Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!

Pt informatii suplimentare: http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=26134

Protestul continua!
 

DeletedUser5151

La un calcul aproximativ, ce premium cumparam pentru 4 luni acuma o sa avem doar 2,5 luni
 

DeletedUser

yujq.jpg
 

DeletedUser

dispari ma cu portestul tau. exista o treaba. se numeste a actiona`n judecata. fa asta si mars de aici
 

DeletedUser33895

din punctul meu de vedere poate sa se faca 100 RON pe saptamana si nu-mi pare rau ..tocmai ca nu folosesc PP. Tot mai sus ...ca tigarile ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus