Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pff....la servici mi-au redus salariul aici se scumpeste cp....sper sa lupte toti impreuna sa nu se gaseasca cativa mai "destepti".
 

DeletedUser26868

Congratulations. You have successfully signed the petition:
Reduce the price of premium points on Tribalwars, all servers.
 

DeletedUser24690

e o pacaleala si daca nu e inseamna ca mai am o luna de jucat si scap si eu de joc:))
 

DeletedUser

ProtestulContinua.jpg
 

DeletedUser

Tu compari painea cu punctele premium?
Nu am vazut in viata mea om care moare din lipsa de puncte premium :)



Parca pe .de a spus un admin odata ca die-staemme (triburile) inseamna dictatura, nu democratie.


Mai fratele meu care esti :)) tu de ce esti moderator ? de fenta iti spun eu, pun pariu cu tine ca ai votat petita aia, de ce ? ca esti jucator si iti place jocul, pentru mine imi este indiferent ca e 1 leu 2 sau 100 dar pentru x si y de la pocreaca din deal care mulge vaca pentru 10 lei nu este, premiumul pentru triburi este mai scump ca echivalentul la o paine in fiecare zi, daca esti major si cu scoala sti sa calculezi daca nu e problema ta.
Zici de admini :)) ha ha ha corectii de ei :)) atat am avut de spus.





Va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi
 

DeletedUser24690

ca sa stim una si buna nu?:))
ca sa se mute tot tnoul in k55 fara vreun impediment
sa fim seriosi
s-a facut petitia, noi dintr-o incetare a ostilitatilor am avea mai mult decat ei de pierdut:))
 

DeletedUser

Cred ca cel mai bine este sa ia toata lumea exemplu de pe L1 si o sa vedeti ca veti avea de castigat...daca nu au bani nu mai mananca o paine nici ei...si cu asta sunt obligati sa iefineasca...fiti mandri de voi si ganditiva si la ceilati care poate nusi permit sa cupere cp la pretul asta...unii va sunt prieteni foarte buni si vati cunoscut in joc....dar vati gandot la situatia lor de acasa in realitate?
 

DeletedUser24690

numai daca e sa nu se dea absolut nici o comanda, dar doar incetarea ostilitatilor mi se pare ceva absurd!:D
 

DeletedUser4610

Mai fratele meu care esti :)) tu de ce esti moderator ? de fenta iti spun eu, pun pariu cu tine ca ai votat petita aia, de ce ? ca esti jucator si iti place jocul, pentru mine imi este indiferent ca e 1 leu 2 sau 100 dar pentru x si y de la pocreaca din deal care mulge vaca pentru 10 lei nu este, premiumul pentru triburi este mai scump ca echivalentul la o paine in fiecare zi, daca esti major si cu scoala sti sa calculezi daca nu e problema ta.
Zici de admini :)) ha ha ha corectii de ei :)) atat am avut de spus.





Va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi

In momentul asta chiar sunt de "fenta" pentru ca am renuntat la drept..doar ca inca nu mi l-a luat nimeni :p
Pariul il pierzi :) nu am votat petitia pentru ca nu ma intereseaza, am renuntat la joc.
 

DeletedUser

cum merge situl asta...

Ping statistics for 212.48.122.20:
Packets: Sent = 96, Received = 42, Lost = 54 (56% loss)
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 49ms, Maximum = 76ms, Average = 53ms

si vor mai multi bani, o sa mai joace bunica
 

DeletedUser

Mai baieti, nu stiu cum de unii isi dau atat de multe talente, "wow, cum ar fi sa fiu admin sau moderator pe extern". Multa lume ii considera zei. De ce? Ca iau niste decizii, rezolva niste tichete si dau premium. Intr-adevar, sunt niste chestii atat de complicate ca si surioara mea de 7 ani ar putea face asta.
Cat despre premium, niciodata n-am fost de acord sa cumpar premium pentru browser-game-uri. Doar de la persoanele "specializate" de la care luam 50 de puncte la un pret "chilipir". Daca avea sa cumpar direct de pe triburi, ma ajungea de 10 ori mai scump. Chiar si asa mi se pare penibil, sa cumperi premium. Cere un joc anumite chestii pe care numai premiumul ti le ofera? Iesi in avantaj cumparand acest premium? Iti asigura hrana zilnica? Nu, doar o placere trecatoare, pe care numai creierul uman n-o vede transparenta. Eu zic asa, sa se lase toata lumea de joc, si sa caute alte "distractii" care nu "costa". Ne mai miram de ce nu merge nimic in tara asta. Pai cum sa mearga, daca toata lumea e pe triburi si cumpara premium :)
 

DeletedUser24690

Si tu ai fost la un moment dat...! Daca nu sunt pe triburile sunt pe alte jocuri in care se plateste.Sau isi cumpara console si jocurile pt aceste console costa si ele.Si nimeni nu spune ca pt a prospera tara trebuie sa muncim in continuu fara sa ne distram.Nu punctele premium sunt problema , de obicei mentalitatea prostimii e problema.
Te poti distra si in alte locuri decat in fata pc-ului sau a unui televizor.
 

DeletedUser

Si tu ai fost la un moment dat...! Daca nu sunt pe triburile sunt pe alte jocuri in care se plateste.Sau isi cumpara console si jocurile pt aceste console costa si ele.Si nimeni nu spune ca pt a prospera tara trebuie sa muncim in continuu fara sa ne distram.Nu punctele premium sunt problema , de obicei mentalitatea prostimii e problema.
Te poti distra si in alte locuri decat in fata pc-ului sau a unui televizor.

Sa stii ca da, dar ma crezi daca iti spun ca n-am sarit de jumatate de milion tot premiumul pe care l-am avut pe L8? Si am jucat .. cat? cam 10-11 luni, daca nu ma insel. Consolele sunt pentru copii. Inafara de triburi, hai si un fifa din cand in cand, in rest jucam numai sah, online.
 

DeletedUser

Pentru discutii legate de contul premium, va invit sa intrati aici aici
Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus