Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26621

Congratulations. You have successfully signed the petition:
Reduce the price of premium points on Tribalwars, all servers.

You are signer #2127 [?]
 

DeletedUser22307

si ce legatura are asta cu calculele pe care si le-au facut ei?!

repet: cui nu-i place nu are decat sa nu mai cumpere, dar treaba asta cu tipatul pe forum ca s-a scumpit scumpirea si ca aia nu sunt decat niste hoti si nu fac nimic pt joc si jucatori incepe sa devina penibila... oricare dintre noi are 2 optiuni - sa cumpere sau nu. fiecare isi va exprima una dintre aceste 2 optiuni asa cum a facut si inno - si-au facut calculele si au ales sa scumpeasca contul premium. asta-i viata si, vorba englezului, shit happens :D



daca nu tipi pe forum sa fii auzit inseamna ca iti convine scumpirea ,deci orice tipat pe forum are farmecu lui
daca nu santem uniti nu se va face nimic ,adevarat ca nu te obliga sa cumperi cp dar daca ajungi la un anumit numar de sate esti nevoit sa il cumperi ,dai un ban dar sa ai si calitate:D
 

DeletedUser

dai un ban dar sa ai si calitate:D

zau?! si unde scrie asta? ai vreun contract cu ei pt punctele platite unde ii poti trage de urechi si mai ales de portofel atunci nu obtii ceea ce platesti?

in concluzie: sunteti niste idealisti. e nevoie si de oameni din astia, sunt distractivi :D
 

DeletedUser

Congratulations. You have successfully signed the petition:
Reduce the price of premium points on Tribalwars, all servers.

You are signer #2203 [?]
 

DeletedUser

Va agitati aiurea....sincer....

1. Nu va obliga nimeni sa jucati....
2. Nu va obliga nimeni sa va luati premium
3. Daca voi nu va mai jucati vor venii altii...
.
.
.
.


Sunt o gramda de chestii si nu aveti ce face... Eu va sustin cauza dar sunt sigur ca intr-un final toata lumea va tace din gura...va cumpara si gta.... sau daca nu ilegalitatile cu puncte premium vor creste din ce in ce mai mult...
 

DeletedUser

Va agitati aiurea....sincer....

1. Nu va obliga nimeni sa jucati....
2. Nu va obliga nimeni sa va luati premium
3. Daca voi nu va mai jucati vor venii altii...
.
.
.
.


Sunt o gramda de chestii si nu aveti ce face... Eu va sustin cauza dar sunt sigur ca intr-un final toata lumea va tace din gura...va cumpara si gta.... sau daca nu ilegalitatile cu puncte premium vor creste din ce in ce mai mult...


In sfarsit is de acord cu tine in legatura cu ceva:eek::eek::D:Dminune!!!
 

DeletedUser

408 Request Time-out
Your browser didn't send a complete request in time.

acum inteleg si eu de ce au scumpit cp ca sa mearga mai bine serverele :D
 

DeletedUser

pai nu ati aflat ca s-a schimbat adresa? de ieri se poate juca jocul asta deosebit doar pe noile servere (cumparate din banii platitorilor de premium) aflate [...]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33563

Va agitati aiurea....sincer....

1. Nu va obliga nimeni sa jucati....
2. Nu va obliga nimeni sa va luati premium
3. Daca voi nu va mai jucati vor venii altii...
.
.
.
.


Sunt o gramda de chestii si nu aveti ce face... Eu va sustin cauza dar sunt sigur ca intr-un final toata lumea va tace din gura...va cumpara si gta.... sau daca nu ilegalitatile cu puncte premium vor creste din ce in ce mai mult...

daca o sustii poti macar sa pari optimist si sa nu-i descurajezi si pe altii :p....dupa cum am zis-o si pe general nu e ** numai de scumpire ci si de serviciile oferite care parca pe zi ce trece sunt din ce in ce mai proaste....ma repet : " e aberant sa ceri bani mai multi in timp ce calitatea serviciilor oferite de tine scade pe zi ce trece "
 

DeletedUser

am citit, am protestat, am pierdut timpul degeaba. ne organizam sa facem ceva sau nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9806

Rain are dreptate, nimeni nu ne obliga sa jucam , sa dam bani pe premium etc.
Preturile le pot modifica cum doresc ei si nimeni nu-i poate impiedica, daca vrei sa vinzi un obiect cu 1$ sau 100$ e problema vanzatorului si tine pe pozitionarea in piata. Piata (adica noi jucatorii) va hotari daca e un lucru bun sau nu.

Masuri , altele decat petitii si proteste , stergeri de conturi si alte lucruri la fel de -- inteligente -- :
1. Nu mai va inscrieti si pe alte lumi.
2. Axati-va pe o lume sau maxim 2. Astfel veti da si mai putini bani pe premium.
3. Grupativa cat mai multi in grupe ( pe colegi de trib / amici etc) si cumparati varianta aceea de 5000 de puncte premium. Este cea mai avantajoasa dpdv economic. Apoi impartiti punctele intre cei care au cotizat la aceasta - asociere- pana se termina, apoi mai departe din nou aceasi manevra. Astfel INNO castiga mai putin.
4. Sa invatam sa jucam fara premium, sunt unii players care se descurca bine si fara premium, eventual sa-l activam atunci cand sunt atacuri masive pe contul in cauza sau in astfel de situatii limita.

Pe mine atat ma duce mintea in momentul asta . Daca imi mai vine vreo idee ....
 

DeletedUser33563

punctul 4 + axarea pe cat mai putine lumi cred ca ar fi cea mai buna varianta ( asta in cazul in care considerati ca ati investit prea mult timp pentru a da stergere )...dar sunt curios cati vor agrea si cati vor pune in practica asta..
 

DeletedUser

punctul 4 + axarea pe cat mai putine lumi cred ca ar fi cea mai buna varianta ( asta in cazul in care considerati ca ati investit prea mult timp pentru a da stergere )...dar sunt curios cati vor agrea si cati vor pune in practica asta..

eu sunt unu dintre ei..nu numai ca nu mai cumpar CP (deci nu mai intru pe lumi noi), dar am dezactivat si CP de pe cele 2 lumi pe care joc (deci bajetii pierd de 2 ori)....cand voi avea atacuri masive, poate atunci... pana una alta, vorba unui camarad de "arme": "am stat luni intregi pe granita fara CP cu cateva sute de atacuri, cred ca o sa ma descurc si in continuare..."
 

DeletedUser

nu am mai intrat de mult si acum vad ca s-au cam schimbat regulile in legatura cu CP-ul:(

eu cred ca e jaf la drumul mare...

bafta
 

DeletedUser

sa va intreb si eu ceva....ati apasta la petitia...v-ati pus votul.dar credeti ca daca voteaza si 124512541 de persoane o sa se schimbe regula? sincer e aiurea.nimanui nui convine.e clar ca e jaf pe fata.dar ce sa faci? jocu lor,regulile lor.asta e.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus