Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!

Pt informatii suplimentare: http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=26134

Protestul continua!
 

flik

member
Scor reacție
0
din pacate acest protest e sortit esecului.
doar dupa ce veti pune in practica cele spuse de voi, adica stergerea conturilor, poate se va face ceva in sensul asta.
 

DeletedUser

Totusi, o perioada in care sa le scada incasarile ar trebui sa-i puna serios pe ganduri
 

DeletedUser

observ ca merge prost. a mai avut o perioada din-asta insa s-a reparat. speram ca se va rezolva. insa nu e normal in timp ce eu platesc 3-4 euro pe luna sa nu fac nimic.
 

DeletedUser

yujq.jpg
 

DeletedUser

Ma .. pe astia de la inno o sa-i doara-n buba de protestul nostru :))
Ce vina au romanii daca aia au scumpit contul premium
 

DeletedUser

Problema nu e ca au scumpit produsul lor, problema e ca ne baga vrajeli pe gat pentru un mare "nimic". Nu prea am folosit eu premium pentru ca mi-am dat seama de ceva vreme ca e pierdere de bani. Nu le mai cumparati produsul si vorba cuiva de mai sus, se vor gandi mai bine data viitoare...
 

DeletedUser

cine are conturi si pe lumile de pe .net .... sa traduca primul post si sa faca si acolo o campanie...

:D
 

DeletedUser

Hello.
Considering the last things that happened in the game [the server is not working, Tribe leaders from World one in the romanian server [www.triburile.ro] have decided to start a protest. What is all about:

On an undetermined period of time on each server we should stop wars and no one should buy premium points. We won't attack, noble, send messages, minting gold coins. For this we need every tribe leader of this world.

We think that we have a new battle, a new one, against servers that don't work, despite the fact that we pay money for this. Hopping that we will pass our personal vanity,in the game, I'm waiting for all tribe leaders to confirm that they support us.

The protest is on!


sper ca am tradus bine.
 

DeletedUser32699

Dear players,

Starting March 7th, we will change the prices for our premium accounts.

Here is a short overview of the new prices.

60 premium points - USD $2.99 - 1.99 GBP
200 premium points - USD $5.99 - 3.99 GBP
600 premium points - USD $5.99 - 9.99 GBP
1500 premium points - USD $29.49 - 19.99 GBP
5000 premium points - USD $73.99 - 49.99 GBP

For 30 Premium Points, you get 3 days of premium account, for 100 points, you get 14 days. In practice, that means that you get 30 weeks of Premium Account for 19.99 €. The no-ads mode will be included in our new premium account!

Your existing points will be recalculated by multiplying them by 46 and rounding them up to the next number dividable by ten. That sounds complicated, but by this we make sure that no one loses any value for their bought points – that was very important for us! In fact, some will even gain one day.

More details and a discussion thread can be found on our forums.

Have fun,
Your Tribal Wars team.


Eu joc acolo , dar la ei e mai convenabil pentru ca preturile sunt in dolari.
 

flik

member
Scor reacție
0
fratilor
nu are nici o legatura cum merg serverele si cu marirea tarifelor de CP.
protest ptr servere poate ca e ok. insa ptr marirea tarifelor nu are nici o legatura.
daca ptr voi asta e un joc ptr ei este o afacere. cerere si oferta.
ei cer. noi nu platim daca nu ne convin tarifele
 

DeletedUser

Sunt cu voi!Daca vreo 3-4 sute de jucatori ar renunta o luna la premium,ar fi pusi pe ganduri serios.Dar asta ar fi valail doar pe lumile noi unde premiumul nu e atat de extra folositor,dar pe lumile vechi jucatorii cu peste 100 sate nu vor renunta ...Dar sunt cu voi!Hau hau hau!Lasati preturile jos!Ca si asa jocul scade la valoare!Iar chestiile cu sute de pp sunt varza...Mai bine doar scadeati preturile decat sa ne aburiti...
 

DeletedUser

Adica 6 euro pe luna si inainte era cam vreo 4 euro :)).Praf veti avea o pierdere mare de jucatori fratilor,sau mai bine zis de bani!Uxini te-au banat dar daca se inchide threadul fac eu altul si sa protestam in continuare ca sa vada adminii ca fara noi ei nu isi scot nimic!
 

DeletedUser

preturile s-au scumpit cu peste 25 % ....

de exemplu eu luam 20 puncte premium cu 10 euro

acum o sa fie 600 de puncte <=> 10 euro , 100 puncte 14 zile ( 6 * 14 = 84 ) 84 zile cont premium cu doar 10 euro . Pana acum aveai 120 de zile cu 10 euro ... :)
 

DeletedUser2154

Sunt cu voi!Daca vreo 3-4 sute de jucatori ar renunta o luna la premium,ar fi pusi pe ganduri serios.Dar asta ar fi valail doar pe lumile noi unde premiumul nu e atat de extra folositor,dar pe lumile vechi jucatorii cu peste 100 sate nu vor renunta ...Dar sunt cu voi!Hau hau hau!Lasati preturile jos!Ca si asa jocul scade la valoare!Iar chestiile cu sute de pp sunt varza...Mai bine doar scadeati preturile decat sa ne aburiti...

noi cei care am initiat acest protest pe L1 avem deja de partea noastra aproape 1000 de jucatori...toate triburile de pe L1 vor intra in pace de pe data de 2 aprilie si nu vom cumpara premium!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus