Propuneri teme CSS

DeletedUser40739

O tema interesanta in opinia mea ar fi ''Romania in viziunea voastra'' sau ''Romania de ieri vs. Romania de azi'' .
 

DeletedUser

Tom & Jerry :)) [ E destul de usor, fata de teme anterioare :) ]
 

DeletedUser

eu as propune sa fie freestyle..sa lasam imaginatia sa lucreze :D
 

DeletedUser42286

niste freestyle , niste grafiti ,,,niste jocuri video /anime ,,,,fiindca sincer aveti niste teme de ,,,,eu de 2 3 teme HABAR NU AM CE SA FAC , stau si imi ma gandesc cate 4 zile
 

DeletedUser42286

a si inca ceva,,,inainte sa propuneti o tema,,,incercati sa faceti voi cateva poze in photoshop...sa vedeti daca puteti gasi macar 5 idei


ar trb sa puneti teme unde sa putem gasi rpd cateva idei si sa se vada "skillul" in photoshop, fiindca e un concurs de photoshop nu de gasit idei
 

DeletedUser40739

base.adrian intr-adevar e un concurs majoritar de photoshop dar te contrazic la partea in care spui ca nu gasesti idei.
Nu e nimeni de vina ca n-ai idei, asta tine mult de creativitate [ si aici nu ma refer la creativitatea prin care tu iti faci pozele si le postezi, ma refer la rapiditatea mintii de a concepe o idee :cool: ]. Nu se poate totul mura-n gura, mai trebuie si participantul sa se agite putin in a gasi elementul surpriza ce-i poate aduce castigul. ;)

Parerea mea !
Respect ! :)
 

DeletedUser42286

corect, insa [eu am mai participat la cateva concursuri pe diferite site-uri de specialitate ,desi nu pare din pozele pe care le pun] si la toate fie puneau teme usoare fie dateau un personaj si tu trb sa faci o imag cu el .De ce sa stai sa iti bati capu' o sapt cu CE O SA FAC in loc sa iti bati capu' o sapt cu HAI SA O FAC MAI FRUMOASA , fiindca ok , o idee AR PUTEA schimba multe,,,insa o poza bine finisata , cu siguranta ar castiga

scz daca am facut greseli gramaticale , sunt f obosit si na,,,, daca nu intelegi ce am zis o sa reformulez mai tarziu
 

DeletedUser40739

Adrian ai si tu dreptate ce-i drept dar nu in totalitate si iti spun de ce :

1. Daca ai mai participat ar trebui sa ai mai multe sclipiri daca pot spune asa, decat noi cei care de abia cu ocazia acestui concurs 'ne-am afirmat'.
2. De la o simpla idee poti face o creatie de toata splendoarea .. si nu sunt de acord cu mura-n gura..
3. Detaliile conteaza prea putin .. din moment ce ai creat poza, timp e destul s-o poti finisa.

Respect !
 

DeletedUser42286

nu toti avem timp destul ,dupa cum vezi la 11 am dat mesaju' , si acum am mai ajuns la pc so ,,,oricum niste teme medii ar fi perfect ar impaca pe toti
 

DeletedUser

ce vrei sa spui prin "teme medii"?
din experienta mea pot spune ca uneori iti vine o idee traznet, ai impresia ca e usor de realizat si dupa ce te apuci de lucru sau te blochezi in detalii tehnice sau rezultatul arata rau si bineinteles nici ideea nu e pusa in valoare sau ideea nu e inteleasa sau apreciata; sau poate fi o situatie opusa, imi amintesc ca pe la inceputul competitiei eram la pat cu febra si cu cateva ore inainte de inchiderea editiei am reusit sa incropesc o semnatura folosind un colaj de clisee, zero ca idee, zero ca executie... ei bine tocmai aceasta semnatura a fost apreciata de unii si chiar comparata cu semnaturi "celebre"
pe mine ma inspira mai mult temele particulare, cu cat sunt mai generale cu atat mi se par mai banale si atunci imi vine sa fac ceva excentric, ceea ce in general nu e apreciat

ce sa mai, imi plac toate propunerile voastre, in special fenomene ale naturii :))
 

DeletedUser42286

teme medii= teme pt care sa gasesti usor ideei , sa nu stai 2 zile pt a gasi o idee

cred ca am inceput sa exageram cu aceasta discutie , hai sa revenim , fiecare am spus un pct de vedere
 
Sus