Pzbn

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cei care isi mai aduc aminte ce a insemnat acest trib pe L3, L4, sunt invitati sa ni se alature.
Inca nu am adunat prea multi din vechii membrii, dar sper ca se vor mai oferi. Sunt binevenite si persoane noi :)

Intrarea se va face in jurul orei 20:00, directia NV.
Contact: AndyM3, Coronius, pe L5 sau aici.
 

DeletedUser2821

o_O salutare !
Va stiu de pe L3 ;) .
Ati fost destul de bunicei daca nu ma insel diplo0matul vostru era cher-cher ;) .
 

DeletedUser

o_O salutare !
Va stiu de pe L3 ;) .
Ati fost destul de bunicei daca nu ma insel diplo0matul vostru era cher-cher ;) .

cher cher a intrat acolo dupa o fuziune.. NORD ZONE- pszn .. eu eram in NZ... dupa fuziune.. .. am renuntzat.. un adevarat haos...
nu vreau sa supar pe nimeni dar cam asa a fost.. eu caut un trib cu o conducere mai comunista... fara libertate.. orice noob sa inceapa sa faca figur si numeni sa nu intervina... pe jocul asta cei care au o conducere mai comunista si strikta... au sanse de castig...
 

DeletedUser

Cei care isi mai aduc aminte ce a insemnat acest trib pe L3, L4, sunt invitati sa ni se alature.
Inca nu am adunat prea multi din vechii membrii, dar sper ca se vor mai oferi. Sunt binevenite si persoane noi :)

Intrarea se va face in jurul orei 20:00, directia NV.
Contact: AndyM3, Coronius, pe L5 sau aici.

Va fi cam aglomerata zona va fi tracia tribul meu tribul tau tribul lu the rock :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus