Prostia se plateste

  • Autor subiect DeletedUser6065
  • Data de început

DeletedUser6065

am dat accept pedeapsa 37 de sate acuma
cred ca ajung la 150 deja :))
acuma sincer mi am luato , din prostie
dar sunt curios cum imi va scadea satele din cont , data trecuta cand am avut 97 :)))
mi le au saltat exact,in functie de ce :))
acuma mi am meritato ,am si zis ............... prostia se plateste

a ffost corect de data aceasta
un coleg am vrut sa imi faca un bine si pentru un sat donez 37:))

a aa si apropo uniiii ar trebui mai bine sa punem mana sa invatam triburile decat sa stam ca pe timpuri sa reclama m vecini ca a venit cu o masina straina acasa :))
cu bine mereu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

E fair-play sa recunosti ca ai gresit.

app,bine ai revenit
 

DeletedUser24690

Pai mie mi-au zis ca iti iau sate dupa nmarul de comenzi ilegale pe care le-ai facut.Acum stau si ma gandesc ce inseamna mai exact acele comenzi pentru ca de fiecare data nu-mi iese numaratoarea!
Ar fi interesant si corect,parerea mea, sa se puna in regulamentul jocului si sanctiunile care se dau si in functie de ce fel de greseli.Pentru ca acum regulamentul e foarte vag, desi initial ti se spune ca , contul este blocat permanent, dau un exemplu, ulterior ti se iau satele si esti deblocat deci este suspendat temporar pana la urma.
Asa cum in vehiculele de transport in comun ti se prezinta ceea ce nu ai voie sa faci impreuna cu sanctiunile care le vei primi in functie de fiecare abatere si de gravitatea acesteia, asa ar trebui sa ni se explice si pe acets joc.
Investim timp si la propriu si la figurat pentru a fi tratati in mod corect , egal si cinstit.Nu vrea sa insinuez ca adminii nu si-ar face corect treaba dar cred ca modul in care isi fac ei treaba trebuie cunoscut si de catre noi.
 

DeletedUser

Pai mie mi-au zis ca iti iau sate dupa nmarul de comenzi ilegale pe care le-ai facut.Acum stau si ma gandesc ce inseamna mai exact acele comenzi pentru ca de fiecare data nu-mi iese numaratoarea!
Ar fi interesant si corect,parerea mea, sa se puna in regulamentul jocului si sanctiunile care se dau si in functie de ce fel de greseli.Pentru ca acum regulamentul e foarte vag, desi initial ti se spune ca , contul este blocat permanent, dau un exemplu, ulterior ti se iau satele si esti deblocat deci este suspendat temporar pana la urma.
Asa cum in vehiculele de transport in comun ti se prezinta ceea ce nu ai voie sa faci impreuna cu sanctiunile care le vei primi in functie de fiecare abatere si de gravitatea acesteia, asa ar trebui sa ni se explice si pe acets joc.
Investim timp si la propriu si la figurat pentru a fi tratati in mod corect , egal si cinstit.Nu vrea sa insinuez ca adminii nu si-ar face corect treaba dar cred ca modul in care isi fac ei treaba trebuie cunoscut si de catre noi.

stai rabdare...
nu se vor posta in viitorul apropiat sanctiunile...
au mai incercat si altii si nimic, nimic
sunt la secret pentru a proteja adminii si a evita scandalul
 
Sus