Provocare . Orice jucator l9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

moam cata distractie am pierdut zilele astea :))))damn ce rau imi pare
 

DeletedUser13799

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Va rog sa fiti mai atenti daca se poate :)
 

DeletedUser

Şi cel mai rău e că mi-a şters dedicaţia pentru Iovu fără ca acesta să apuce să o citească...))
 

DeletedUser

asta e...iovu, nu are valoare se pare. iovicule, retrage-te vat mai ai timp, altfel, te faci si mai mult de ras, oricum esti de rasul tuturora, dar o sa fii si mai de ras, decat esti acum.
 

DeletedUser31966

Incredibil! Mi-au sters posturile deoarece il invatam putina gramatica pe Eminem! : )) Nu e vina mea ca nu stie sa scrie!:rolleyes:
 

DeletedUser28967

Incredibil! Mi-au sters posturile deoarece il invatam putina gramatica pe Eminem! : )) Nu e vina mea ca nu stie sa scrie!:rolleyes:

Ai ratat un post,daca nu scriu corect ce o sa imi faceti domnu profesor?imi dati un 2?nu esti in stare sa iei sate in jocul in sine,ai gasit formul asta unde nu iti trebuie prea multe ca sa reusesti sa postezi si esti tare fericit..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fetito :)) mei imi place ca v-am tinut ocupati cat timp aveam eu treba cu thor si lycanii :)):))
Cel mai fericit am fost cand mi-a iesit si cu porcaria asta de <3 topic .. planu meu a fost altu si l-am facuT pas cu pas <3
 

DeletedUser35218

...

:)) Iovu parca ai iesit din filmele alea cu asasini cu planurile tale elaborate :D .... vezi sa nu te fortezi ca piedem un jucator de calibru :D
 

DeletedUser

Fetito :)) mei imi place ca v-am tinut ocupati cat timp aveam eu treba cu thor si lycanii :)):))
Cel mai fericit am fost cand mi-a iesit si cu porcaria asta de <3 topic .. planu meu a fost altu si l-am facuT pas cu pas <3

Câtă cultură.. câtă ingeniozitate.. Doamne ce plan! Mă tu ai descoperit America şi nu ne-ai spus şi nouă ?

Şii... câţi ani ai ?
 

DeletedUser34265

Lasati-l ma, ca el se crede super man pe aici si ii stricati jocul!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus