Quit vs. A Team

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30910

de frica is spioni..

ati avut, poate mai aveti spioni la noi.

ati stiut de atacul care urma pe voi, nu vreau sa va jignesc sa va zic ca sunteti varza ca trib (organizare), vreau doar sa punctez ca degeaba ai spioni daca nu stii sa-i folosesti, sau sa te folosesti de informatiile care ti le ofera


Urasc spionii, cei care ma cunosc in joc stiu ca nu am cerut niciodata informatii din alte triburi, poate de aia nici nu am parte de spioni, de regula primesti ce oferi, nu va mai plangeti ca aveti spioni atata timp cat iubiti acest sport
 

DeletedUser

Nu era greu sa iti dai seama ca urmeaza un atac organizat. Era sfarsit de saptamana iar cu o zi inainte ati incercat sa creati panica in trib si ati si reusit, oarecum :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Mi se pare mie s-au Quit adopta acum politica A team :rolleyes::confused:
Oare finalul va fi la fel :confused::)
Istoria chiar se repeta :confused::cool:
...nu ma bagati in seama, gandeam si eu cu 'voce tare'...:cool:
vedem peste un timp ce va fi....
 

DeletedUser40580

gecko, cred ca se poate inchide topicul asta.avengerii sunt istorie.
 

DeletedUser523

Si sa nu uitam sa-i felicitam cu toti pe invingatorii I-ului razboi serios intre doua forte ale lumii!
Felicitari Quit!
:)
 

DeletedUser40580

Ala mai e trib ? conducerea e dezastru , activii au plecat in HFG. oricum , am observat un player care merita respect acolo dupa cum joaca.mamulus
 

DeletedUser16039

Stiu ce zici, dar inca mai exista tribul, si razboiul, bineinteles.
 

DeletedUser30910

Mi se pare mie s-au Quit adopta acum politica A team :rolleyes::confused:
Oare finalul va fi la fel :confused::)
Istoria chiar se repeta :confused::cool:
...nu ma bagati in seama, gandeam si eu cu 'voce tare'...:cool:
vedem peste un timp ce va fi....

1. Quit nu adopta politica A Team ,daca te referi la recrutari (s-a recrutat o parte din TOM, deoarece ne erau aliati/prieteni, nu erau organizati, oricum mergeam impreuna dar acum vor avea parte de o organizare mai buna) si cativa din A Team unde tribul avea nevoie de intariri.... cu un interes aici (destabilizarea adverasurului - din cate observ ne-a cam iesit) Felicitari Tamiptus pentru asta.
2.Exact cum ai zis si tu, ramane de vazut:)
3. Razboiul nu e incheiat, lasati felicitarile pentru atunci cand va fi cazul, e posibil sa trebuiasca sa-i felicitam pe cei din A Team in caz de o revenire spectaculoasa, orice e posibil, nu ne credem invingatori;)
 

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: A Team

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 24
Diferență: 42

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 404,349
Tabăra 2: 132,393
Diferență: 271,956

chart


ro25


Clasament general:
1 Quit 5.626.526 10.472.847 142 73.752 1442 7.263
8 A Team 1.718.842 2.063.953 76 27.157 336 6.143

Mda ce putem spune? Mai e mult pana departe....:rolleyes::cool:
 

DeletedUser30910

lasati-ne sa ajungem "departe":))

un rol important aici l-a avut manuta, mai mult ei ar trebui felicitati, sincer
 

DeletedUser39475

Rolul in sine il are diplomatia si intelegerea ,colaborarea dintre cele 2 triburi ! :D
 

DeletedUser

lasati-ne sa ajungem "departe":))

un rol important aici l-a avut manuta, mai mult ei ar trebui felicitati, sincer

multumim pentru aprecieri, dar daca si noi am facut o figura buna in acest razboi este si pentru ca am avut aliati adevarati pe care ne-am putut baza: QUIT. nu a fost actiune in care sa nu conlucram cu placere: sharing de informatii, actiuni comune, sprijin, dezinformarea inamicului... quit a facut tot ce trebuie ca sa ne demonstreze ca merita RESPECT
 

DeletedUser31938

Un razboi nu inseamna numai lupta fizica a 2 sau mai multe parti ci presupune si lupta psihica pe care o duce fiecare cu el insusi. Un razboi nu se castiga asa usor...un razboi nu inseamna numai punctaj sau numar de membrii.
Neutru fiind in razboiul celor 3 mari puteri ma gandesc la urmatorul citat: "Cel care, orbit de ambitie, ajunge intr-o pozitie de la care nu poate urca mai mult, se va prabusi mai tarziu cu totul". Incercati sa nu cautati un invingator atata timp cat razboiul nu s-a terminat. In plus de asta triburile sunt conduse de oameni, oameni carora nimeni nu le cunoaste caracterul. Multi din voi aveti astfel de experiente si stiti ca un singur om poate schimba finalul unui razboi. Stiu ca spam-ul e pe primul loc in ziua de azi, unii acuza, altii se apara, altii se lauda... incercati doar sa nu vorbiti si mai tarziu sa va para rau. Diplomatiile se schimba in fiecare zi pe harta si nimeni nu stie cum va arata acest razboi peste cateva luni de zile.
Felicitari ambelor parti si fie ca cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser39475

multumim pentru aprecieri, dar daca si noi am facut o figura buna in acest razboi este si pentru ca am avut aliati adevarati pe care ne-am putut baza: QUIT. nu a fost actiune in care sa nu conlucram cu placere: sharing de informatii, actiuni comune, sprijin, dezinformarea inamicului... quit a facut tot ce trebuie ca sa ne demonstreze ca merita RESPECT

Cum spuneam si eu :p
 

DeletedUser

In orice clipa se poate schimba balanta de forte.Conluzia la ce spunea tini.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: A Team

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 24
Diferență: 53

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 485,458
Tabăra 2: 132,393
Diferență: 353,065

chart




1 Quit 6,836,970 13,069,513 155 84,319 1,717 7,612
31 A Team 315,907 315,907 21 15,043 49 6,447



Ramo, ai mana libera in a inchide topicul ;) nimic nu se mai poate schimba, :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus