Quit vs ASII (familia) si Mnk.S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
tampitus astăzi la ora 13:31
Tribul Quit, infinteaza o academie.
Daca doresti sa te alaturi acestei academi, trebuie sa indeplinesti urmatoarea conditie.
Sa ataci pe arathorn1 si sa-mi dai mesaj cu atacul dat.

Acest jucator, te-a bagat intr-un razboi care este pierdut de la inceput.

O zi buna.


ce e cu asta?:)))
ma asteptam la mai mult din partea voastra,sunteti pariul meu pe lumea asta iar voi cu mesaje de astea veniti contra "amaratilor" de asi?e foarte urat,dupa ce ca e razboi dezechilibrat,mai faceti si astfel de faze...
 

DeletedUser25287

@arathorn1 am zis ca sa te ignor dar vad ca esti nepermis de tupeist, asadar daca tot dai tu lectii de joc, haide sa te analizam putin asa punct cu punct!

Cine este jucatorul arathorn1?:

1 ->http://ro.twstats.com/ro25/index.ph...ource=ro&utm_medium=player&utm_campaign=dsref
Chiar dupa o prima vedere descoperim ca el pare un jucator de duzina, un crescator de sate pentru adversari.

2 -> Data înscrierii.: 31st May 2011, asadar desi este inscris in joc pe lumea 25 inca de la lansarea ei, el totusi abea a reusit sa isi adune 9 sate cumuland imensa suma de 22.000.

3 ->Cea mai bună clasare: 625 - 10th June 2011, asadar recordul sau pe aceasta lume pana acum este un incomensurabil loc 600.

4 ->Istoricul inamicilor invinsi ai sai:
Rang OÎ: 3760. (22,643 score)
Rang OÎ Atac: 2557. (11,681 score)
Rang OÎ Apărare: 4089. (10,962 score)

5 ->Atunci cum de are 9 sate? http://ro.twstats.com/ro25/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=268874, dupa cum vedeti s-a batutu si el cu barbarii singurul adversar pe care era capabil sa-l invinga si el.

6 ->Alte lumi ale jucătorului: http://ro.twstats.com/ro24/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=268874 si http://ro.twstats.com/ro10/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=268874, Dupa cum puteti observa danc click pe fiecare lume si acolo ca si aici domnul nostru interlocutor s-a batut aprig cu barbarii, mi se pare normal, nu are cine sa atace jucatori ca el nu stie asta.

7 ->Lumile anterioare ale jucătorului: RO24; RO23; RO21; RO18; RO17; RO16; RO15; RO14; RO12; RO11; RO10; RO9; RO8; RO7; RO6; RO5; RO4; RO3; RO2; RO1; ROC1

Asa cum singuri puteti observa accesand de pe pagina sa de TW-Stats istoricul lumilor sale, pe nicaieri nu a facut cariera, si marea majoritate a innobilarilor sale sunt doar sate de barbari asta in ciuda faptului ca par a fi cel putin 3 ani de cand totusi isi da cu prezenta pe joc.

Stimate @arathorn1 cum indraznesti sa iesi pe extern? cu ce drept te dai jucator cand de fapt este unul din cei mai insignifianti jucatori intalniti de mine dintotdeauna? Si mai ales cum indraznesti sa vorbesti despre Kenianu intr-un asemenea mod tu care habar nu ai sa ataci pe nimeni? tu care esti si vei ramane un nub desavarsit, un crescator de sate pentru adversari? In locul tau mi-as cere scuze public fata de kenianu si mi-ar fi RUSINE sa mai scot capul din mocirla in care te afli.

PS: Acum ca stiti cu totii ce jucator mare este el, sunt convins ca nu-l veti mai lua in seama nimeni, nu merita atata onoare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

Da.
Am bagat Asii, cu toate cele "n" academii in aceeasi oala, aceeasi culoare.

ro25-1.png
 

DeletedUser

@arathorn1 am zis ca sa te ignor dar vad ca esti nepermis de tupeist, asadar daca tot dai tu lectii de joc, haide sa te analizam putin asa punct cu punct!

Cine este jucatorul arathorn1?:

1 ->http://ro.twstats.com/ro25/index.ph...ource=ro&utm_medium=player&utm_campaign=dsref
Chiar dupa o prima vedere descoperim ca el pare un jucator de duzina, un crescator de sate pentru adversari.

2 -> Data înscrierii.: 31st May 2011, asadar desi este inscris in joc pe lumea 25 inca de la lansarea ei, el totusi abea a reusit sa isi adune 9 sate cumuland imensa suma de 22.000.

3 ->Cea mai bună clasare: 625 - 10th June 2011, asadar recordul sau pe aceasta lume pana acum este un incomensurabil loc 600.

4 ->Istoricul inamicilor invinsi ai sai:
Rang OÎ: 3760. (22,643 score)
Rang OÎ Atac: 2557. (11,681 score)
Rang OÎ Apărare: 4089. (10,962 score)

5 ->Atunci cum de are 9 sate? http://ro.twstats.com/ro25/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=268874, dupa cum vedeti s-a batutu si el cu barbarii singurul adversar pe care era capabil sa-l invinga si el.

6 ->Alte lumi ale jucătorului: http://ro.twstats.com/ro24/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=268874 si http://ro.twstats.com/ro10/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=268874, Dupa cum puteti observa danc click pe fiecare lume si acolo ca si aici domnul nostru interlocutor s-a batut aprig cu barbarii, mi se pare normal, nu are cine sa atace jucatori ca el nu stie asta.

7 ->Lumile anterioare ale jucătorului: RO24; RO23; RO21; RO18; RO17; RO16; RO15; RO14; RO12; RO11; RO10; RO9; RO8; RO7; RO6; RO5; RO4; RO3; RO2; RO1; ROC1

Asa cum singuri puteti observa accesand de pe pagina sa de TW-Stats istoricul lumilor sale, pe nicaieri nu a facut cariera, si marea majoritate a innobilarilor sale sunt doar sate de barbari asta in ciuda faptului ca par a fi cel putin 3 ani de cand totusi isi da cu prezenta pe joc.

Stimate @arathorn1 cum indraznesti sa iesi pe extern? cu ce drept te dai jucator cand de fapt este unul din cei mai insignifianti jucatori intalniti de mine dintotdeauna? Si mai ales cum indraznesti sa vorbesti despre Kenianu intr-un asemenea mod tu care habar nu ai sa ataci pe nimeni? tu care esti si vei ramane un nub desavarsit, un crescator de sate pentru adversari? In locul tau mi-as cere scuze public fata de kenianu si mi-ar fi RUSINE sa mai scot capul din mocirla in care te afli.

PS: Acum ca stiti cu totii ce jucator mare este el, sunt convins ca nu-l veti mai lua in seama nimeni, nu merita atata onoare.



una e sa joci pentru puncte,si alta pentru prieteni :))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
pauleta si Sir Merlin The Great exista 2 feluri de jucatori:defensivi si ofensivi.Fiecare este bun in felul sau.
Este ceva sa ai sate de aparare si sa bagi sprijin la secunda,fara acest fel de jucatori eu pun pariu ca voi nu ati fi avut punctele de pe lumile anterioare daca nu ati fi avut sprijin pe granita.

Daca si voi ati fi singuri in mijlocul altora...s-ar schimba povestea si nu ati mai vorbi asa usor.
Si poate nu avem toti bani sa dam pe puncte premium pentru a da injumatatiri si nu avem scripturile de farm automat.Fiecare joaca in stilul care-l doreste si nimeni nu ii poate impune asta.Nu conteaza ca ai jucat pe 10 lumi daca nu ai invatat nimic pana acum...deci nu ai de unde sa sti care e mai bun sau mai slab.Cum a spus si Denis,pe un speed se poate decide totul.
 

DeletedUser523

Da.
Am bagat Asii, cu toate cele "n" academii in aceeasi oala, aceeasi culoare.

ro25-1.png

Mc frumos.
OOOO pai aveti granita frumoasa!Va fi un razboi de lunga durata, indiferent de rezultatul final...Oprit mai repede doar in cazul in care una dintre combatante da sterge trib..
 

DeletedUser

tepes,stai sa termine cu internele quit,apoi vedem ce si cum ,ca deocamdata doar cu internele se bat :))
 

DeletedUser25287

pauleta si Sir Merlin The Great exista 2 feluri de jucatori:defensivi si ofensivi.Fiecare este bun in felul sau.

Si acum imi vei spune ca tu chiar cunosti diferenta dintre aparare si atac nu? si pe deasupra vrei sa te si mai cred? :))

Este ceva sa ai sate de aparare si sa bagi sprijin la secunda,fara acest fel de jucatori eu pun pariu ca voi nu ati fi avut punctele de pe lumile anterioare daca nu ati fi avut sprijin pe granita.

Hopaa omu stie si de actiunile la secunda, binee.. a auzit de le dar asta nu inseamna si ca le stie practica, logic ca nu, amice pacat ca esti mai departe de limita maxima a nobililor ca ti-as fi dat eu niste lectii de atacuri si sprijin la secunda, dar mai bine asa, altfel ma tem sa nu iti stea pipota in loc si te mai am si pe constiinta ;)

Daca si voi ati fi singuri in mijlocul altora...s-ar schimba povestea si nu ati mai vorbi asa usor.

Si uite cum vorbeste gura fara el, si ca toti ceilalti noobi si tu habar n-ai ce spui, amice tu te-ai uitat pe harta la mine? pana azi era singur singurel si la zeci de ore de trib, si totusi nu mi-a curatat nimeni satele cucerite, am facut-o singur, asa ca stai in banca ta!!!

Si poate nu avem toti bani sa dam pe puncte premium pentru a da injumatatiri si nu avem scripturile de farm automat.Fiecare joaca in stilul care-l doreste si nimeni nu ii poate impune asta.Nu conteaza ca ai jucat pe 10 lumi daca nu ai invatat nimic pana acum...deci nu ai de unde sa sti care e mai bun sau mai slab.Cum a spus si Denis,pe un speed se poate decide totul.

-Nici sa am 10.000 de puncte premium nu le-as irosi pe injumatatiri, scopul meu nu este sa contribui mai mult decat este nevoie la cresterea veniturilor financiare ale INNO.

-Eu sunt unul din cei care a tot protestat impotriva incalcarilor de regulament, am tot iesit pe extern cu asta si tu spui ca ma folosesc de el, bine, adevarul este ca iarasi nu ai habar despre ce spui, nu exista nici un script care sa farmeze automat, dar iarasi vorbeste gura fara tine, altceva nu stii sa faci.

-Nu conteaza ca ai jucat pe 10 lumi daca nu ai invatat nimic pana acum..., asta e cea mai tare afirmatie de care erai capabil si uite cum fara sa iti dai seama iti umilesti colegul, da stimabile asa este macar aici ai si tu putina dreptate, colegul tau a jucat pe toate lumile, nu pe 10, si totusi nu a invatat o iota :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

Mc frumos.
OOOO pai aveti granita frumoasa!Va fi un razboi de lunga durata, indiferent de rezultatul final...Oprit mai repede doar in cazul in care una dintre combatante da sterge trib..

Cu placere.
Ideea e alta. Eu nu cred ca va dura mult. Ceea ce vezi tu cu roz, cred ca 80% sunt sate de barbari sub 5-600 puncte. :(
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Hopaa omu stie si de actiunile la secunda, binee.. a auzit de le dar asta nu inseamna si ca le stie practica, logic ca nu, amice pacat ca esti mai departe de limita maxima a nobililor ca ti-as fi dat eu niste lectii de atacuri si sprijin la secunda, dar mai bine asa, altfel ma tem sa nu iti stea pipota in loc si te mai am si pe constiinta ;)

Aaa,da.Imi da lectii cel care are 3 mil de pct doar din innobilari iar la primul atac organizat pe el ce a facut?A innobilat vreo 100 de barbare...e drept si alea au trupe in sate.Vad ca dadeai si cate 5 nobili,sa fi sigur de ele.Asta pe lumea 19,la ce start ai luat pe 11 nu stiu de ce mai vorbesti despre arathorn.Dupa ce ai luat 3-4 barbare,te-ai bagat iar pe inactivi.In locul tau mai bine nu as comenta cu un astfel de istoric,degeaba ai avut 5 mil pct daca ai crescut doar asa...sau poate ai fost jucator defensiv.

adevarul este ca iarasi nu ai habar despre ce spui, nu exista nici un script care sa farmeze automat

Poate ai dreptate si doar isi bat joc toti cei care spun ca il au.Asta ar insemna ca 50% din lumea 25 chiar,sa vorbeasca prostii.Dar daca nu stii de asta inseamna ca daca te intreb de backtiming, sniping sau noble train te bag in ceata!Sau probabil iar vei fi ironic si vei acoperi nestiinta ta.

Si uite cum vorbeste gura fara el, si ca toti ceilalti noobi si tu habar n-ai ce spui, amice tu te-ai uitat pe harta la mine? pana azi era singur singurel si la zeci de ore de trib, si totusi nu mi-a curatat nimeni satele cucerite, am facut-o singur, asa ca stai in banca ta!!!

Corect,am vorbit fara sa ma uit.Vad ca ai parasit tribul in care ai crescut acum 6 zile,odata cu ceilalti.Ai facut asta ori pentru ca erai spion,ori din lasitate.Indiferent,ma dezgusti.(probabil vei spune ca nici acolo nu aveai cu cine sa joci si bla bla bla)

Eu nu sunt genul sa ma laud sau sa comentez fara nicio baza.Nu te cunosc si nu ma cunosti nici macar ca jucator.Ce am scris mai sus sta pe statistici.Eu recunosc,esti mai bun decat mine pe lumea 25,fiecare cu evolutia lui.Eu nu m-am implicat pe contul meu,nu am farmat aproape deloc(cam de o saptamana am inceput) iar de innobilat nici nu poate fi vorba.Deobicei astept 4 nobili sa pot da full plus trenulet.

Nu stiu daca te intereseaza dar am spus doar pentru ca nu ma voi mai loga vreo 2 luni,asta ca sa nu spui vreo prostie.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Multa bafta triburilor aflate in conflict, as fi spus "ambelor triburi" dar as fi gresit.

Tin cu Quit, sunt mai vorbareti decat Asii (apropos, ce legatura are ASII cu asasinii?).

Inca o data bafta. :)
 

DeletedUser16039

Noi mai mult pe harta.

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: ASII, ASII-L, ASII-F, ASII-R, A.M.C

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33,865
Tabăra 2: 0
Diferență: 33,865

chart
 

DeletedUser

arathorn1 lasa ca e doar o statistica , vedem peste 3 luni cum o fi razboiul :))
 

DeletedUser

aveti nevoie de cateva mii de nobili ,sa ne scoateti de pe harta doar familia ASII,daca mai puneti la socoteala T-J , RIP , daca mai calculam si moralul ,si altele.VA fi de durata :))
 

DeletedUser25287

Nu ar fi rau nici un asazis razbel de durata, adicatelea voi luati barbarii/bonusurile le cresteti apoi noi va multumim pentru satele ridicate dupa ce le luam de la voi, o relatie profitabila nu crezi? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu ar fi rau nici un asazis razbel de durata, adicatelea voi luati barbarii/bonusurile le cresteti apoi noi va multumim pentru satele ridicate dupa ce le luam de la voi, o relatie profitabila nu crezi? :))

:))daca tu zici:))ce are razbelul asta sau cum ii zici tu.Arata ca nu suntem fricosi ca alte triburi de pe harta,care stau si asteapta sa le vina sfarsitul. )
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus