Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40905

Se revigora lumea... acest conflict era previzibil...lumea vorbeste ca Manuta isi proteja spatele cu OSP-ul si i-ar fi convins pe baietii de acolo sa loveasca si ei in SKIN.... nimic nou de altfel!
 

DeletedUser

noi-cosmar astăzi la ora 09:43
Tin sa va multumesc ca ma ajutati sa ma distrez maxim.

Sa nu uitati ca toate acestea se intampla datorita caracterelor indoielnice a multor(a f multor) conducatori din Quit.

Intr-o zi, TU VEI URMA sa suporti consecintele unor astfel de caractere!


Pt cei care "nu au avut timp" sa deschida mesajul:)
Pentru cine nu intelege: m-am referit la faptul ca, intr-o zi, vi se vor gasi noduri in papura si veti fi sau dati afara si innobilati sau direct innobilati intern.
 

DeletedUser35749

Pt cei care "nu au avut timp" sa deschida mesajul:)
Pentru cine nu intelege: m-am referit la faptul ca, intr-o zi, vi se vor gasi noduri in papura si veti fi sau dati afara si innobilati sau direct innobilati intern.

Uite cine s-a gasit sa vorbeasca de caracter, ala care jumate de sate le are luate intern din tribul Quit, ala care joaca cu multiaccounturi...creste satele de barbari si le cucereste cu "noi-cosmar", ala care nu da sitter de verificare...esti praf !
 

DeletedUser

hai sa ne intrebam cine este acel codmike care ia barbari le creste si ti le da tie :))
 

DeletedUser40272

Pt cei care "nu au avut timp" sa deschida mesajul:)
Pentru cine nu intelege: m-am referit la faptul ca, intr-o zi, vi se vor gasi noduri in papura si veti fi sau dati afara si innobilati sau direct innobilati intern.

tu mai ai curaj sa vorbesti?
tu nu dai sitter de verificare pentru ca esti ZEU
tu nu ataci niciodata cand trebuie, impreuna cu colegii, ai nevoie de nobili ca sa innobilezi satele crescute de codmike :D( ma mir de cum nu se incadreaza la push-account, pe .net sigur erai banat pentru asta)
nu trimiti sprijin la colegi


mai ai curaj sa vorbesti de caracter?


Parte 1:
Jucători: noi-cosmar
Parte 2:
Triburi: Quit

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 2
Diferență: 44

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 342,762
Tabăra 2: 19,036
Diferență: 323,726

chart




astea sunt interne, nu sate luate de la dusmani:rolleyes:

daca twstats-ul furniza si statistici cu barbare, te apropiai undeva la 100 de sate

mare jucator, mare caracter


ar trebui sa-i multumesti lui tampitus, ca nu ai fost bagat la interne cand te-ai fofilat de la primul organizat pe A-Team, ai cules mocaciuni, dupa ce altii si`au spart o gramada de trupe, asa te-aicomportat si dupa...cate sanse ti-au fost acordate?:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40892

lumea vorbeste ca Manuta isi proteja spatele cu OSP-ul si i-ar fi convins pe baietii de acolo sa loveasca si ei in SKIN.... nimic nou de altfel!

i-au convins cedand ceva ce-si luau si ei singuri :D:D asta e manevra unora din osp, din cate am inteles, dar deja sunt unii care inghit in sec... mai ales ca i-a cam blocat pna-ul ala si nu mai au cum sa se dezvolte. Oricum, felicitari osp-ului pentru razboiul castigat! felicitari si manutei ca sunt buni la diplomatie! :D:D:D
 

DeletedUser40272

i-au convins cedand ceva ce-si luau si ei singuri :D:D asta e manevra unora din osp, din cate am inteles, dar deja sunt unii care inghit in sec... mai ales ca i-a cam blocat pna-ul ala si nu mai au cum sa se dezvolte. Oricum, felicitari osp-ului pentru razboiul castigat! felicitari si manutei ca sunt buni la diplomatie! :D:D:D

dar AOD-ul (cei care au fost in acest trib) unde se mai dezvolta? ca tot ati fuzionat si cu ei:D

Felicitari si voua ca aveti cele mai multe fuziuni de pe aceasta lume:D
 

DeletedUser40905

uite asa o luati iar prin brusturi... si tb sa dau drumu' la DEX... poate va abtineti!
 

DeletedUser

Ar trebui să nu-ţi mai dai tu cu părerea şi nu vă mai plângeţi atâta de diplomaţii şi număr de membri că numa asta văd din partea SKIN-ului .
 

DeletedUser40905

forumul nu'i pentru dat cu parerea?!:p
iar ce am spus mai sus e o realitate, nu ma plang :) ar fi culmea... aici nu postez decat destins... si distins mi-ar spune un prieten, dar voi sunteti iar incordati si iar mi se face pofta sa va umflu'!:))
 

DeletedUser40272

forumul nu'i pentru dat cu parerea?!:p
iar ce am spus mai sus e o realitate, nu ma plang :) ar fi culmea... aici nu postez decat destins... si distins mi-ar spune un prieten, dar voi sunteti iar incordati si iar mi se face pofta sa va umflu'!:))

de ce nu-ti spune?:D
 

DeletedUser

Mai bine ai sta la coadă la pâine caldă să nu-ţi spulberi visele ..decât să vorbeşti aiurea şi fără rost .
 

DeletedUser40905

Domnu' Jonathan Alberto Leguizamo e sarcastic: nu-i on bre , nu-i on...
 

DeletedUser40905

in continuare cred ca putem discuta liber, fara replici taioase, eu unul pot spune ca mi-as dori sa joc cu voi si pe alta lume, poate in acelasi trib, nu sunt asa ars pe maţe, hai sa pastram ideea de joc, cand veniti cu ochii injectati si venele umflate iti piere tot cheful de talkăială, zi bre domnu' Jhon n-am dreptate?
 

DeletedUser40272

in continuare cred ca putem discuta liber, fara replici taioase, eu unul pot spune ca mi-as dori sa joc cu voi si pe alta lume, poate in acelasi trib, nu sunt asa ars pe maţe, hai sa pastram ideea de joc, cand veniti cu ochii injectati si venele umflate iti piere tot cheful de talkăială, zi bre domnu' Jhon n-am dreptate?

asa e, suntem oameni in primul rand (care se simt) apoi niste playeri, trebuie sa ne respectam, ca si colegi, aliati sau dusmani (pe harta, ca numai acolo suntem dusmani)

Joc placut in continuare:)
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Pt cei care "nu au avut timp" sa deschida mesajul:)
Pentru cine nu intelege: m-am referit la faptul ca, intr-o zi, vi se vor gasi noduri in papura si veti fi sau dati afara si innobilati sau direct innobilati intern.

Doamne, nu cred ce vad, cine s-a gasit sa vorbeasca :)))
Amice, afla si tu macar acum, ca nu jucam Sim city. aa, si da, lipsit de logica mesaju' " Daca ma invingeti, v-ati chinuit! Daca va inving, v-am umilit! "
O sa se vada curand cat esti tu de bun, si cum vei sti sa ataci sate care nu-s resturi de pe munca altora :)


O seara placuta.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus