Quit vs ASII (familia) si Mnk.S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

aveti animale in trib???:eek:, ce miar placea sa , se dizolve quit asa din greseala:))
 

DeletedUser

te inseli. niciodata cand un trib eminamente ofensiv se va bate cu unul axat pe defensiva, cel ofensiv nu va avea vreo sansa. niciodata. iar quit, daca are atac si voi il vedeti, nu inseamna ca nu are aparare. numai cata au primit oamenii nostri cand au avut nevoie, si tot ar fi fost mai multa decat isi inchipuie unii.

EU vorbesc din ce am vazut,de curand am fost in swat, sunt jucatori la granita ,ma refer la cei din quit care din 20 de sate 15 sunt de atac.Politica swat nu am inteles-o prefera sa se apere si atat.Rezultatul evident il puteti vedea si voi
 

DeletedUser

quit are un lider = aveti membrii care pot fi condusi , in ASII avem membrii care se pot descurca si fara un lider, si, care reactioneaza la cereri de sprijin :D fiecare cum sia ales membrii



Pai de aia va numiti ASII ca sunteti super jucatori,habar n-ai ce si cum esti aici doar sa fie si cineva din ASII care mai agita spiritele,oricum esti pe din afara.
 

DeletedUser

EU vorbesc din ce am vazut,de curand am fost in swat, sunt jucatori la granita ,ma refer la cei din quit care din 20 de sate 15 sunt de atac.Politica swat nu am inteles-o prefera sa se apere si atat.Rezultatul evident il puteti vedea si voi



Pai si ce ati patit???...Iti dau dreptate cand zici ca doar se apara :)))
 

DeletedUser25287

Dedicatie pentru dusmani:
Numele tribului: We Own ! You . . .
Prescurtare: Quit
Loc: 1
Inamici învinşi: 32.904.558 (1.)
Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 We Own ! You . . . 24,89 Mio.

Obisnuti-va cu clasamentul ;)

PS: Orice alte cuvinte nu cred ca-si au rostul:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul ASASINII LIBERI a declarat război tribului Tom and Jerry Academy!

Nume război: nesimtire

Declaraţie:
datorita faptul ca in timpul aliantei cu voi nu ati respectat diplomatia cu noi,vom declara razboi.

Pana la ultimul sat
 

DeletedUser30910

ai gresit topicul tinere, mai faci si dublupost....cum de aliatii vostri nu se tin de cuvant?
parca era toata harta impotriva lui Quit :)
 

DeletedUser

solebad , numai pe tine te aud peste tot sa mor de nu , mai lasa si pe altii sa comenteze ..

P.S nu sunt in ASSII PF
 

DeletedUser30910

solebad , numai pe tine te aud peste tot sa mor de nu , mai lasa si pe altii sa comenteze ..

P.S nu sunt in ASSII PF

nu poate comenta? daca dau peste nas cu ceva adevarat deranjeaza?

P.S. vezi ca sunt pe "mute":p

cand voi vorbi aiurea te rog sa imi atragi atentia....pana atunci vezi-ti de ale tale, inteleg... am avut "contre" cand erai in a team, sper ca nu ti-au ramas sechele

5 posturi intr-o tema care are 4 pagini, in care sunt implicat si pe joc (acest razboi)...nu vreau sa te jignesc dar inseamna ca esti cam "surd"..."auzi" doar pe cei care nu ai loc de ei...

cu asta s-a facut 6, a trebuit sa iti raspund
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

vin dupa cateva zile de relaxare.. si ma uit si eu la diplomatia tribului din care fac parte...ups ne-au declarat barbarii war?
 

DeletedUser

salut

pauleta si Sir Merlin The Great exista 2 feluri de jucatori:defensivi si ofensivi.Fiecare este bun in felul sau.
Este ceva sa ai sate de aparare si sa bagi sprijin la secunda,fara acest fel de jucatori eu pun pariu ca voi nu ati fi avut punctele de pe lumile anterioare daca nu ati fi avut sprijin pe granita.

Daca si voi ati fi singuri in mijlocul altora...s-ar schimba povestea si nu ati mai vorbi asa usor.
Si poate nu avem toti bani sa dam pe puncte premium pentru a da injumatatiri si nu avem scripturile de farm automat.Fiecare joaca in stilul care-l doreste si nimeni nu ii poate impune asta.Nu conteaza ca ai jucat pe 10 lumi daca nu ai invatat nimic pana acum...deci nu ai de unde sa sti care e mai bun sau mai slab.Cum a spus si Denis,pe un speed se poate decide totul.

aceeaşi părere o împărtăşesc şi eu la randul meu. chiar dacă nu am timp foarte mult pentru acest joc căci iau în serios viaţa reală faţă de alţii care mămica şi tăticul aduce banu' în casă şi ei stau non-stop calculator triburile.

..nu mai zic de cei care bagă non-stop puncte premium,înjumătăţesc timpul pierdut care la rândul meu..eu îl pierd.

nu asta este important,ceea ce mă supără pe mine cu adevărat sunt script-urile. adică eu daca joc normal dau cateva zeci-sute atacuri de farming..şi unul cu CP(+ script-uri) sau script ilegal da mii de atacuri in cateva ore. e ceva greşit gândit pentru acest joc..însă pentru admini si cei de sus..care administrează jocul..nu le pasă deoarece..este un mod inteligent de a scoate bani..şi pe acest fapt este axat ideea de joc din privinţa lor.


să trec la subiect. sir merlin deşi nu te cunosc prea bine,doresc să îmi exprim o parere la modul general despre ce se vorbeşte aici..având în vedere cu ce aere de vanitos pui text după text,denotă faptul că ai experientă de necontestat pe triburile.luându-te chiar şi de cel mai insegnifiant jucator de pe triburile..ce părere ar trebui să-mi fac despre tine?

dacă unii îşi exprimă eronat părerea despre viitorul lumii 25 chiar dacă Quit e un trib puternic,cunosc jucatori acolo şi se şi vede cu ochiul liber că o duc bine..ei defapt sunt ca şi C.K. de pe l22 care la un momentdat s-au numit Dii..voi cei de pe extern sau chiar şi în joc vedeţi inevitabilul..Quit WoN!..ei ..eu pe l22 am avut trib ,s-a numit la un momentdat Burn, trib cu care făceam faţă tribului Dii după ce le-am dat clasă tribului WIZZ(care s-au destramat şi au tăiat-o în Dii majoritatea)..şi cei care ştiu povestea..ştiu că eram înconjuraţi de WIZZ..dar i-am rezolvat.

deci,orice e posibil dacă ai jucători serioşi şi activi în trib..care dau sprijin la secundă/atac organizat la secundă etc.

..pe l25 nu am acelaşi trib ca şi pe l22 însă am încredere în ei. cred că vom reuşi în zonă deşi zona noastră e dominată de 3 triburi,Quit,Apple (noi) şi mânuţă. ei sunt 2 triburi top 5,foarte bune,vedem ce iese.


succes triburilor care vor să facă ceva pe hartă.sincer în acest moment,Quit le stă multor triburi în coaste..deci era momentul sa apară o coaliţie..deşi sunt de părere ca acesti lucru trebuia făcut de mai de mult timp. eu cel puţin aşa am făcut cu tribul B-W,am făcut coaliţie de la început,cand au apărut cavaleria uşoară..şi aşa au dispărut în cele din urmă.e un exemplu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40580

Dedicatie pentru dusmani:
Numele tribului: We Own ! You . . .
Prescurtare: Quit
Loc: 1
Inamici învinşi: 32.904.558 (1.)
Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 We Own ! You . . . 24,89 Mio.

Obisnuti-va cu clasamentul ;)

PS: Orice alte cuvinte nu cred ca-si au rostul:cool:

We Own ! You . . .Însuşiri
Numele tribului: We Own ! You . . .
Prescurtare: Quit
Număr de membri: 160
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 7.203.868
Punctaj total: 14.201.343
Punctaj mediu: 88.758
Loc: 1
Inamici învinşi: 33.402.291 (1.)
 

DeletedUser

fapt09..care e scopul mesajlui tău? căci nu ştiu pe nimeni să aibe probleme serioase cu vederea care să joace triburile.
 

DeletedUser30910

fapt09..care e scopul mesajlui tău? căci nu ştiu pe nimeni să aibe probleme serioase cu vederea care să joace triburile.

Număr de membri: 160

a vrut sa scoata in evidenta asta...suntem multi dar acoperim si o suprafata mare pe harta, nu suntem ingramaditi...in mare parte s-a recrutat cu cap
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus