Quit Vs S.L.

  • Autor subiect DeletedUser41953
  • Data de început

DeletedUser19202

ce mai faceti voi mai prapaditilor? :))

Uite luam lecții de demnitate de la unu care își vinde tribul unuia pe care cu puțin timp înainte îl înjura (bine aici mai ar fi o alta discutie si despre demnitatea celuilalt )si care in ciuda demnitatii lui nu a catadicsit sa stea sa se apere el preferând de viteaz ce e sa lase pe alții.( Demn nu? Nici dacă se chinuia nu găsea cuvânt mai potrivit) .Oricum e potrivit un proverb aici "prostul nu e prost destul dacă nu e si fudul"
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Uite luam lecții de demnitate de la unu care își vinde tribul unuia pe care cu puțin timp înainte îl înjura (bine aici mai ar fi o alta discutie si despre demnitatea celuilalt )si care in ciuda demnitatii lui nu a catadicsit sa stea sa se apere el preferând de viteaz ce e sa lase pe alții.( Demn nu? Nici dacă se chinuia nu găsea cuvânt mai potrivit) .Oricum e potrivit un proverb aici "prostul nu e prost destul dacă nu e si fudul"

Rade ciob... :) Crezi ca cei recrutati de tine din Quit nu te injurau inainte sa ii recrutezi sau sa le dai conturi in SL ?

ce mai faceti voi mai prapaditilor? :))

Foarte bine facem.

Fiind o lume fara limita de membri (daca imi amintesc eu bine existau unii BW la inceput cu 2000+ membri) ar trebui sa va uniti si sa castigati brat la brat lumea :). Sunteti 2 echipe extrem de echilibrate, iar daca din acest moment nimeni nu renunta la joc, aceasta lume nu se va termina niciodata. :)


Multumim pentru preocuparea legata de lumea 25, insa cele doua tabere nu cred ca se vor intelege vreodata pentru ceea ce zici tu.


Spor la joc.
 

DeletedUser

acum depinde si de fiecare om in parte...pana la urma ce mai conteaza ca ai frigiderul plin inca cativa ani de acum inainte...interesul poarta fesul :)
 

DeletedUser38294

Uite luam lecții de demnitate de la unu care își vinde tribul unuia pe care cu puțin timp înainte îl înjura (bine aici mai ar fi o alta discutie si despre demnitatea celuilalt )si care in ciuda demnitatii lui nu a catadicsit sa stea sa se apere el preferând de viteaz ce e sa lase pe alții.( Demn nu? Nici dacă se chinuia nu găsea cuvânt mai potrivit) .Oricum e potrivit un proverb aici "prostul nu e prost destul dacă nu e si fudul"

Se pare ca ai invatat foarte bine sa bagi strambe de la prietena ta (sau sa-i zic descoperirea ta?) manipulatoarea sefa. N-am vandut nimic, doar am iesit din trib. Voi m-ati atacat, ce era sa fac? Sa ma uit la voi cum luati satele si eventual sa va multumesc ce draguti sunteti? :D
In tot timpul am fost numai eu pe cont, daca lasam pe altcineva si nu lipseam joi si vineri probabil ca v-as fi facut mult mai multe zile fripte. :)
Modul in care au atacat unii in frunte cu tine m-a facut sa ma gandesc ca am luat decizia corecta. Eram prea bun pentru tribul ala. :)))
Si nu vorbi tu despre demnitate. Tu iti bati joc de o persoana cu care ai jucat atata timp numai ca sa-i faci jocurile unei .... (daca scriu la ce ma gandeam as pleca in vacanta de pe acum si inca n-au venit Sarbatorile).

Asta a fost ultimul post referitor la aceasta discutie. Ne vedem pe harta.
 

Deleted User - 2048663

alooo...astia din sl
pica ceva la undita in seara asta inainte de pace?
sa stiu daca imi incerc si eu norocul sau nu:)
ca daca nu pica nimic imi iau undita si plec in pat
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Nu e pace "oficiala" pe servere, e ceva stabilit "local" intre cele doua tabere.

Si daca tot am postat, Quit le ureaza de pe acuma membrilor S.L. Sarbatori fericite.
 

DeletedUser

Cei care se războiesc să aducă pace, cei care se urăsc să ştie să iubească, iar cei bogaţi să înveţe să dăruiască. Sarbatori Fericite!
 

DeletedUser19202

Tin cu ocazia asta sa urez tuturor jucatorilor din tribul quit,din partea S.L. , sarbatori fericite cu ocazia pastelui si sa ne auzim sanatosi dupa.
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Salutare tuturor!

Sper sa mai recunosc lume pe-aici si sa fiti tot aceeasi care jucati. :)
Cum merge razboiul? Inca va impartiti satele?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Oho, lume noua:)

Suntem cam aceiasi. Razboiul e destul de echilibrat
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 33
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 470,041
Tabăra 2: 320,771
Diferență: 149,270

chart
 
Sus