Pt admini !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Imi cer scuze fata de admini ca nu am stiut unde sa postez , vreau sa ma lamureasca si pe mine admini daca este corect ca 2 persoane sa joace pe un singur cont , si pt a sustine afirmatia ca [player]xena 07[/player] joaca doua persoane adica ia si sotul ei sotul chiar afirmand cu mandrie ca daia sunt mereu online pt ca joaca amandoi pe acelasi cont , am sa postez discutiile pe care le-am avut cu persoana respectiva si cum recunoaste maria sa ca joaca 2 persoane pe acelasi cont si cum isi realizeaza un mic avantaj fiind online mereu :

xena 07 astãzi la ora 11:05te auzi ce spui?
pai si eu si sotia jucam pe acelasi cont ce e asa greu de priceput.
asta ca sa fie mereu cineva online.:)))
credeam ca esti inspirat si iti dai seama ca nu este nicio ilegalitate sa ai un singur cont pe care sa il folosesti impreuna cu sotia.
la voi e alta situatia.
aveti impartire legatura de internet.
aveti 2 conturi.
sper sa nu fi facut matraseli ca sate de barbari scrie pe voi.
in schimb la noi e simplu.
un cont, un user.
fie ca sunt eu , fie ca e sotia.

deci nu mai exista dubiu acum intrebarea este urmatoarea , este corect ca sa-ti creezi avantajul asta de a fi mereu online avand doi jucatori care se pot schimba mereu pe acest cont ....
 

DeletedUser

deci nu inteleg ce doresti ???
nu iti convine ??????
deci mie mi se pare in regula aceasta deoarece nu incalca nici o regula si daca stau bine sa ma uit peste regulament nu specifica nicaieri ca nu e voie 2 persoane pe acelasi cont doar ca nu e voie ca o persoana sa aiba 2 conturi.....


asa ca lasa atatea acuzatii si tine-te bine de jok......
 

DeletedUser

io am postat asta sa ma lamuresc regulamentul precizeaza ca nu ai voie sa dai parola nimanui nu?? si ca trebuie sa joci numai contul tau , daca tie iti pare ca nu se creaza un avantaj major fiind tot timpul online , poate tu esti lipit de scaunul ala si daia nu iti pasa dar celor care mai si muncesc si nu sunt mereu in fata calc este furt pe fata
 

DeletedUser

pai nu te supara - da poate nu i-a dat parola :) - poate numai unu stie parola si lasa logat jocu pe server ;)
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Nu scrie nici unde in reguli cã nu au voie sã joace doi cu un singur cont. Eu nici nu as avea posibilitatea sã controlez asa ceva.Aveti dreptate cã nu este voie sã se dea parola mai departe..dar nu este voie sã se dea unui alt jucãtor care are si el la rândul lui un cont.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus