Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!


Protestul continua!
 

DeletedUser5151

La un calcul aproximativ, ce premium cumparam pentru 4 luni acuma o sa avem doar 2,5 luni
 

DeletedUser

yujq.jpg
 

DeletedUser25931

V-ati gandit o secunda ca asta cu premiumul poate fii o pacaleala de 1 aprilie?
 

DeletedUser1959

Daca e o gluma...e una foarte proasta.Poate ca nu vor pierde jucatorii de pe lumile avansate(pana in l7-8),dar pot sa piarda oamenii de pe noile lumi.Stiu prieteni care au dat deja delete pe l 18...asa ca tot in defavoarea TT este :)
 

DeletedUser

daca era pacaleala se facea aceasta gluma pe 1 aprilie nu cu cateva zile inaintea acestei zile?...deci nu poate fi pacaleala...
 

DeletedUser

uxini
În vacanþã
Stiu ca nu mai suntem pe vremea comunismului...dar chiar asa de departe?:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

uxini a spus:
Pe forumul triburile.ro se adopta politica pumnului in gura :

Uxini - banat
Lordkaos - banat
Xena 07 - banat
plitanu - banat
--emy-- - banat
@tomo - banat
Cipik28 - banat
thorique - banat
MAIER - banat
cel micut - banat
johaness - banat
hetfield - banat
bubujupanu - banat
AmouReuX - banat
TOTOCI - banat
puyut - banat
deathblood - banat
alinapopescu - banat
janet96 - banat
i0gina - banat


si multi alti jucatori .

Motivul oficial : incalcarea regulamentului
Motivul adevarat : stafful triburile.ro este deranjat de protestul initiat ieri si incearca sub diferite pretexte sa "inchida gura" celor care iau atitudine impotriva tupeului de care da dovaba ino...


Cu toate aceastea : Protestul continua
 

DeletedUser

motive

dupa cum bine stiati, triburile, versiunea romaneasca este una din cele mai putin profitabile extensii a jocului original.

cum nu se cade sa critic deciziile de management ale reprezentantilor jocului in Romania, este necesar sa intelegeti ca franciza raspunde fata de producatorii jocului, asa ca daca tot protestati, faceti-o si bilingv :). m-am lovit de lipsa de etica a adminilor, asa ca nu va mirati ca sunteti banati.

cat despre continutul protestului, este cel putin pueril, pai ori te lasi de joc ori continui, cu sau fara puncte premium.

tineti minte, viata nu e in computer, dimpotriva.

p.s. 1 salut pe aceasta cale membrii L2 care isi mai aduc aminte de mine.
p.s. 2 nu conteaza daca ma banati pe forum, chiar si acest mesaj este o mica incalcare a promisiunii mele, ca nu mai scriu aici, dar, na, daca citeam si eu anunturile mai repede, nu apucam sa cumpar ultimele puncte premium, si renuntam cu totul la joc.
 

DeletedUser

Daca postez aici voi fi vazut cu ochi rai...

Congratulations. You have successfully signed the petition:
Reduce the price of premium points on Tribalwars, all servers.

You are signer #2434 [?]

Bine punctat rollo.

P.S. 1 Salutare ! :)

P.S. 2 Salutari domnule angelli ... (lupamuttley) .
 

DeletedUser

dupa cum bine stiati, triburile, versiunea romaneasca este una din cele mai putin profitabile extensii a jocului original.

cum nu se cade sa critic deciziile de management ale reprezentantilor jocului in Romania, este necesar sa intelegeti ca franciza raspunde fata de producatorii jocului, asa ca daca tot protestati, faceti-o si bilingv :). m-am lovit de lipsa de etica a adminilor, asa ca nu va mirati ca sunteti banati.

cat despre continutul protestului, este cel putin pueril, pai ori te lasi de joc ori continui, cu sau fara puncte premium.

tineti minte, viata nu e in computer, dimpotriva.

p.s. 1 salut pe aceasta cale membrii L2 care isi mai aduc aminte de mine.
p.s. 2 nu conteaza daca ma banati pe forum, chiar si acest mesaj este o mica incalcare a promisiunii mele, ca nu mai scriu aici, dar, na, daca citeam si eu anunturile mai repede, nu apucam sa cumpar ultimele puncte premium, si renuntam cu totul la joc.

Salut Rollo , nu stiam ca mai intri pe triburi :).

Indraznesc totusi sa te contrazic , daca nu e cumparat premium si nu sunt varsati bani pentru acest joc , lumile inactive trebuie sa fie inchise , pentru ca ele vor produce pagube celor de la Inno.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus