Propuneri si discutii interviuri

DeletedUser42531

Nu , dar sincer urasc oamenii care zic ceva si se cred zei , dar sunt prost informati , in cazul nostru nu citesc tot forumul si se ia de cineva aiurea.
Apropo nu mai face double post , poti sa dai edit...
 

DeletedUser42531

Mda , hai ca o las balta ca vad ca nu am cu cine comunica.
 

DeletedUser

propunerile mele :..
As propune in subsidiar si lui GabbY-Ghost sau MisterEngi, un tandem ar fi ideal. As fi curioasa la aceleasi intrebari ce ar raspunde fiecare, prin prisma evenimentelor recente.
..

nu am admirat niciodata atitudinea kamikaze. inseamna sacrificarea cu buna stiinta a cuiva.
nu am admirat niciodata sacrificarea colegilor, si n-o voi admira.
nu am admirat împroşcarea cu "mizerie" în spaţiile publice (forumuri) a adversarilor, indiferent dacă ei au împroşcat, sau nu, primii...

... nu ştiu ce altceva ar mai fi de spus, despre "visul TH". Cât timp am crezut în el... am crezut!
 

DeletedUser

nu am admirat niciodata atitudinea kamikaze. inseamna sacrificarea cu buna stiinta a cuiva.
nu am admirat niciodata sacrificarea colegilor, si n-o voi admira.
nu am admirat împroşcarea cu "mizerie" în spaţiile publice (forumuri) a adversarilor, indiferent dacă ei au împroşcat, sau nu, primii...

... nu ştiu ce altceva ar mai fi de spus, despre "visul TH". Cât timp am crezut în el... am crezut!

asta e man...multumirile i le poti aduce stii tu cui...
 

DeletedUser

Felicitari adenauer pentru initiativa. Frumos interviul, in sfarsit 'altceva' pe forumul lumii 27. Sper ca urmeaza si altele :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cu siguranta voi incerca si alte interviuri, insa am "certuri" mari cu timpul meu liber, in ultima perioada ma ca pacaleste si raman fara el.
 

DeletedUser

Gata cu interviurile? Ar fi frumos sa mai apara vreo 2-3 :). Mai aflam sii noi una alta despre lumea asta si secretele ei.
 
Sus