai bun. Am mai avea si noi adversari.
 

Don Michael

member
Scor reacție
0
La fel ca și toxic, propun că în fiecare duminică de la ora 20-21 sa fie o runda bonus de start mine 6/ start 505 , 10 membrii in trib. Tribul câștigator să primească punte premium pentru fiecare membru, plus top 3 câștigători premiu în plus.
O lupta intre 2 triburi unde sa ne strângem mai mulți jucători de fiecare parte.
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Eu nu inteleg ce-i cu pauza aia de o ora intre runde... prea mult.

Ar fi bine daca Vinerea si sambata sa bagati si o runda bonus gen (night round) de 4-5 ore start mine 6. Oricum e lipsa de runda fata de alte servere ... Vad ca joaca romanii pe alte servere mai des decat pe .ro :)) Plus ca si alti straini ar mai intra fiindca sunt poate pe un fus orar mai bun. Am mai avea si noi adversari.

Ar fi o idee buna. Subscriu
 

D m N.ro

member
Scor reacție
0
La fel ca și toxic, propun că în fiecare duminică de la ora 20-21 sa fie o runda bonus de start mine 6/ start 505 , 10 membrii in trib. Tribul câștigator să primească punte premium pentru fiecare membru, plus top 3 câștigători premiu în plus.
O lupta intre 2 triburi unde sa ne strângem mai mulți jucători de fiecare parte.
ceri prea multe, nu o sa vedeti runda castigata de voi niciodata , mai bine ne trimite rakanishu direct pp la baieti din qifsha
 
Sus