Protest general

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24374

Cand vad atat agitatie pentru nimic

voi credeti ca pe ei ii intereseaza de voi

voi credeti ca inno va va simti lipsa

eu unu nu cred
 

DeletedUser

si daca nu ii intereseaza asta este eu unu mi am spus pararea despre ce ar trebui facut ....daca se face nu cred ca or sa ramana indiferenti
 

DeletedUser

Am semnat si eu petitia si chiar daca nu am folosit pina acum puncte premium eu sunt 100% pentru suntinerea protestului
 

DeletedUser30606

daca "fraierii" aia de au iesit in strada in 89 ar fi stiut ca dupa 20 de ani o vor duce si mai rau si ca BOC si BASE vor conduce tara si intre timp ILIESCU si fostii comunisti, crede cineva ca ar mai fi iesit in strada, garantat nu dar oamenii au incercat in speranta de mai bine si au protestat tot cu speranta de mai bine, noi nu vrem "mai bine" , noi vrem macar "la fel"
 

DeletedUser

Înlăturarea reclamelor este automat inclusă în noul cont premium!- nu e de ajunsa scumpirea.


On. Felicitari pentru intiativa.
 

DeletedUser

alinapopescu,l1 am dat delete la cont in seara asta la ora 22
am asteptat sa se termine contul premium inainte sa dau delete

va urez toate cele bune si succes la cei care raman pe aceste servere

pacat ca unii nu au inteles scopul acestui protest si nu aputut trece peste mandria personala
 

DeletedUser33624

Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată.
asta scrie acum la ora asta...mai vreti si bani mai multi nesimtitilor!!!
 

DeletedUser

Hai mai, nu fi rau.Au facut atatea imbunatarii, atatea lucruri noi, astea costa.
Mai conteaza ca nu merg serverele cand avem biserica, paladin cu arme si tabara militara?
Ups .. nu le avem :confused:.
 

DeletedUser33624

daca persista imposibilitatea de a ne conecta vor trece un mesaj...ne pare rau pt nu stiu ce,se va incerca sa se remedieze...cu astfel de mesaje ne tin de mult timp iar noi cand gresim pumnul in gura si nici nu stau la discuti,nu ne dau dreptul sa raspundem deloc...doar sa taceam si sa acceptam indiferent ca au dreptate sau nu...pai si nu sunt nesimtiti atunci?
cu ce gresesc eu cand le spun asa...sau este unul ca si rakanisu sau cum ii zice,ala este inapt si am toate motivele si dovezile sa zic asta....numai un om fara pic de creier poate sa gandeasca cum gandeste el....lui si in scris daca ii dai ca 1+1=2 el tot zice ca 3 este rezultatul...asta e...suntem oameni si oameni...
 

DeletedUser

Hristos a Inviat tuturor! Daca ma mai tineti minte sunt daretome, fostul lider al AKI, cel caruia i-a fost sters contul pentru ca se afla intre viata si moarte pe patul unui spital si nu a putut intra pe Triburile! Situatia juridica inca neelucidata. Salut initiativa voastra, a tuturor membrilor respectabili ai acestui joc, a celora care financiar au sustinut serverele deschise. Insa, asa cum spuneati si voi, nu se mai poate asa! Recomandarile mele, ale unuia care se lupta cu cei de la Inno Games de aproape un an, sunt:
1. Nu are rost sa inchidem L1, nu le-ar oferi decat satisfactie, adica servere libere si bani platiti de voi in avans inutil. Drept pentru care unirea tuturor jucatorilor intr-un singur trib e exclusa.
2. Nu mai activati conturi premium... s-a mai spus, tineti-o tot asa!
3. Inactivitate totala, asta i-ar inebuni, sa cheltuie bani, zilnic pt. intretinerea serverelor fara a scoate un leut din asta.
4. Dati de stire tuturor prietenilor de pe celelalte lumi. Un protest general care sa duca societatea din Romania care a achizitionat franciza in faliment. Dupa declararea acestuia eu personal imi permit sa concesionez drepturile asupra jocului.

Bafta mare si tineti-o tot asa!
 

DeletedUser

A... si inca ceva, azi aveam ceva atacuri importante de pe contul imprumutat de la un amic. Cum vad eu ce am facut daca au cazut IAR serverele?



________________________________________________________________________________________________________________

Junior member? Sunt aici dinaintea multora...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Servarele vor cadea...unii din playeri sunt chiar de la InnoGames...si vor ataca ori care va fi situatia...a spus cineva pe o pagina inferioara ca ne era mai bine inainte de 89,sincer asa este....lumea avea servici,avea un ban,avea un acoperis,tara era curata cu toate ca era nevoie de mancare chiar de aveai un ban in buzunar....dar sincer e mai rau acum decat atunci...iar voi la un amarat de joc la care abgradari vax,blocari de servare cat cuprinde, buguri la greu, adminii (unii ) inchid conturi doar pentru simplu fapt ca nu ia placut de cineva sau ca cineva avea sate mai multe sau ca la suparat cineva pe forum si vrea si el sa rate cine e si multe alte chestii prieteni ;la care am putea sa vorbim cu totii lejer pentru nedreptatile care le fac ei si acu trebuie sa platim si mai scump.
 

DeletedUser

pana la urma tot sa scumpit cp si voi tot nimic nu ati facut....cum am spus e jocul lor fac ce vor ei....
 

DeletedUser

Servarele vor cadea...unii din playeri sunt chiar de la InnoGames...si vor ataca ori care va fi situatia...a spus cineva pe o pagina inferioara ca ne era mai bine inainte de 89,sincer asa este....lumea avea servici,avea un ban,avea un acoperis,tara era curata cu toate ca era nevoie de mancare chiar de aveai un ban in buzunar....dar sincer e mai rau acum decat atunci...iar voi la un amarat de joc la care abgradari vax,blocari de servare cat cuprinde, buguri la greu, adminii (unii ) inchid conturi doar pentru simplu fapt ca nu ia placut de cineva sau ca cineva avea sate mai multe sau ca la suparat cineva pe forum si vrea si el sa rate cine e si multe alte chestii prieteni ;la care am putea sa vorbim cu totii lejer pentru nedreptatile care le fac ei si acu trebuie sa platim si mai scump.

mai bine inainte de '89:mad:???...cred ca ai vrut sa zici '39 dragul meu;)...si ca sa pastram constanta sper ca o vom duce mai bine dupa 2039:D!!!...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus