propuneri runde viitoare

BLONDYSOR

member
Scor reacție
0
start 26 productie x2
400% barbare
viteza 400, trupe 0.5

start mine 29
400% barbare
viteza 350, unitati 0.7

rush
50 sate/barbari
curte pe pachete
adeziune 100
viteza 350, unitati 0.8
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Neata Neata, acuma sunt in centru stau la semafor si am zis sa propun si eu 3 runde :

START 207 BARBARE 300%

START 505 fara FARM

START mine 6 BARBARE 10/juc

PACE SI PROSPERITATE !





 

top1989

member
Scor reacție
0
alut rakanishu

start 505
3barbare
limita 3

start rush
28barbare/player
satele de barbar cucerite dintr-un nobil
limita 3

start mine 6
limita 3
6 barbare/player
 
Scor reacție
12
Speedul in ziua de azi :rolleyes:
Satul vatra moldovitei + Elsa Jean ,Adam ,Regele Defului ( conturi suport unde tot el joaca)
Sebica aka Strugurel Irlandezu +Vrei sa fim prieteni + alte conturi suport ( unde tot ei joaca )
Blondyshor cu inca vreo 3 conturi suport
Pe langa se cred jucatori :eek: Rusinea speedu -lui :)))
 

Phased

member
Scor reacție
0
Speedul in ziua de azi :rolleyes:
Satul vatra moldovitei + Elsa Jean ,Adam ,Regele Defului ( conturi suport unde tot el joaca)
Sebica aka Strugurel Irlandezu +Vrei sa fim prieteni + alte conturi suport ( unde tot ei joaca )
Blondyshor cu inca vreo 3 conturi suport
Pe langa se cred jucatori :eek: Rusinea speedu -lui :)))
Zi sa mori tu, si faptul ca tu intrii cu 5-6 din tribul tau, si astia iti dau sate gratis ? in timp ce se prefac ca sunt "aliati" cu altii, nu e de cacat ?

Starea serverului de speed e groaznica tocmai din cauza jegosilor ca voi, faceti manarii si trade de sate intre triburi "aliate",
Ca sa intelegeti baieti buni, am avut 2 oameni langa mine, se dezvoltau bine, m-au chemat in trib, am comunicat, totul in regula, dupa ce orocimarcu aici de fata a luat al 2-lea sat(noi fiind aliati cu el da?) m-a atacat intern si m-a inobilat, 0 ajutor de la cei 2 "membri de trib', dupa ce m-a luat pe mine, i-a luat si pe astia 2, care aveau deja 3-4000 puncte.

si asa in 5 minute orocimaru s-a trezit cu 5 sate de 3000-4000 puncte, mai fa ceva

duceti-va dracu de jegosi cu manariile voastre, intrati cate 10-15 dintr-un trib si va bateti **** de speed, pacat
 
Scor reacție
12
Pai e normal sa ai o echipa totusi pe speed , 4-5 oameni sau chiar mai multi asa se joaca pentru ca e joc pe echipe iar daca ai fost inobilat aia e " soarta jocului " iar eu pot lua ce sate vreau plus de asta eram cu ei pe voce si trebuiau sa iasa deci nu inteleg despre ce vorbesti ! Fa-ti echipa sau hai cu noi cum doresti :D
skype:valentinmaster :p
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Salutari! Propun pentru azi :

START 26, productie x3 , barbare 1 la 3 jucatori

START 505

MULTUMESC!
 
Sus