Quo vadis - Lumea 15

DeletedUser

Balena afurisita...ups scuze..Printesa afurisita s-a trezit la viata...pana la urma HopaTropa n-a disparut...au disparut cei doi mamuti de pe k43,k44 care n-au reusit niciodata sa-mi faca nimic :))

Si cuvintele sunt de prisos...Razboiul dintre Hrv si immo a fost castigat de Hrv...nu are importanta cum...acesta fiind cel mai vechi razboi de pe lumea 15...si cel mai greu recunosc...ca singurel printre cei doi "mamuti" nu era usor...dar HopaTropa n-a disparut...
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Of of of, HopaTropa :))

Păi nu dispari tati, dacă primeşti conturi/sate contra diverse "servicii" :D (Auuuuch! OMG, ce-am zis !? :eek:)

Nu dezvolt ideea aici, că n-are rost, şi e offtopic şi neinteresant (sau e !?).

Eu nu ştiu ce vreţi voi să demonstraţi p-aici, cu toţii, şi chiar aş propune închiderea topicului, pentru că s-a răspuns la întrebările lui Adex :D
 
Ultima editare:

DeletedUser

tu vorbesti?:)) incep sa te confund cu hakunamatata,marxis si satele de barbari..defapt tu cine esti dintre aceste persoane?aaa tu esti niste sate de barbari...

topicul va fi inchis atunci cand considera adex ca este necesar...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Tipiiiiic! Eram sigur că asta vei spune =)

Mwhahahaha. Păi ce legătură are ? Faptul că eu înnobilez intern şi iau sate de barbari e o scuză pentru tine să cumperi conturi ? (da, aşa se aude prin târg :eek:)

Şi încă o diferenţă între noi: Eu nu vin să mă laud pe aici pe extern că sunt pro player şi că restul sunt mamuţi şi noobi, şi să arunc insulte gratuite :D

Şi asta e lauda ta ? Că "doi mamuţi" au plecat şi tu încă exişti ? Pffff.

Păi uite, eu am fost atacată de 2 triburi (cele mai bune, nu ? B-Sea şi Hrv). Şi nu doar un singur val de atacuri, mult mai multe :D Şi am primit şi ameninţări, şi invitaţii la marginea hărţii şi alte mesaje demne de triburile voastre de top (Adex, notează asta!) :))

Ah ... şi ... încă n-am dispărut :D

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.

Pentru amandoi : continuati pe alte canale de comunicatie discutiile si ne sintetizati concluziile aici, va rog.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus