Protest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cine protesteaza impotrive vitezei de pe lumea 2?(poate reusim sa induplecam adminii :D)

eu unu as vrea sa fie 1.5 viteza dc se poate va rugam adminilor:)
 

DeletedUser

nu o sa se rezolve nimic daca protestam
:D
doar e romania..

****


daca conteaza in vreo statistica, PROTESTEZ impotriva vitezei lumii 2
 

DeletedUser

Nu cred ca conteaza protestul asta si daca se mai poate face ceva dar daca da, si eu sunt pentru x1,5. Altfel nu stiu daca o sa-l joc. La fel de probabil si pentru w1.
 

DeletedUser

triburile e foarte interesant,da' e cam incet.e proiectat pt a intra din cand in cand.daca suntem fraieri si belim toata ziulica ochii la el,asta e alta mancare de peste;)si da,si eu sunt pentru ViTeZzA:)
 

DeletedUser685

need for speeeeeed .. votez 1.5, chiar dak nu ne ia nimeni in seama :D
 

DeletedUser

avand in vedere ca eu ma grabesc tot timpul:
Vreau viteza !!!! 1.5 cred ca ajunge!!!! :D
 

DeletedUser

avem deci 11 protestatari.....tin sa adaug ca pe mine personal nu m-ar deranja dc intarzie inceperea serverului shi cu o saptamana ca am recupera imediat timpul "pierdut"dc am avea viteza 1.5 :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

astept mai multi protestatari haideti oameni buni stim ca vretzi speed 1.5;)
 

DeletedUser698

pai as protesta si eu numai ca nu stiu ce e aia ... o_O ...

e bine sa fie mare sau mica ..... eu protestez sa fie cat mai mare atunci ca vad ca luema zice ca e bine asa :)
 

DeletedUser

nu asa... ca pe forum nu se uita nimeni.

vedeti la contact mail-ul lor, si trimiteti-le mail. cate unul de la fiecare ... se aduna, si asa cu siguranta vor afla si punctul nostru de vedere.

bafta!@


subscriu si eu pt viteza 1.5
 

DeletedUser177

eiiiiiiiiiiiiiii, atunci subscriu si eu : Protest, vreau si eu speed 1.5!!!!
 

DeletedUser

nu asa... ca pe forum nu se uita nimeni.

vedeti la contact mail-ul lor, si trimiteti-le mail. cate unul de la fiecare ... se aduna, si asa cu siguranta vor afla si punctul nostru de vedere.

bafta!@


subscriu si eu pt viteza 1.5

ba tocmai de-aia am postat aici ca dc as trimite mail numa io n-as fi luat in considerare...dar asha uite-te la lista de membri:
carmi
Admin 13

btw 16 and counting
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus