PUFY contra...

DeletedUser3192

mar 29
17:58 Tribul Academy The Hunters* (dizolvat) a fost învins.

mar 29
22:41 Tribul Dark.Side (dizolvat) a fost învins.
 

DeletedUser26763

vad ca pufy baga frica in toata triburile :( nu iarta nimic aripatele astea :)
 

DeletedUser

Va prezentam ingerii nostri pazitori:


PUFY_trib.jpg


Asa se vede ce iese dintr-un ou de Paste.

:D:D

Cu scuzele de rigoare pentru puritani. Se vrea doar o gluma nevinovata.
 

DeletedUser

Buna seara doamenlor, duducutelor si domnilor !!!!!!! Dupa cum vedeti , i'm back !!!!!!
 

DeletedUser

Nici nu stiti cat ma bucur pentru reusita mea !!!!!!! ma duc sa.mi iau un Bergenbier la 2.5 pe tema asta !!!!!!! Pa nu am mai intrat de 5 ani pe aici !!!!!!!!!!!! asta e o mare realizare , mai mare decat castigul la 6/49 !!!!!! care mai e pe aici , pe care il mai stiu ?????
 

DeletedUser38023

Daca ma mai stii, nu stiu, dar stiu ca ma stiai..

Dracu stie,
Cu respect,
Ma bucur,
Rhadookoo :D
 

DeletedUser

Bineinteles :))))))))))) Doamneeeeeeeeeeee, ce dor mi.a fost de voi !!!!!!!!!!!
 

DeletedUser46468

Doamneeeeeeeeeeeeeeee,ce frumos

[video=youtube;EvWXDAfQS30]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=EvWXDAfQS30[/video]
 

DeletedUser

Mitzuca, pai tu.mi dai gagici la vizionat si vrei sa agit apele ???????? Ca balesc la tatele astora :))))))))))))))
 

DeletedUser

Nu eu, nebunule! Uite-te mai bine. Mai lasa din mana fratele bergenbier, ca te tampeste de cap.
:))))))))))))))))
 

DeletedUser

Cred ca e simplu ca buna ziua pentru toata lumea ! Noi vom cnduce lumea asta ! Indubitabil ! :)))))
 

DeletedUser3192

Fara nici o indoiala! Cu atatea vip-uri pe aici... :)) Bine ai revenit!
 

DeletedUser

Mitzo , trezeste.ti ostenii de pe 10 !!!!!!!! lasa ca te impulsionez eu acus , dar nu stiu cum naiba sa postez pe aici ...
 

DeletedUser

Aoleuuuuuu, rules noi pe aici !!!! Nu poti posta de 2 ori intr.un minut !!!!!!! Pa ce facem bre, ca imi ard destele pe tastatura ! :)
 
Sus