Protest General

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!

Pt informatii suplimentare: http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=26134

Protestul continua!
 

DeletedUser

razboaiele pot continua ca sa nu-i pierdem si pe putinii activi care ii avem, dar sunt de acord ca nici un jucator sa nu mai cumpere premium

sa simta si ei criza ;)
 

DeletedUser

Jos mafia, pana si pe jocuri online sa ajuns sa fim furati, ce sa te mai astepti la realitate, oameni fara pic de respect fata de cei care-si petrec timpul pentru un ''joc''
Protestul ar trebuii facut dand ... la admini dar nu la astia de pe serverul romanesc, ci direct la suportul inno games ori cum putin le pasa tuturora, pentru ca la cat de obsedata a devenit lumea pentru jocu asta, o sa plateasca-n continuare ca fraierii pp, si-o sa le aduca beneficii nemtilor.

Ori cum cine vrea sa faca PP gratis sa ma contacteze :D
 

DeletedUser33089

nu stiu ce sa zic e cam nedrept sa se scumpeasca Cp-ul atata timp cat s-a facut o scumpire parca la inceput de an plus ca au pus si asa zis TVA care ia si mai multi bani..
cum am vazut s-a cam dublat suma pt punctele CP..
oare de ce au inceput sa scumpeasca?:confused:
eu unul daca o sa ramana aceasta decizie nu cred ca as mai lua CP.:(
 

DeletedUser

Cresto, daca nu mai iei CP, poti sa dai direct stergere cont, pentur ca nu are rost sa mai tii contul :)))
 

DeletedUser

yujq.jpg
 

DeletedUser25931

V-ati gandit o secunda ca asta cu premiumul poate fii o pacaleala de 1 aprilie?
 

DeletedUser29025

:)))
nu e nici o pacaleala, nemtii dau faliment :))
si pe spanioli s-a dat acelasi mesaj .
 

DeletedUser32873

Propun sa ne alaturam toti acestui protest pentru ca toti suntem afectati de aceasta decizie. Macar atata lucru putem face, dupa care ar mai fi o solutie dar mai drastica :eek:
 

DeletedUser

cine are conturi si pe lumile de pe .net .... sa traduca primul post si sa faca si acolo o campanie...

:D
 

DeletedUser

de nu o sa dea ei pretul la pp inapoi de o sa le faca mai mici decat sunt acum.. :D
 

DeletedUser32361

ma fac cersetor(de puncte premium)
nenea, da *** mie un punctulet!
 

DeletedUser32545

Astia au aflat ca se maresc salariile si s-au gandit sa va ia bani ! :))
 

DeletedUser33089

V-ati gandit o secunda ca asta cu premiumul poate fii o pacaleala de 1 aprilie?

daca nu este pacaleala de 1 aprilie ce o sa zici apoi?:rolleyes:
ludovic spunemi daca tu ai accepta sa se scumpeasca CP-ul :D
eu nu o sa dau stergere cont am doua optiuni :D
a treia poate mai exista dar nu pt mine :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus