puncte

DeletedUser

in fiecare saptama sa primesti un mesaj in care sa scrie cate puncte ai avansat ca sa stii daca avansezi bine deoarece daca nu avansezi bine sa incercii sa intri mai mult


nu stiu daca e buna parerea dar astept raspunsuri
 

DeletedUser22849

in fiecare saptama sa primesti un mesaj in care sa scrie cate puncte ai avansat ca sa stii daca avansezi bine deoarece daca nu avansezi bine sa incercii sa intri mai mult


nu stiu daca e buna parerea dar astept raspunsuri
:D


Interesanta propunere...dar crezi ca admini mai au timp si pentru asa ceva???
Cred ca cerem prea mult de la ei...au si ei o viata ca si a noastra...:cool:
 

DeletedUser

dar tu nu iti dai seama de asta?cuceresti sate-bv iti sunt cucerite sate-scazi
 

DeletedUser

nu e chiar fara sens,ar putea exista niste statistici care iti arata cat de dezvolti,in sus sau in jos,am vazut aste pe un joc
 

DeletedUser

voi va dezvoltati pe baza de puncte?

sa inteleg ca tu te dezvolti doar pe armata?:D.o idee proasta,fiecare are propria strategie si face cum crede el mai bine.daca toata lumea ar face acelasi lucru jocul ar deveni prea plcitisitor.
 

DeletedUser

exista Tw-stats pentru asa ceva...dati la cauta jucatori si acolo veti vedea statisticile
 

DeletedUser15142

sa inteleg ca tu te dezvolti doar pe armata?:D.o idee proasta,fiecare are propria strategie si face cum crede el mai bine.daca toata lumea ar face acelasi lucru jocul ar deveni prea plcitisitor.



bai frate sa inteleg ca tu faci numai puncte?:))

eu fac de amandoua nu doar puncte lol!
 

DeletedUser

ia sa va invat eu pe voi copilasi :) deci e buna ideea sunt pro 120% (;x) , si aia care zice ca admini nu au timp, exista o cale, se poate creea un sistem care sa trimita mesajul automat si in dreptul punctelor sa puna un cod php .. nu prea am eu php ... {point&} sau ceva nu prea stiu gaseste I.Games.
 

DeletedUser9568

Contra...
mi se pare o prostie...
daca vrei sa stii cum stai da-i sitter unui prieten cu experienta...
 

DeletedUser

bai frate sa inteleg ca tu faci numai puncte?:))

eu fac de amandoua nu doar puncte lol!

:)).cand ai zis ca daca ne dezvoltam pe baza pe puncte am inteles ca tu dezvolti doar armata.bineinteles ca eu fac si armata si puncte ca doar nu am cucerit satele prin telepatie.oricum nu conteaza.
Daca ar exista punctele astea ar disparea o buna parte din suspans.toata lumea ar avea acelasi tip de sat si ar disparea imprevizbilitatea jocului.pe partea de gameplay eu zic ca trebuie lasat asa,doar optiunile ar trebui modificate.
 

DeletedUser

Nu stiu daca sunt uni pro, dar eu sunt CONTRA.
un email sau un mesaj in joc?
Ar fi spam.
 

DeletedUser

Voi numiti spam un simplu mesaj pe joc o data pe saptamana ?

Un mesaj care sa contina:

Draga Player(Numele tau de joc), ai evoluat cu x puncte in ultima saptamana, pentru a-ti vedea statistica da click pe urmatorul link: LINK (IN LOC DE LINK SA FACA CEI DE LA INNOGAMES UN SITE UNDE ARATA STATISTICILE IN ULTIMA SAPTAMANA LA FIECARE JUCATOR,, AR FI CEVA FOARTE FRUMOS .. )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7556

Daca tot faci tu un Tw-Stats fai si unu de ala, sau nu te incurci ce mizilicuri deatsea! :)
 

DeletedUser

Asta m-a uimit si pe mine :-s cand am vazut "creatiile mele" m-a dus cu gandul la DS-Lan
 
Sus