Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sa va intreb si eu ceva....ati apasta la petitia...v-ati pus votul.dar credeti ca daca voteaza si 124512541 de persoane o sa se schimbe regula? sincer e aiurea.nimanui nui convine.e clar ca e jaf pe fata.dar ce sa faci? jocu lor,regulile lor.asta e.

jocul lor, dar tu crezi ca acei oameni au facut acest joc pt ei ? nu, e un business iar voi sunteti target-ul lor, fara voi e nimic acest joc(afacerea lor) e nimic, tu esti cel de care depinde afacerea lor. ei nu isi fac bani din CP, ei isi fac bani din trafic, CP si spatiul publicitar sunt carpeli sau ciubuc daca vreti. Daca oameni ar intelege si nu ar mai intra pe toate lumile cel putin o luna in semn de protest, va spun eu ca dupa aceia, vor scadea pretul CP care era inainte, asta daca nu il vor baga si gratis ;).
 

DeletedUser

Hopa! Google Chrome nu s-a putut conecta la ro5.triburile.ro


deci e chiar enervant ar trebui sa ne anuntati sa ne dati vacanta 2 sapatamani sa va rezolavati problemele gasiti o solutie ca merge execrabil jocul si merge execrabil pe bani MEI(nostri)
 

DeletedUser

jocul lor, dar tu crezi ca acei oameni au facut acest joc pt ei ? nu, e un business iar voi sunteti target-ul lor, fara voi e nimic acest joc(afacerea lor) e nimic, tu esti cel de care depinde afacerea lor. ei nu isi fac bani din CP, ei isi fac bani din trafic, CP si spatiul publicitar sunt carpeli sau ciubuc daca vreti. Daca oameni ar intelege si nu ar mai intra pe toate lumile cel putin o luna in semn de protest, va spun eu ca dupa aceia, vor scadea pretul CP care era inainte, asta daca nu il vor baga si gratis ;).

hai sa fim seriosi.crezi ca ar rezista cineva sa nu intre o luna? vorba unui prieten.asta e cumpara altii.nu cred ca nu se va mai cumpara cp chiar daca s-a scumpit.ei stiu ca noi nu putem face nimic.daca vor il pune la 10 E pentru 3 zile.tot o sa se mai gaseasca cativa.deci chestia asta cu semnatul petitie mi se pare penibil sincer.nici macar nu s-a spus sa se ajunga la un numar si sa vedem ce se intampla.semnam petitia dar ce facem?stam fara raspunsuri?asta e.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus