Quit

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In afara de cumatru lethalu, ce moderatori sau admini mai intra? Nu de alta dar imi trebuie un motiv sa intru si eu .Plus ca vreau sa fac o tranta sincera asa, de ZIUA DOMNULUI BULA. Sper ca n-ati uitat de serbare? La 10 zile dupa expirarea perioadei de gratie protectiva , sa necajiti membrii TT care apar . Letale iti zic de pe acum : FEREAUA CA VINE BELEAUA . La fix 10 zile dupa ce expira protectia iti fac o vizita de curtoazie prin sat . :D
 

DeletedUser

Ma bucur pentru voi si sper sa va distrati!
Sunteti multi care ati asteptat aceasta setare!
Mie-mi place cea de pe 24: 1.6 cu 0.625!!!
Bafta! ;)
 

DeletedUser39323

nu aceasta este problema, eu nu voi juca datorita acestei setari, nu am chef sa stau sa planific, dau atacuri o noapte intreaga dupa care sa vad ca nu pot baga sprijin la secunda si asa pierd noaptea degeaba, da la recuperare orice nub:|
pe 24 mai mergea, luai sate noaptea, pana se trezea aparatorul mai aveai timp sa bagi si deff uneori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aceeasi nedumerire o am si eu...Cum va mai pozitionati in N-V daca nu se poate alege directia de pozitionare.Oare exista posibilitati sa te grupezi cu tribul in acelasi k ,neavand posibilitatea de a alege pozitia? :>
Si ma enerveaza si pe mine setarile cu directia de pozitionare automata , paladin fara arme si sprijin doar in cadrul grupului.
 

DeletedUser35286

Aceeasi nedumerire o am si eu...Cum va mai pozitionati in N-V daca nu se poate alege directia de pozitionare.Oare exista posibilitati sa te grupezi cu tribul in acelasi k ,neavand posibilitatea de a alege pozitia? :>
Si ma enerveaza si pe mine setarile cu directia de pozitionare automata , paladin fara arme si sprijin doar in cadrul grupului.

simplu.intri cu 10 conturi,1 tot pica in NV :D
 

DeletedUser35749

Anuntul il facusem inainte de a se posta setarile, deci nu aveam de unde sa stiu.
 

DeletedUser35749

Revin cu un anunt: Data de intrare e 31.05.2010 la ora 21:00, in caz ca am uitat sa anunt pe cineva sper ca se uita pe aici.

Ne vedem pe harta, succes tuturor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus