Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
31.05.
12:32 uon tupecni iaD (şters) a fost invitat de către kimosabe (şters).
31.05.
20:05 Lethal Touch a fost invitat de către kimosabe (şters).



Tribul a fost intemeiat de tine kimo ;)

Cat despre motivele lui lethal, nu comentez. Erau oricum "pretexte" nicidecum aspecte ce nu se pot rezolva, dar e treaba lui.


Cat despre astfel de aspecte:

Bog tata vezi ca pentru multi-post era sanctiune :) Daca ai ceva de adaugat poti da editare primului post :) Dar mai bine o lasi sitter si pe forum pe mythra ca se descurca mai bine... oups aici nu merge sa lasi sitter :-s
Cat despre nea sonu, unde a disparut? De cand am aratat ca doar gura e de el nu a mai raspuns... haide iti ofer dreptul la replica, foloseste-l :)


Am mai vazut intr-un post anterior si ceva de "fusta mythrei". (totusi e cam scurta asa ca mai bine nu :D )

Nu prea inteleg care este de fapt problema si de ce ma tot bagati la inaintare. Atat sonu cat si bog sunt baieti mari, nu stau eu sa ii pandesc sa vad ce fac si ce nu fac (fie, daca i-as vedea ca pierd sate ...e altceva, dar nu e cazul). Recunosc ca eu le-as interzice postarile pe extern daca acestea includ amenintari,injurii,auto-lauda si alte aspecte similare, dar nu numai lor, ci in general membrilor tribului ( dar pe urma vine tzepes iar si imi spune ca "am omorat externul" sau ceva de genu').

In continuare, spor la joc si sa fim on topic:

Parte 1:
Triburi: Quit, ~BHZ~
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,265
Tabăra 2: 5,131
Diferență: 134

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47,656,838
Tabăra 2: 46,680,629
Diferență: 976,209

chart


--------------------------------------------------------------------------
Si sa nu uitam de fostul M.E :


Parte 1:
Triburi: Quit, ~BHZ~
Parte 2:
Triburi: S.L., M.E

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,936
Tabăra 2: 6,413
Diferență: 477

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,084,295
Tabăra 2: 57,364,754
Diferență: 4,280,459

chart
 
Ultima editare:

DeletedUser42242

o rugaminte pentru membrii quit..hai sa lasam externul si sa vedem harta putin,poate e mai indicat sa petrecem timpul acolo decat aici in niste discutii inutile.lethal a plecat,sa fie sanatos,e un punct cu rosu pe harta si atat.tradare sau nu asta ramane la latitudinea fiecaruia de a judeca si de a ii intelege motivele.in privinta actiunilor lui pandeev,da,a procedat cum trebuie asigurandu-se ca acele conturi de care era vorba mai sus erau aparate,sunt preferabili 10 in care ai incredere decat 100 care te pot lasa balta cand ai mai multa nevoie(stii doar unde am invatat asta paneev,nu?:p )
 

DeletedUser17308

e intemeiat de mine , dar ca fiecare proiect quit l'am intemeiat impreuna, e decizia lui, oricum lethal are o fire mai rebela:)

oricum succes in continuare quit
 

DeletedUser40658

Si ca veni vorba de domnul intemeiator si tare in gura al SL-ului, domnul pandev de cand a inceput razboiul cu QUIT intr-un an de zile a luat 39 de sate din QUIT si se lauda ca a castigat razboiul, pai numai eu am 550 de sate, la un calcul, 15 ani dureaza sa ma curete numai pe mine!!!!
 

DeletedUser42242

sonu,nu te crede mai bun decat trebuie,pandeev nu s-a implikat prea mult,cel putin nu de pe contul lui insa crede-ma k stie jocul mai bine k multi de la noi din trib,eu,tu si multi altii inclusiv...insa diferenta e k joaka cu ajutorul creierului,nu a impulsului de moment
 

DeletedUser40658

Ce joc stie, sa imbarlige lumea sa vina la el in trib, asa il stim totii, dar nu as face niciodata asa ceva, asta e lipsa de caracter si te reprezinta si in realitate!!!Nu as face asa ceva in viata reala, asta e doar un joc si el se preteaza la asa ceva, ce respect sa am pentru un asemnea om!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser42242

sonu-exemplul concret:lethal,a procedat 100% corect parasind tribul.nici eu si cred ca nici tu nu ai accepta sa primesti drepturi,sa incerci sa faci ceva in cadrul tribului si sa vina un alt coleg care sa strice toata munca ta.tu ce reactie ai avea?fiecare are punctul sau de a rezista,adi si l-a atins si a facut ceea ce a facut,nu a fost imbarligat de pandeev si nici nu-l mai considerati tradator pe lethal,a avut curaj sa zica nu unei conduceri care...hai sa ne oprim aici,ok?
 

DeletedUser35749

Lasa-i vario sa creada ce vor, sunt tradator, jucator slab...de asta am plecat in SL., ca eram prea slab pentru Quit.Am pierdut 50 de sate la un organizat pe mine in care am avut maxim 10 sate acoperite de trib la 1700 + atacuri, sunt praf..cum pot eu sa joc in Quit?
Prefer sa fiu numit tradator, praf si cum se mai zice decat sa fi ramas in Quit sa-si bata altii joc de munca mea.
Cu ce drept invita domnu' crapu jucatorii concediati de mine, cine e el?Am incercat sa ajut Quit-ul acum cand am preluat conducerea grupei, cand mi-a dat drepturile am impus si cateva conditii mythrei, printre care sa fiu lasat in pace sa-mi fac treaba, asta nu s-a intamplat si...s-a ajuns aici.
 

DeletedUser42242

adi,stiu asta si de asta eu nici nu te condamn,dupa cum ti-am spus si pe jok,asta e si ne vedem pe harta
 

DeletedUser

Lethale,lasa`i sa vorbeasca ma :),eu apreciez ce ai facut :) cum a zis vario,ai avut curaj sa spui nu.....:)
 

DeletedUser18437

tradarea tribului care tea crescut ii cel mai murdar lucru in acest joc.nu exista nimic mai urat decat tradarea
 

DeletedUser42242

mrmayster-daca tu te zbati si 80% din trib nu da doi bani pe tine tu ce ai face???am 4 organizate la care am dat tintele mai departe conducerii dar din cauza ca o persoana era ocupata nu a mai dat tintele...unde sunt ceilalti 40 de membri ai grupei care ar putea sa atace??????????ei sa stea sa te astepte pe tine???ei bine,NU!!!pentru ce sa isi tina atacul acasa??pentru ce sa se zbata sa faca organizate si sa incerce sa pastreze jucatorii cooperanti si activi????sa i se spuna ca nu conteaza el ca si jucator/membru a conducerii in favoarea unui tradator(daca vreti detalii..intrebati-l pe nico59)STIU CA CE SCRIU AICI PE EXTERN MA VA ADUCE SA MA CERT CU UNII DAR NU MA MAI INTERESEAZA!!!e un joc pentru echipa,nu pentru unul singur,nu pentru a demonstra ceva ci pentru distractie...a inceput sa imi ajunga sa tac si incep sa ii inteleg pe cei ce au preferat bhz in locul quit...nu poti fi pacifisit in acest joc,conteaza mai mult satele de la dusmani decat internele/barbarii...poate unii care citesc si posteaza pe acest forum o sa faca o legatura si vor intelege cine sunt...si ca mai au de invatat multe ca mentalitate
 

DeletedUser18437

si eu am facut 1-2-3 organizate si nu sau dat atacurile, dar totusi nu am procedat ca el :) pe fiecare lume ii la fel, pe nicio lume nu exista trib fara 10-20inactivi,unele triburi au mai multi altele mai putine, dar tradatorul ramane tradator si acest lucru se uita cam greu,si scuza pt tradare nu exista :)
 

DeletedUser

Lasa-i vario sa creada ce vor, sunt tradator, jucator slab...de asta am plecat in SL., ca eram prea slab pentru Quit.Am pierdut 50 de sate la un organizat pe mine in care am avut maxim 10 sate acoperite de trib la 1700 + atacuri, sunt praf..cum pot eu sa joc in Quit?
Prefer sa fiu numit tradator, praf si cum se mai zice decat sa fi ramas in Quit sa-si bata altii joc de munca mea.
Cu ce drept invita domnu' crapu jucatorii concediati de mine, cine e el?Am incercat sa ajut Quit-ul acum cand am preluat conducerea grupei, cand mi-a dat drepturile am impus si cateva conditii mythrei, printre care sa fiu lasat in pace sa-mi fac treaba, asta nu s-a intamplat si...s-a ajuns aici.

Atunci cand dai de greu e foarte usor sa iti iei jucariile si sa pleci! Ai dat dovada de un comportament copilaresc si lipsit de caracter...oricat de greu ar fi sa faci ceva daca tu chiar erai devotat dupa cum zici ar fi trebuit sa stai sa lupti pana in panzele albe...dar no, sa zicem ca tineretea si-a spus cuvantul...

Crapu e omu pe care a fost nevoie de mult mai mult decat un organizat ca sa piarda sate masiv...eu zic ca poti lua lecti de la el in ceea ce priveste acest joc!

Spor la joc si numa bine!
 

DeletedUser40658

De ce trebuie neaparat sa ai drepturi, poti sa-ti vezi de jocul tau si nu ai treaba cu nimeni, nu sa gasim scuze!!!
 

DeletedUser42242

bamse,te respect k jucator,esti unul din cei mai buni pe aceasta lume dar stai de vorba cu ady intai si o sa ii intelegi decizia.crapu se lupta si il felicit pt asta...insa a iti contra colegul din conducere...nu e cel mai potrivit...daca iti aduci aminte pe 13 am dat afara jucator din trib crezand ca e spion la voi...insa desi am gresit,noi ca si conducere am ramas impreuna si am preferat sa pierdem un jucator activ decat sa ne contram noi si sa pierdem increderea celorlalti din trib
 

DeletedUser35377

bamse,te respect k jucator,esti unul din cei mai buni pe aceasta lume dar stai de vorba cu ady intai si o sa ii intelegi decizia.crapu se lupta si il felicit pt asta...insa a iti contra colegul din conducere...nu e cel mai potrivit...daca iti aduci aminte pe 13 am dat afara jucator din trib crezand ca e spion la voi...insa desi am gresit,noi ca si conducere am ramas impreuna si am preferat sa pierdem un jucator activ decat sa ne contram noi si sa pierdem increderea celorlalti din trib

deci ai sacrificat un jucator nevinovat doar ca sa nu recunosti ca ai gresit?Jos palaria...:rolleyes:
 

DeletedUser32087

eu nu inteleg ce se intamopla si este asa bagat in seama acest Lethal ...care a luat de la SL aproape din cate stiu eu 15 sate de la SL int-ru an ...... si a pierdut " vedeti voi la statistici ce zice Inno Games" ( sa-i dea sanatate cine a inventata acea statistica ) : mult prea mult pentru un cont care a crescut din interne si din mocaciune ..... eu nu inteleg de ce se pune problema asa ... repet si credeti-ma : oameni de asa sa zicem "valoare" nu sufera nimeni de plecarea, tradarea sau decizia lor ........ suferim pentru faptul ca mai exista asa caractere pe TRIBURILE ..... nu inteleg de ce timpul si evolutia acestui joc nu a facut in asa fel incat MIZERIILE sa dispara !!!!!




cu respect (pt cine merita) ThePada !!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus