Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!

Pt informatii suplimentare: http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=26134

Protestul continua!
 

DeletedUser25931

V-ati gandit o secunda ca asta cu premiumul poate fii o pacaleala de 1 aprilie?
 

DeletedUser

yujq.jpg
 

DeletedUser8266

V-ati gandit o secunda ca asta cu premiumul poate fii o pacaleala de 1 aprilie?

Nu e nici o pacaleala e pe toate serverele.

Eu is de acord , acu daca si ceilalti cad de accord cred ca am putea face o pace generala pe lume ... ce draq doar sau dublat PP-urile.... avem un scop comun.
 

DeletedUser

Eu sunt întemeietorul *THOT*. Accept protestul însă mesajele interne şi activitatea pe forum n-o blochez.
 

DeletedUser

Nu se va rezolva nimic cu acest protest numai daca pe una din lumi se va da stergere in masa (acest lucru insa nu se va intampla niciodata - parerea mea).
Deci mie mi se pare pierdere de timp.
 

DeletedUser

Şi ne mai întrebăm de ce s-a dublat! (sunt ironic)

Nu s-a dublat cresterea este de 130 %
Activează "Înlăturarea reclamelor" (1 punct pe lună) atata iti trebuie pentru inlaturarea reclamelor...deci in nici un caz nu era un motiv de scumpire:)
 

DeletedUser8266

Nu se va rezolva nimic cu acest protest numai daca pe una din lumi se va da stergere in masa (acest lucru insa nu se va intampla niciodata - parerea mea).
Deci mie mi se pare pierdere de timp.

Master nu cred ca ai inteles in ce consta protestul care a inceput deja pe lumile vechi.

Protestu consta in a nu mai cumpara PP , a face pace mondiala si a nu mai inobila sate ...etc etc


Deci daca facem toate lumile "moarte" eu zic ca au efect mai mare decat stergere le de cont...care au mai fost si nu au nici o rezolvare.
 

DeletedUser30498

Master nu cred ca ai inteles in ce consta protestul care a inceput deja pe lumile vechi.

Protestu consta in a nu mai cumpara PP , a face pace mondiala si a nu mai inobila sate ...etc etc


Deci daca facem toate lumile "moarte" eu zic ca au efect mai mare decat stergere le de cont...care au mai fost si nu au nici o rezolvare.

cel mai mare efect l-ar avea cererea banutilor inapoi pentru premiumul deja achizitionat si nefolosit ;)
 

DeletedUser

Cand stopam si noi activitatea pe lumea asta ? Punem si noi capat conflictelor ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus