pupat toti piata endependentei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

o data si o data s-o sfarsi cu lumea asta (remember "2012"?)...
cand o fi, cum o fi, ne adunam cu mic cu mare intr-un trib pe o lume noua?
indiferent de religie, rasa, convingeri politice sau orientare sexuala :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deja recunosti infrangerea !?...a anuntat die. ca rupe diplomatia si deja incepi cu lumea noua care veniti.

aia nu au avut razboi real din preistorie...daca va jucati bine cartile nu vor pune probleme prea mari..da au satele full si gata dar cat o sa ii tina satele alea ? nu mult.
 

DeletedUser

ca die si OG vor urca in barca celor aflati pe val, nu mai era un secret pentru nimeni de mult.
ca 3/4 din harta sunt "mai buni" decat 1/4, este iarasi evident pentru toata lumea.
ca TJ a facut efortul de a juca organizat si colectiv, stim toti asta si am fost primul care sa-i felicit.
toate astea nu sunt noutati.
de aceea socotesc intrebarea: "deja recunosti infrangerea?" ca fiind deplasata.
totusi, pentru rigurozitate, iti semnalez ca postarea mea precede anuntul facut de die - nu a fost consecinta lui.
------
motivatia propunerii mele mea e experienta esecului in incercarea de a construi un trib cu jucatori care n-au alte afinitati comune decat asezarea pe harta.
probabil vina imi apartine si mi-o asum in intregime. am invatat lectia si de-aia vreau sa stiu daca exista interes pentru crearea unui grup coeziv, pasionat de joc si cu stiinta de a juca. faptul ca am jucat impreuna (chiar si ca adversari) pe L19 poate sa constituie un liant (probabil ca o parte din jucatorii din die, tj, og au jucat impreuna pe alte lumi).
am convingerea ca daca majoritatea ne vom reunii la sfarsitul acestei lumi intr-o entitate pe o lume noua, vom scrie o poveste frumoasa acolo.
dar ce cred eu, nu inseamna mare lucru.
de aceea, e doar o propunere.
ca vom face sau nu asta, hoataraste fiecare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inca ai 26720 de sate si 57 de jucatori..speranta moare ultima..inca sunt sanse de victorie..dar daca mergi pe principiul se stia deja ca pierdem nu ma mira faptul ca damned se afla in situatia actuala.

ps: triburile au venit de pe lumi diferite..ex die -l3 si tj-l9 ,l12
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

scuze pentru exprimarea confuza. corectez:
probabail ca jucatorii din die (o parte) au jucat impreuna pe o lume anterioara (L3).
probabil ca jucatorii din TJ (o parte) au jucat impreuna si ei, pe o alta lume (L9).
(adica impreuna separat :) )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

scuze pentru exprimarea confuza. corectez:
probabail ca jucatorii din die (o parte) au jucat impreuna pe o lume anterioara.
probabil ca jucatorii din TJ (o parte) au jucat impreuna si ei, pe o alta lume.

degeaba te corectezi ...ca nici acea parte de care ** nu s-au intalnit pe alta lume.

tj. a facut ally cu die. din simplu motiv ca nu vroiau war pe toata harta cel putin nu inca.
iar die, ca si pe lumea 3 sau aliat cu toata harta (la fel pe l8..asta e planul standard die. ally cu toti)....cu exceptia noastra a scitilor..pt ca noi ma vrut war cu toata harta de era dupa noi cea ce am si facut intr-un final
 

DeletedUser

(am modificat iar, poate acum se intelege. n-am zis ca die a jucat impreuna cu TJ)
nu vrei un cont la noi?
poate dai o mana de ajutor si mai invatam si noi cate ceva :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu vrei un cont la noi?
poate dai o mana de ajutor si mai invatam si noi cate ceva :)

daca vorbesti serios cea ce ma indoiesc...
nu mersi , am auzit ce patesc jucatori adusi pe conturi la voi .dupa ce trage greu cateva zile va bateti joc de ei .
 

DeletedUser

ce semnificatie are raportul asta si textul continut in el?:
------
Titlu Cereri deschise modificarea numelui
Expediat 03.07.12 01:29:32
Mai ai cereri neprelucrate.
 

DeletedUser

ai ceva cereri de invitatie. posibil ca respectivii sa nu fi inteles ca tramvaiul pe care domnia ta il mani****aza, se retrage la depou..daca'mi permiti o glumita :)
 

DeletedUser

acum vad ca toate cererile sunt de la die :)
aveti cont premium?
cati sunteti?
;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus