Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25287

Interesant tupeul lui cosmar, s-a stabilit deja ca 46 din cele 132 de sate ale lui sunt de la interne, uitati si cati barbari a luat Cuceriri noi cosmar-Barbari, si asta nu-i tot, codmike-un cont de-al sau participa si el la innobilarea barbailor cu scopul de a-l duce pe cosmar mai sus, tot mai sus, iata Cuceriri Codmike-Barbari, si mai cautam la codmike si internele si ce gasim? Interne Codmike, sate luate de la llancelott, cine a fost el? ati ghicit, un alt cont de-al cosmarului pe care a crecut alte cateva sate si le-a innobilat apoi la celelalte 2 conturi ale lui Innobilare llancelot.

Concluzia ar fi ca noi cosmar desi a practicat un joc cel putin indoielnic cand a fost vorba de verificari ( care mi se par ceva normal ) a refuzat sa dea sitter si a plecat, de ce oare? nu pricep pentru daca pana si liderii de grupa s-au supus acestui fapt atunci el cu ce ocazie sa fie scutit? asta denota ca ar avea ceva de ascuns nu? in fine, de acum va vedea si el ce inseamna jocul adevarat, si nu joaca lui practicata pana acum avand ca singur scop primul loc in clasament.
 

DeletedUser40892

de internele lui cosmar ar trebuii sa vorbeasca doar cei ce nu iau interne!... parerea mea. e aiurea ca tocmai cel care se ia de el pe tema asta face acelasi lucru pe toate lumile :D:D:D
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
De internele lui cosmar ar trebui sa ** cei care-l cunosc, si au jucat cu el ;)
In momentul in care iei barbare, interne la greu si sate luate cu japca, pe spatele altora, nu te mai numesti jucator. Parerea mea.
Si sa mai vi pe extern sa-ti ataci liderii, aia care te-au tinut in puf atata timp ... mi se pare penibil.
 

DeletedUser40272

parerea mea e ca orice jucator care particapa la actiunile tribului, atac/sprijin, merita si sate moca, dar doar cei care joaca pentru trib, nu pentru rank-ul propriu.


e doar o parerea

Si sa mai vi pe extern sa-ti ataci liderii, aia care te-au tinut in puf atata timp ... mi se pare penibil.

Foarte bine punctat, daca unul e varza, macar sa taca din gura ;)
 

DeletedUser25287

de internele lui cosmar ar trebuii sa vorbeasca doar cei ce nu iau interne!... parerea mea. e aiurea ca tocmai cel care se ia de el pe tema asta face acelasi lucru pe toate lumile :D:D:D

Nu cred ca vrei sa stii ce cred eu despre bagatorii de seama si cei care se ascund in spatele unui pseudonim, asa ca in locul tau as tacea in banca mea. E simplu sa schimbi un pseudonim atunci cand acesta nu te mai serveste.

E drept ca au fost situatii cand am luat si eu sate de la colegi, insa de aici si pana la a ma compara cu un maniac asa cum este cosmar deja este de domeniul sf, eu niciodata nu am apelat la conturi multiple spre a creste cati mai multi barbari sau mocaciuni, m-am multumit cu ce am reusit sa fac cu contul meu, am luat sate de la colegi atunci cand acestia au renuntat si au ales sa imi cedeze mie unele din ele si doar pentru ca nu-ti serveste scopului tau nu inseamna si ca nu este adevarat ce spun, de aceea sfatul meu ar fi sa nu te bagi unde nu te priveste, oricum momentan contul tau este un nimeni pe harta, si devreme ce alegi anonimatul putin imi pasa mie ce crede un neica nimeni despre mine.

SI ca sa fiu on, acest razboi este intr-adevar cel mai interesant de pana acum, probabil va fi unul de lunga durata, nu vreau decat ca cine il castiga sa o faca pe harta i nu prin jocuri de culise, si fie ca cel mai bun trib sa invinga, adica Quit normal, si bineinteles prietenii nostrii din manuta ;)

Vivat Quit!:cool:
 

DeletedUser

Cei care au si neuroni: inteleg lucrurile neintelese

Cei care nu au: doar le comenteaza.

Pe umerii cui sta dezvoltarea?
 

DeletedUser

SI daca tot avem topic, sa mai punem si niste statistici....

Parte 1:
Triburi: Mânuţa, Quit
Parte 2:
Triburi: SKIN

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 6
Diferență: 17

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 181,107
Tabăra 2: 45,746
Diferență: 135,361

chart
 

DeletedUser

da,sa nu uitam tema topicului,Felicitari Quit+Manuta pt ultimele 48 ore :)
 

DeletedUser

Noi-cosmar oare o sa cedezi psihic sa dai delete sau ai nervi puternici :D ?
 

DeletedUser25287

Cei care au si neuroni: inteleg lucrurile neintelese

Cei care nu au: doar le comenteaza.

Pe umerii cui sta dezvoltarea?

Ce ar fi de inteles la asazisul tau joc de pe lumea 25? imi zici si mie cu ce ai tu a te lauda aici, cu ce anume ai tu dreptul sa te madresti? iti zic eu, cu nimic deoarece la actiunile tribului te-ai bagat doar daca si cand aveai chef, sprijin cam la fel, tu erai mult prea ocupat de razboiul cu barbarii si bonusurile, si nu doar la contul asta cosmar, dar bineinteles ca si la celalalt, si nu zice nimeni sa nu iei eventuali barbari ceva mai mari spre exemplu ramasi din urma unei eventuale stergeri de cont insa cand te repezi cu atata lacomie si convingere pe minisate de aprox 100p de pe ambele conturi, cum mai ai tu tupeu sa iesi aici pe extern?

In caz ca nu ti-ai dat seama pana acum, ti-am si raspuns la intrebare: Dezvoltarea ta a fost pe spinarea Quit, un trib care a fost prea tolerant in ceea ce te priveste, asa ca ciocul mic.
 

DeletedUser40272

Ce ar fi de inteles la asazisul tau joc de pe lumea 25? imi zici si mie cu ce ai tu a te lauda aici, cu ce anume ai tu dreptul sa te madresti? iti zic eu, cu nimic deoarece la actiunile tribului te-ai bagat doar daca si cand aveai chef, sprijin cam la fel, tu erai mult prea ocupat de razboiul cu barbarii si bonusurile, si nu doar la contul asta cosmar, dar bineinteles ca si la celalalt, si nu zice nimeni sa nu iei eventuali barbari ceva mai mari spre exemplu ramasi din urma unei eventuale stergeri de cont insa cand te repezi cu atata lacomie si convingere pe minisate de aprox 100p de pe ambele conturi, cum mai ai tu tupeu sa iesi aici pe extern?

In caz ca nu ti-ai dat seama pana acum, ti-am si raspuns la intrebare: Dezvoltarea ta a fost pe spinarea Quit, un trib care a fost prea tolerant in ceea ce te priveste, asa ca ciocul mic.

se mandreste cu neuroni:rolleyes:

dati-i pace, nu-i mai dati atata importanta...o sa se creada important dupa.

Orice jucator are proprii ochi sa vada cum s-a dezvoltat...tw-stats nu minte, cei din Quit stiu si cat a participat la actiunile tribului.

Sper doar ca SKIN sa nu regrete pentru cat deff vor pierde la el:)) si cand i se va cere sa atace sau sa sprijine pe cineva sa le raspunda ca el e noi-cosmar, face ce vrea:))) sau poate se va destepta si isi va da seama ca jocul asta doar in echipa se poate juca (ceea ce am sperat si noi, pentru ca de asta i-au fost acordate atatea sanse)
 

DeletedUser35749

Misule e rank 2 ce vrei, inseamna ca e jucator bun nu?, mai conteaza ca a luat interne sau barbare?...sate sa fie si sa fii in top 20 clar ca ai toate calitatile.
 

DeletedUser40272

Misule e rank 2 ce vrei, inseamna ca e jucator bun nu?, mai conteaza ca a luat interne sau barbare?...sate sa fie si sa fii in top 20 clar ca ai toate calitatile.

Da, e bun...felicitari lui...nu a vorbit nimeni de calitatile lui ca si jucator, ci de caracterul sau.

Pe cei din Quit va rog sa nu mai postati nimic la adresa lui.

Multumesc
 

DeletedUser40607

Ar trebui să nu-ţi mai dai tu cu părerea şi nu vă mai plângeţi atâta de diplomaţii şi număr de membri că numa asta văd din partea SKIN-ului .

bre, tu esti de la osp?
eu vad aici putina invidie?!sau imi poti enumera tu 3 membrii importanti din skin care s-au plans de asa ceva?!:eek:
 

DeletedUser40272

bre, tu esti de la osp?
eu vad aici putina invidie?!sau imi poti enumera tu 3 membrii importanti din skin care s-au plans de asa ceva?!:eek:

fa-ne si noua o lista cu membrii importanti din skin si una cu cei neimportanti, sa stim si noi care/cum sunt:p pana acum i-am considerat pe toti importanti, daca tu ne contrazici, te credem:)
 

DeletedUser40607

fa-ne si noua o lista cu membrii importanti din skin si una cu cei neimportanti, sa stim si noi care/cum sunt:p pana acum i-am considerat pe toti importanti, daca tu ne contrazici, te credem:)

s-a intamplat sa ne adunam asa multi si nu cred ca e nevoie de lista(ma grabesc sa prind si eu sate de la hastner,doar e inobilat intern),membrii importanti sunt cei a caror activitate este in folosul tribului

Mi se ard cartofi pe foc ca sa-ti dau tie un raspuns nu meriti :))

ps, daca nu sti sa citesti, nu inteleg de ce mai postezi : ))

daca esti bucatar lasa nene triburile si gateste linistit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus