Protest general

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2147

Are legatura cu L1, deci nu il mai inchideti.

Uxini

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducerea tribului HD a hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe lumea 1 sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe lumea 1.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe L1 pentru a putea pune in functiune acest sistem!

In cazul in care vor exista triburi care nu vor fi de acord cu acest protest, tribul HD va avea peste 30.000 de sate parasite pe aprox 12 continente.

Sper sa intelegeti amploarea acestui protest
Va multumesc!
 

DeletedUser2147

este o propunere care se refera la P&P L1, deci nu e nici un motiv sa fie inchis.
 

DeletedUser2147

postati aici va rog toate triburile care sunt de acord cu propunerea HD, doar un membru al conducerii.

Asta include inclusiv satele de barbari si innobilarile interne sau nu uxini?
 

DeletedUser

Tribul CIRC este de acord.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

postati aici va rog toate triburile care sunt de acord cu propunerea HD, doar un membru al conducerii.

Asta include inclusiv satele de barbari si innobilarile interne sau nu uxini?

da, sigur, ori facem toti o treaba, ori n-o mai facem deloc

multzam fain ca ai continuat protestul si ai reactivat postul meu inchis
 

DeletedUser13417

Sustin si eu cele scrise mai sus in calitate de intemeietor SOF



ps:cu ocazia asta poate am mai multi bani ptr jocul de vineri seara...prietenii stiu de ce..:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

da, sigur, ori facem toti o treaba, ori n-o mai facem deloc

multzam fain ca ai continuat protestul si ai reactivat postul meu inchis

in calitate de membru de onoare anti-furt .... si din partea tribului REB spun ca DA sunt pro ce spune uxini
 

DeletedUser17342

pff... felicitari pentru ca sunteti uniti si promptitudine. (atat am avut de zis tinand cont ca nu fac parte din L1)
 

DeletedUser2147

protestul va incepe imediat sau la 8 aprilie, in ziua cand se va scumpi premiumul?
 

DeletedUser5151

La un calcul aproximativ, ce premium cumparam pentru 4 luni acuma o sa avem doar 2,5 luni
 

DeletedUser2147

Pana acum, triburile CIRC, SOF, HD, ReB(as vrea totusi de la REST), REPB. vor participa la aceasta campanie.
Au mai ramas cateva triburi majore ca sa acoperim harta
 

DeletedUser13059

Pana acum, triburile CIRC, SOF, HD, ReB(as vrea totusi de la REST), REPB. vor participa la aceasta campanie.
Au mai ramas cateva triburi majore ca sa acoperim harta

REST cand o sa fie mia activ o sa il declar om de baza al tribului pana atunci ma autodeclar oricum sunt deacord .. cine nu ii il bag la interne :))
 

DeletedUser

protestul va incepe imediat sau la 8 aprilie, in ziua cand se va scumpi premiumul?

Protestul va incepe din data de 2 aprilie 2010! Practic atunci va incepe pacea generala pe lumea 1 si speram noi ca si pe celelalte servere.ro.

Daca intr-adevar pe data de 8 aprilie vor introduce scumpirea asta, toata lumea va da stergere cont! Bineinteles in toata aceasta perioada nimeni nu va cumpara nici macar 1 punct premium!
 

DeletedUser2147

fara off-topic aici, pentru ca oamenii care citesc mai tarziu sa inteleaga ideea.
Multumesc
 

DeletedUser2147

si adminii cred ca vor sa grabeasca startul pacii, printr-o noua "deraiere" a serverului.
Multumim si voua, echipei de admini, pentru suport ;)
 

DeletedUser

yujq.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus