Protest General!

Discuție în 'arhiva' creată de uxini, 30. Mar 2010.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. uxini

uxini member

Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!

Pt informatii suplimentare: http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=26134

Protestul continua!

2. BoharuOctavian

BoharuOctavian member

V-ati gandit o secunda ca asta cu premiumul poate fii o pacaleala de 1 aprilie?

3. uxini

uxini member

Toata lumea la vot, sa ne sustinem cauza:

http://www.gopetition.com/online/35211.html

Accesati aici: "sign the petition" si completati doar campurile in dreptul carora se afla o steluta rosie (obligatorii).

Protestul continua!

4. imperiul moldav

imperiul moldav member

Nu e nici o pacaleala e pe toate serverele.

Eu is de acord , acu daca si ceilalti cad de accord cred ca am putea face o pace generala pe lume ... ce draq doar sau dublat PP-urile.... avem un scop comun.

5. Aş fi cumpărat CP însă nu în condiţiile astea!

6. Eu sunt întemeietorul *THOT*. Accept protestul însă mesajele interne şi activitatea pe forum n-o blochez.

7. Master Death

Master Death member

Nu se va rezolva nimic cu acest protest numai daca pe una din lumi se va da stergere in masa (acest lucru insa nu se va intampla niciodata - parerea mea).
    Deci mie mi se pare pierdere de timp.

8. Şi ne mai întrebăm de ce s-a dublat! (sunt ironic)

9. Nu s-a dublat cresterea este de 130 %
    Activează "Înlăturarea reclamelor" (1 punct pe lună) atata iti trebuie pentru inlaturarea reclamelor...deci in nici un caz nu era un motiv de scumpire:)

10. imperiul moldav

imperiul moldav member

Master nu cred ca ai inteles in ce consta protestul care a inceput deja pe lumile vechi.

Protestu consta in a nu mai cumpara PP , a face pace mondiala si a nu mai inobila sate ...etc etc

Deci daca facem toate lumile "moarte" eu zic ca au efect mai mare decat stergere le de cont...care au mai fost si nu au nici o rezolvare.

11. suicide bomber

suicide bomber member

cel mai mare efect l-ar avea cererea banutilor inapoi pentru premiumul deja achizitionat si nefolosit ;)

12. imperiul moldav

imperiul moldav member

tare poza :)))

13. Cand stopam si noi activitatea pe lumea asta ? Punem si noi capat conflictelor ?

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.