Quit vs ASII (familia) si Mnk.S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25287

mai, rasu ca rasu, asta e clar ca e o boala pentru el insa voi ati observat ca a dat-o la intors? acum nu mai este tribul lui asii asilor si mari si tari, acum cik de nu au ei sanse dar oricum nu au jucat serios, ca vor juca pe lumea viitoare ( unde si-o vor lua pe coaja la fel de repede normal ), ca joaca pentru prieteni si alte asemenea penibilitati, arathorn esti deja cronic!
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: A.M.C, RIP, ASII, ASII-F, ASII-R, Mnk.S, SWAT, ASII-L, HFG

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,292
Tabăra 2: 1,875
Diferență: 583

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 157
Tabăra 2: 15
Diferență: 142

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,562,233
Tabăra 2: 4,856,063
Diferență: 1,706,170

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 820,678
Tabăra 2: 84,330
Diferență: 736,348

chart





Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: A.M.C, RIP, ASII, ASII-F, ASII-R, Mnk.S, SWAT, ASII-L, HFG

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 244
Diferență: 72

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 5
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,069,153
Tabăra 2: 758,178
Diferență: 310,975

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 149,851
Tabăra 2: 31,185
Diferență: 118,666

chart





Am adaugat si HFG si SWAT ptr ca si cu ei avem razboi...asta e doar inceputl
 

DeletedUser25287

Bre jack, misto statistica, oricum ai da-o Quit e mai tare ;)
 

DeletedUser25287

Reveniti la subiect!

Haloo domn' moderator, si care ti s-ar parea mataluta ca este subiectul? ce scrie la titlul temei? hai sa-ti zic eu: Quit vs ASII (familia) si Mnk.S, asadar se discuta despre razboiul dintre Quit si ceilalti, ei bine spune-mi tu ce ce anume am fost in afara subiectului? statistica arata chiar evolutia acestui razboi, iar eu am facut referire la statistica, asadar iertare dar cred ca matale esti off la faza asta :mad:
 

DeletedUser31938

Ceea ce nu vedeti este faptul ca cei din Quit au razboi cu 10 triburi. Ferme sau mamuti, sunt cateva sute de membrii pe trib. In plus razboaiele se duc si psihic si eu cred ca se aplica in cazul nostru. In plus un avantaj al triburilor mai mici este moralul, la care sunt sigur ca multi din membrii Quit nu s-au gandit. Eu pariez ca intr-o saptamana, maxim doua tribul de pe locul 1 va fi plin de membrii cu 2-3 sate si o sa scada in clasament.
E o parere personala si sper sa nu deranjez vreun dusman cu post-ul meu.
Mult succes tuturor celor care participa la acest razboi!

Cu respect, Tini
 

DeletedUser

Quit joaca foarte mult pe atac, multi nu isi dau seama .Profita si de slabu ca sunt jucatori slabi care doar cresc sate sau baga sprijin .Nu imi amintesc pe undeva ca aparatoru sa fi castigat vreodata,asa stau lucrurile si asa vor sta si pe viitor.
 

DeletedUser

Quit joaca foarte mult pe atac, multi nu isi dau seama .Profita si de slabu ca sunt jucatori slabi care doar cresc sate sau baga sprijin .Nu imi amintesc pe undeva ca aparatoru sa fi castigat vreodata,asa stau lucrurile si asa vor sta si pe viitor.

te inseli. niciodata cand un trib eminamente ofensiv se va bate cu unul axat pe defensiva, cel ofensiv nu va avea vreo sansa. niciodata. iar quit, daca are atac si voi il vedeti, nu inseamna ca nu are aparare. numai cata au primit oamenii nostri cand au avut nevoie, si tot ar fi fost mai multa decat isi inchipuie unii.
 

DeletedUser30910

tepes,stai sa termine cu internele quit,apoi vedem ce si cum ,ca deocamdata doar cu internele se bat :))

tu nu te-ai saturat de aberatiile care le spui?
sau marea familie a voastra sunt internele noastre?:confused:
mai si razi ca .............

nu te supara ca te intreb: cati ani ai?

Da, ne va fi greu impotriva lor din cauza moralului, asta nu inseama ca Quit va pierde, ne vor ingreuna dezvoltarea, atata tot.

Agresor: TakEn.WheRe?
Origine: 005 Quantum! (321|392) K33

Număr: 0 0 3440 0 45 840 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 3440 0 45 840 0 0 0 0 0 0


Agresor: TakEn.WheRe?
Origine: 001 Quantum! (334|406) K43

Număr: 0 0 4000 0 0 1120 80 0 0 0 1 1
Pierderi: 0 0 4000 0 0 1120 80 0 0 0 1 1

zi-i colegului sa-si cerceteze berbecii:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

01.08.
12:08 T-J a propus tribului pacea.


Sunteti patetici, voi si familia voastra.
 

DeletedUser25287

Din cate stiu eu in principiu atacul se reface de 2 ori mai rapid decat apararea, asadar vom presupune ca avem cladirile de productie trupe la maxim astfel un full de atac in functie de configuratie se face in aproximativ 8 zile la viteza 2, un full de aparare insa indiferent de configuratie se va face in cel putin dublul acestui timp, de obicei ceva mai mult, asadar sa presupunem ca intr-o luna refacem de 2 ori un full de aparare si de 4 ori unul de atac, atunci faceti voi stimati colegi forumisti calculele cine catiga, cei care se bazeaza pe atac sau cei pe aparare? cand doar te aperi este indiferent de moral, noroc, sau alti asemenea factori este doar o problema de timp pana vei fi lasat fara trupe complet si apoi nu poti decat sa asisti cum ti se ia sat dupa sat fara sa poti reactiona.

Logic ca nu spun ca Quit are eminamente atac, nu ati putea fi mai departe de adevar decat atat, stati voi cei care acuzati acest trib, linistit ca noi avem si cu ce ne apara.

PS: Kid, pai le este teama bre ce sa-i faci :)
 

DeletedUser

kidlukas avem si noi jucatori buni , asa cum are si quit, avem si noi jucatori slabi, asa cum are si quit ... suntem egali pot spune, acest razboi se va termina mai repede (3-4 luni) sau mai tarziu (max 1 an) ...
 

DeletedUser16039

kidlukas avem si noi jucatori buni , asa cum are si quit, avem si noi jucatori slabi, asa cum are si quit ... suntem egali pot spune, acest razboi se va termina mai repede (3-4 luni) sau mai tarziu (max 1 an) ...

Fiecare padure cu uscaciunile ei, si eu sunt un jucator slab, desi sunt in Top 50 pe lume, ca asa ma consider eu, fara mistouri. Dar un jucator e pus in valoare de un sef de grupa, de trib s.a care-l impulsioneaza sa atace, sa se apere etc.
Voi nu aveti un lider, sunteti o armata condusi de o oaie. Noi suntem niste oi, condusi de-un lup ;)
Aici se face diferenta.
 

DeletedUser30910

Fiecare padure cu uscaciunile ei, si eu sunt un jucator slab, desi sunt in Top 50 pe lume, ca asa ma consider eu, fara mistouri. Dar un jucator e pus in valoare de un sef de grupa, de trib s.a care-l impulsioneaza sa atace, sa se apere etc.
Voi nu aveti un lider, sunteti o armata condusi de o oaie. Noi suntem niste oi, condusi de-un lup ;)
Aici se face diferenta.

bre...daca tu esti "oaie" nu toti suntem:)))
 

DeletedUser

quit are un lider = aveti membrii care pot fi condusi , in ASII avem membrii care se pot descurca si fara un lider, si, care reactioneaza la cereri de sprijin :D fiecare cum sia ales membrii
 

DeletedUser

:) aliatii lui quit aveti grija sa nu va inobileze miseleste :)) mai bine datiile toate harta razboi ;)
 

DeletedUser

ma bantuie in satele de barbari niste spade care spune ca il cauta pe soledat , nui nimic grav:D
 

DeletedUser16039

nici eu...in quit sunt mai multi lupi decat oi, aia vroiam sa zic, asta nu inseamna ca nu avem un lup sef, lupul nu vaneaza singur niciodata

@manie au inceput sa va atace barbarii?:D

eu nu ma refeream la oaia ca animal, suntem pasnici noi, ce ? n-am dreptate? :)) Noi innobilam doar intern :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus