Quit Vs S.L.

  • Autor subiect DeletedUser41953
  • Data de început

DeletedUser18437

Ce sa discuti?
vroiai sa-l laud pe pada cum zice el ca a facut ?
sa il laud ca a innobilat cateva sate de la un amic de al lui de facebook pe care l-am tot iertat eu de innobilare?
si ca dupa ce a fost atacat nu stia cum sa arunce siterul mai repede?
si ca pe urma a ajuns la siteru de meserie?

hai ma ce naiba
ce sa discuti cu altfel de oameni care pentru asa ceva asteptau sa fie laudati..?
n-am cum sa fac asta


acuzatii nefondate.ai dovezi ? era pur si simplu un inactiv, care habar nu avea ce sa faca cand a vazut nobilii.
 

DeletedUser41953

Sa discutam cum erau discutiile inainte,nu despre laude sau despre cum vrea pada sa-l lauzi...


De exemplu eu pot spune : felicitari pentru organizatul ce tocmai a avut loc si felicitari colegilor mei cum s-au aparat.. :)
 

DeletedUser32087

ce amic? ce facebook? .... bati campii pandev tata ...... ideea era ca ti-am scos pana acum vreo 7 conturi ....... si asta fara sa le bag in Quit ..... asa cum ai facut tu cu playeri de la noi ......



si apropo de sate luate de la inamic ........ mai trec 2 ani si nu echilibrezi balanta fata de mine ..... si asta cu conditia ca eu sa nu mai joc
 

DeletedUser41953

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 102,475
Tabăra 2: 82,031
Diferență: 20,444

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,013
Tabăra 2: 8,172
Diferență: 841

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 685,902,081
Tabăra 2: 525,287,761
Diferență: 160,614,320

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83,671,490
Tabăra 2: 75,041,169
Diferență: 8,630,321

chart
 

Deleted User - 2048663

da tu de unde stii ca e echilibrata?
sa ai venit si tu la dat cu parerea?
 

DeletedUser

pai vreo 10 milioane avea lethal cand a iesit din quit...deci este o lume foarte echilibrata
 

DeletedUser41953

poate omu se refera ca e echilibrata avand in vedere ca harta este aproape jumate - jumate ( sau cel putin asa pare sa arate chiar daca nu e )

poate se refera ca avem aproape acelas numar de sate ca triburi ( desii Quit are cu cateva mii in plus )
ca Quit nu pierde sate la organizate decat 1/2 pe alocuri ,iar SL-ul ataca continuu :-?


intradevar balanta e alta cand Quit ataca :)
 

Deleted User - 2048663

aaa...pai cam au
ca daca nu erai un tradator, las si neserios, poate altfel statea treaba acum prin centru:D
 

DeletedUser41953

urat din partea lui pt ce a facut tribului pe care l-a intemeiat :)
 

DeletedUser19202

Sa va mai intreb si de ce avand parerea asta despre el l-ati adus apoi pe un cont pentru o perioada?Adica faceti orice pentru castig nu?:))))(si aici era bine sa fi fost singurul asa)

Eeee asta e diferenta cea mai importanta dintre cele 2 triburi si e mare crede-ma;)
 

DeletedUser35749

aaa...pai cam au
ca daca nu erai un tradator, las si neserios, poate altfel statea treaba acum prin centru:D


Asta sunt eu ce sa faci acum...nu mai suferi acum ca nu ti-am cedat satele (asa cum te asteptai probabil), continua sa crezi ce vrei, important e ca stiu eu de ce am plecat din Quit... am incercat sa pun stop bataii de joc, stii la ce ma refer...nu eram lasat sa-mi fac treaba.
Da mythra, kimo l-a infiintat....vorbisem amundoi, oricum asta conteaza prea putin.Pandev ai fost informat gresit, nu am mai jucat pe nici un cont in Quit.
 

DeletedUser18437

ma refeream ca aia ar fi diferenta la numarul de sate;)

Parte 1:
Jucători: Lethal Touch
Parte 2:
Triburi: Quit

Timeframe: 12/06/2012 22:00:00la16/02/2013 14:56:40

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 119
Tabăra 2: 711
Diferență: 592

lasa vrajelile :)))
 

DeletedUser19202

Te pricepi la statistici exact ca la joc :))))).Pai lethal a luat interne cat era in quit si tu le scazi acum.?Oricum nu de la lethal e statistica aia ,sunt de fapt vreo 3 conturi venite din quit de pe urma carora s-a facut statistica aia .Dar nu e problema .
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Te pricepi la statistici exact ca la joc :))))).Pai lethal a luat interne cat era in quit si tu le scazi acum.?Oricum nu de la lethal e statistica aia ,sunt de fapt vreo 3 conturi venite din quit de pe urma carora s-a facut statistica aia .Dar nu e problema .

Timeframe: 12/06/2012 22:00:00la16/02/2013 14:56:40

Quit Nimeni 12th June 2012 - 20:12:59 8,691,215
Nimeni S.L. 12th June 2012 - 22:12:23 8,692,910

iar tu esti extrem de atent la detalii ;)
 

DeletedUser18437

Te pricepi la statistici exact ca la joc :))))).Pai lethal a luat interne cat era in quit si tu le scazi acum.?Oricum nu de la lethal e statistica aia ,sunt de fapt vreo 3 conturi venite din quit de pe urma carora s-a facut statistica aia .Dar nu e problema .

nu ma pricep la niciunul, asta e. m-am laudat candva ??? ...
daca stiu bine atunci anul acesta inca nu au fost schimbari nu ? deci statistica urmatoare ii incontestabila :)

Perioada de timp: 1ian - pana in acest moment :)
2u4mpe8.jpg
 
Sus