Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!

Pt informatii suplimentare: http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=26134

Protestul continua!
 

DeletedUser

yujq.jpg
 

DeletedUser23963

subscriu :)
cu exceptia problemelor de server :p, cel putin pe L13 nu a fost nimic iesit din comun
 

DeletedUser

subscriu :)
cu exceptia problemelor de server :p, cel putin pe L13 nu a fost nimic iesit din comun

Lumea abia a inceptu, pe langa problemele de server vei vedea peste 1 an ce de magari de-ale adminilor vor mai aparea;)

Decamdata nu ti-s destule problemele de server? e deajuns sa ai cateva sute de atace si sa iti mearga severu mai rau ca un trabant.

P.S am semnat petitia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am semnat si eu,nr 163 parca.
Oricum traiesc cu via speranta ca asta a fost o pacaleala de 1 aprilie
 

DeletedUser

Poate ca ar trebui ca conducerile triburilor sa hotareasca incetarea razboaielor pana la terminarea protestului si trecerea triburilor inamice la PNA pentru a fi mai siguri.
Si eu traiesc cu speranta ca poate domnii admini vor face o calatori in Congo si nu se vor mai intoarce, poate asa vom putea juca si noi linistiti.:D
 

DeletedUser2154

nu conteaza al catalea esti...conteaza sa fii alaturi de noi...
daca puteti dati circulara cu linkul de mai sus in tribul in care sunteti!
 

DeletedUser33586

477...sunt pe lista...sa speram ca ajungem la cat mai mare...:D
 

DeletedUser

credeti ca se v a rezolva **??? credeti ca e primul protest??? e O lupta cu MORILE DE VANT.ar trebuie sa se stie TRAIM IN ROMANIA , poate in 10 ani se rez.dar acum nu cred.:mad::mad::mad:
 

DeletedUser2154

se va rezolva sau nu merita sa incercam...ce cerem de la voi colegii nostrii sa imprastiati linkul prin toate triburile in care jucati...si chiar daca jucati pe alte servere de exemplu pe .NET sau altele puteti anunta si acolo!
 

DeletedUser

credeti ca se v a rezolva **??? credeti ca e primul protest??? e O lupta cu MORILE DE VANT.ar trebuie sa se stie TRAIM IN ROMANIA , poate in 10 ani se rez.dar acum nu cred.:mad::mad::mad:

Ai dreptata aici, pacat ca traim in Romania unde pana intr-un nenorocit de joc nu se poate juca corect iar adminii nostri iubiti fac ce ii taie capu fara sa suporte consecintele, credca ar fi bine sa ne alaturam celor de pe l1 care au facut PNA toate triburile de pe harta sau mcar cele de top, pt o perioada nedeterminata sa facem pace.
 

DeletedUser

Nu o sa se rezeolve nimic.asa sunt germanii.ma jucam bitefight si au banat deodata pe .ro vreo 200 de jucatori un an de zile si am tot facut tichete ca ne-au banat degeaba si nici macar nu ne raspundeau...apoi au scumpit si acolo contul premiu si tot asa s-a incercat cu proteste...multi s-au lasat de joc dar tot n-au rezolvat nimic..
 

DeletedUser

Ai dreptata aici, pacat ca traim in Romania unde pana intr-un nenorocit de joc nu se poate juca corect iar adminii nostri iubiti fac ce ii taie capu fara sa suporte consecintele, credca ar fi bine sa ne alaturam celor de pe l1 care au facut PNA toate triburile de pe harta sau mcar cele de top, pt o perioada nedeterminata sa facem pace.

Adminii nu au nici o treaba cu , CP ul...respecat si ei ordinul.
nu se poate face asa ** pe lume a13....lumea 1 are alta mentalitate...pe lumea 13 nici in 10 ani nu am ajunge la un acord , sunt prea parsivi unii k sa faci asa **.
 

DeletedUser

Hai sa dam mana cu mana cei cu inima romana.... :rolleyes:
Nici eu nu am speranta ca se va rezolva ceva, dar nici nu e mare deranj din partea noastra sa participam la un mic protest si sa dam o semnatura :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus