PUFY contra...

DeletedUser

Sireno, eu ti-am zis sa scrii din timp. Acuma doar a-i fi postat. Nu m-ai ascultat.
=)))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Poneii sunt urati.

screaming-girl-o.gif
 

DeletedUser

Asadar si prin urmare, Sirenoiul va ureaza lumina in suflet, bunatate, intelegere si tot ce mai doriti voi ! Nu sunt ruda cu Cel ce A inviat, dar cateodata ma trec fiori de spiritualitate !!!!!! Si sa nu uit, sa fiti iubiti la maxim, meritati!!!!! Chiar daca va(ne) petrecem timpul pe acest joc !
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Asadar si prin urmare, Sirenoiul va ureaza lumina in suflet, bunatate, intelegere si tot ce mai doriti voi ! Nu sunt ruda cu Cel ce A inviat, dar cateodata ma trec fiori de spiritualitate !!!!!! Si sa nu uit, sa fiti iubiti la maxim, meritati!!!!! Chiar daca va(ne) petrecem timpul pe acest joc !

Esti fericit sirenule?Ti-a adus iepurasul ceva misto?:)))))

200.gif
 

DeletedUser

Ooooooo, da !!!!!!!!!!!!!!!!! Fericire, sanatate, caluti frumosi si sanatosi, topoare ascutite si berbeci adevarati !!!!!!! Ce.si poate dori un om mai mult decat atat ?????? Plus ca azi noapte am avut un vis ciudat , eu eram Petru si beam o bere cu Jesus .....ii tot explicam ceva in genul asta " Praleo , sa mor io de m,am indoit de tine, numa ca trebe sa scrie si astia ceva in Biblie " :)))))))))))))
 

DeletedUser

vedeti daca ciocniti oua cu necunoscuti?.... macar erau rosite sau numai poleite?....


acum nu ca vreau sa spun.... dar Pasti fara protectie pe atacabil, nu am mai jucat.....
 

DeletedUser

Aoleuuuuuu!!!!!!!!!!! Nici aici n.am scapat de tine Tepese ??????? I.ati ma si tu o femeie, fa ceva , mergi la munca , aduna peturi :))))))))
 
Sus