Propuneri si discutii despre interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2154

legat de interviu sa imi permit o mica remarca...united in orice forma a fost niciodata nu a fost un trib de elita sau agresiv cum sustine myrall a supravetuit pe harta pentru ceilalti erau prea ocupati sa se bata intre ei...daca acum vreun an in urma sau un an jumate circ accepta pacea cu DST si DST le declara razboi erau de mult zburati...
 

DeletedUser

legat de interviu sa imi permit o mica remarca...united in orice forma a fost niciodata nu a fost un trib de elita sau agresiv cum sustine myrall a supravetuit pe harta pentru ceilalti erau prea ocupati sa se bata intre ei...daca acum vreun an in urma sau un an jumate circ accepta pacea cu DST si DST le declara razboi erau de mult zburati...

subscriu, nici eu nu am vazut tare multa actiune din partea UNITED cat am fost pe harta.
 

DeletedUser5673

tare faza cu olimpu in 3 saptamani aki ia scos practic de pe harta :D
 

DeletedUser

Pai cred ca ii distrugeam pe marii razboinici din GNR-V care au fugit ca lasii si acum stau bine mersi in NewAge :)
 

DeletedUser

Adevaratul New Age - actualul NewAg1 nu are nici un om din GNR-V. E momentul ca numele sa se intoarca la locul lor pentru ca sa nu mai apara confuzii
 

DeletedUser

Whatever.....
Discutia oricum e off-topic. Topicul e pentru 'propuneri si discutii despre interviuri'
Oricum pe private imi poti scrie care dintre jucatorii mei au luptat in GNR-V
 

DeletedUser

Whatever.....
Discutia oricum e off-topic. Topicul e pentru 'propuneri si discutii despre interviuri'
Oricum pe private imi poti scrie care dintre jucatorii mei au luptat in GNR-V

tu ai jucatori ? .... sa inteleg ca aici iti poti cumpara pe langa cont preimum direct jucator gata pentru actiune ?.... interesant ... vezi pe vremea cand erau sclavi fiecare erau insemnati cu semnul stapanului lor , uitate si tu la ai tai sa vezi ce semn au inainte sa vina la tine si atunci sti din partea cui erau ...
 

DeletedUser

Greu intelegi ursule....
Nu sunt nici pe departe sclavi...departe de mine gandul asta...ma refeream la faptul ca sunt jucatorii din tribul pe care il conduc si pe care l-am infiintat impreuna. Sunt prietenii mei....oups! - nici asa nu e bine...tu vei intelege ca e vorba de prietenii pe care mi i-am cumparat la pachet cu contul premium :)
 

DeletedUser

Rog triburile RY si UNITED sa faca un efort si sa roage un reprezentant sa se sacrifice la un interviu :)
 

DeletedUser

Nu vreau sa par deplasat...dar doar ce a fost cineva din UNITED.
Nu spun asta ca sa fie invitat cineva de la noi...chiar nu avem nevoie de asa ceva....dar Myrall e in UNITED...cred ca e o problema iar cu numele triburilor care intre timp s-au modificat un pic
 

DeletedUser

Momentan noi suntem in plina activitate de reorganizare dupa separarea celor 2 triburi....poate pe altadata de la noi
 

DeletedUser

Rog triburile RY si UNITED sa faca un efort si sa roage un reprezentant sa se sacrifice la un interviu :)
Dacă ştie cineva ceva de jucătorul uscatelul (adevaratul uscatelul) .Daca mai se poate lua legatura cu el.
Mi-ar placea să vad ce zice.Cred că are multe de spus fiindca a jucat de la inceputuri si a fost multă vreme pe locul 1.E doar o propunele.
 

DeletedUser2247

Intodeauna reorganizarea cere timp.
Macar se face.....nu doar pe proiecte.
 

DeletedUser3061

Intodeauna reorganizarea cere timp.
Macar se face.....nu doar pe proiecte.

sincer daca ar fi dupa mine ati ramane doar cu reorganizarea.... oricum acuma fie vorba intre noi doi degeaba o faceti... rezultatul tot spre zero va tinde mai mult... i-am explicat lu dracu niste aspecte pe care sper sa le fi inteles de atunci... oricum crede-l pe patriarh ca daca nu era el nu prea mai aveti ce reorganizare sa faceti.... din pacate pentru voi ati jignit prea multa lume prin modul vostru de a va purta... nu ma refer la tine la alin sau la alti cativa din conducere si la o anumita pleava....in fine vedem ce o sa fie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus