Puncte

DeletedUser

Aveam 1600 de puncte.Mi-am facut fieraria la nivel 20.La ajutor zice ca valoreaza 607 puncte.Trebuia sa am 2207 puncte.Si am doar 1725.De ce?
 

DeletedUser13587

da tu ce crazi k iti pune punctele imediat.sunt 20000 de jucatori si te pomeni k stau toti dupa tine
 

DeletedUser7708

Pentru că la 1.600 aveai să spunem 600 puncte de la fierărie 19. Făcând-o la 20, în loc de 600 ai 700 şi un pic, prin urmare ai un total de 1.700.
B@de@, dacă nu ştii răspunsul, măcar nu te fă de râs.
 

DeletedUser

Aveam 1600 de puncte.Mi-am facut fieraria la nivel 20.La ajutor zice ca valoreaza 607 puncte.Trebuia sa am 2207 puncte.Si am doar 1725.De ce?

fratele meu la 1700 puncte sa ai deja 20niv fieraria e o prostie mai ales ca nu e inceput de lume sa zici ca vrei sa extinzi cat mai repede si pe deasupra daca ai fieraria niv20 asta inseamna ca ai minele scazute ceea ce nu e chiar un beneficiu si sa numai zic ca iti trebuie si armata ca sa in caz de farmare sa te poti apara:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai rabdare, dureaza putin timp pana se actualizeaza punctajul. Mie mi s-a intamplat sa se actualizeze si dupa o zi.
 

DeletedUser7708

Băi, sunteţi foarte noobi, dacă are fierărie 20 la 1.700 înseamnă că a farmat foarte mult, ca să ai aşa punctaj pentru curte trebuie să ai minele la 15, adică stai o lună să faci curtea. Eu pe L7 am făcut fierărie 20 la 1.650, nu vă mai luaţi de el şi concentraţi-vă la răspuns, care a fost dat deja de 2 persoane.
 

DeletedUser

Am:137 lanci
202 spade
145 topoare
112 arcasi
67 spioni
28 c.usoara
8 arcas calaret
14 berbeci
4 catapulte
1 paladin
 

DeletedUser

Băi, sunteţi foarte noobi, dacă are fierărie 20 la 1.700 înseamnă că a farmat foarte mult, ca să ai aşa punctaj pentru curte trebuie să ai minele la 15, adică stai o lună să faci curtea. Eu pe L7 am făcut fierărie 20 la 1.650, nu vă mai luaţi de el şi concentraţi-vă la răspuns, care a fost dat deja de 2 persoane.

uitate in primul meu post atent si vezi ce am zis...oricum am sa repet..el nu este la inceput de lume ca sa se afirme iar daca se gaseste unul de 30k puncte sal innobileze nu cred ca are vreo sansa..tu ai facut la inceput de lume asta dar la el e altceva...si spui ca a farmat mult..de unde stii ca nu a intrat decat odata pe zi a dat 1 niv de fierarie azi,1maine si tot asa...nu compara situatia ta cu a lui
 

DeletedUser

si sa numai zic ca este o foarte mare diferenta de experienta intre voi doi:rolleyes:
 
Sus