Răi da' buni!

DeletedUser

Având în vedere faptul că forumul lumii 11 este cam slab(nu se prea vorbeşte pe el) am decis să deschid acest topic aici.
Trebuie să menţionez că de aici l-am luat.(by Lord Adex)

Copy/paste şi completaţi


Cele mai bune posturi aparţin lui :
1.
2.
3.


Cele mai slabe posturi aparţin lui :
1.
2.
3.


Cel mai mare spamer :
1.
2.
3.


Tribul cel mai bine reprezentat pe extern :
1.
2.
3.


Tribul cel mai slab reprezentat pe extern :
1.
2.
3.


Cel mai bun jucator :
1.
2.
3.


Cel mai slab jucator :
1.
2.
3.


Cel mai bun trib :
1.
2.
3.


Cel mai slab trib :
1.
2.
3.



NU doresc SPAM ca pe Cel mai bun Trib / leader .
Mulţumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi pare bine ca incerci sa inviorezia aceasta sectiune a forumului ( p&p L11 ) , dar sincer este greu sa completezi acel formular deoarece acest forum de ceva vreme este total pustiu . ( Activi : 2-3 jucatori + liderii triburilor )


In acest moment , dupa parerea mea forumul ar trebui 'achizitionat' cu tot felul de razboaie in care sunt implicate triburile fruntase , pentru a atrage lumea sa posteze , pentru a face diferenta intr-un post bun si unul prost !

...Sincer sa spun , am incercat sa completez formularul dar nu am reusit !
*Poate se incumeta altii .



Oricum , felicitari pentru initiativa .
 

DeletedUser

Cele mai bune posturi aparţin lui :
1.nu prea gasesti
2.--
3.--

Cele mai slabe posturi aparţin lui :
1.sunt prea multi si nu are rost sa-i numesc
2.
3.

Cel mai mare spamer :
1.xblaandy
2.xblaandy
3.xblaandy

Tribul cel mai bine reprezentat pe extern :
1.Lethal-wall
2.moh
3.sr

Tribul cel mai slab reprezentat pe extern :
1.fara nr
2.
3.

Cel mai bun jucator : (care posteaza pe forum)
1.eddypatrascu
2.AdrianBrutus
3.*n0ob*

Cel mai slab jucator :
1.lavio
2.stranutelu
3.

Cel mai bun trib :
1.wall
2.lethal
3.fam decide

Cel mai slab trib :
1.de la top20 in jos
2.---
3.---

fara suparare pe cei care i-am scris,macar am spart gheata:))
 

DeletedUser

Hai ca incep si eu :D

Cele mai bune posturi aparţin lui :
1.Stranutelu(*imi place cum le da multora peste nas:))
2.eddypatrascu(*Nu se implica unde nu trebuie, si cand o face o face cu simt)
3.Pot spune de fiecare cate ceva...dar...


Cele mai slabe posturi aparţin lui :
1.Nu vreau sa jignesc pe nimeni:) asa ca...acela sunt eu :)
2.iar eu :p
3.tot eu :)


Cel mai mare spamer :
1.Sexy Bitch...(*isi baga coada pe unde nu trebuie...)
2.De la restul ma abtin :p
3.


Tribul cel mai bine reprezentat pe extern :
1.F. DECIDE
2.Wall, Lethal
3.~~SR~~


Tribul cel mai slab reprezentat pe extern :
1.ohhh, sunt multe :)
2....
3....


Cel mai bun jucator :
1.KINGSTOR 1(*o colega care STIE CE FACE)
2.jhonete(*jucatorul care ii mananca zilele lui mari(kingstor)...cred ca si noaptea viseaza cu el:D:)orcum jucator bun! ori el ori sitterul:D)
3.*n0ob*(*modest nu?:D:))


Cel mai slab jucator :
1.hmmm, chear nu vreau sa jignesc pe nimeni !
2....
3....


Cel mai bun trib :
1.~~SR~~
2.Wall
3.F. DECIDE


Cel mai slab trib :
1....
2....
3....


Fara suparare:D...dar trebuia sa sparg si eu gheata:)
 

DeletedUser

eu asi zice putin diferit la ciestia asta
Cel mai bun trib :
1. praf
2. wall
3.lethal

doar din cauza ca fam decide nu e trib e FAMILIE

Cel mai bun jucator :
1. tipu ala din decide care era pe primu loc la puncte si a luat doar sate de barbari , eu il admir pt asta
2.bowdown deci el rupe stilu cand vrea , si ataca ca mine :))
3.nus ar incapea multi , sa il pun pe prietenu meu florentinliviu80
 

DeletedUser

Cele mai bune posturi aparţin lui :
1. eddypatrascu
2. methalelf
3. madalin manole (pacat ca nu mai joaca pe 11)


Cele mai slabe posturi aparţin lui :
1. Sexy Bitch...
2. *n0ob*
3. stranutelu


Cel mai mare spamer :
1. Sexy Bitch...
2. tot eu...
3. mucea ))


Tribul cel mai bine reprezentat pe extern :
1. Lethal
2. Wall
3. Geneza


Tribul cel mai slab reprezentat pe extern :
1. Decide F.
2. ~~SR~~
3. ~INQ~


Cel mai bun jucator :
1. Dyckens, AdrianBrutus, sozopol, Sorynelll, methalelf
2. Prophettul
3. eddypatrascu


Cel mai slab jucator :
1. stranutelu
2. *n0ob*
3. reju


Cel mai bun trib :
1. Wall
2. Lethal
3. Shock


Cel mai slab trib :
1. DECIDE F.
2. ~~SR~~
3. FOG
 

DeletedUser

Cele mai bune posturi aparţin lui :
1.methalelf
2.
3.

Cele mai slabe posturi aparţin lui :
1.Martinezu
2.
3.

Cel mai mare spamer :
1.Stranutelu
2.
3.

Tribul cel mai bine reprezentat pe extern :
1.WALL
2.
3.

Tribul cel mai slab reprezentat pe extern :
1.DECIDE
2.PRAF
3.SOARTA
4.DERO+

Cel mai bun jucator :
1.methalelf
2.
3.

Cel mai slab jucator :
1.Martinezu
2.
3.

Cel mai bun trib :
1.WALL
2.
3.

Cel mai slab trib :
1.PRAF
2.DECIDE
3.SOARTA
4.DERO+

CA SA DORMITI BINE IN NOAPTEA ASTA :)))
 

DeletedUser7711

Daca chiar ai de gand sa dai dovada ca ai macar putin creier in capul tau , scrie parerea ta si nu ca sa razi ( parerea ta ) de altii . Nu ma intereseaza pe mine ca imi scrii numele sau tribul la "misto" .


Vrei tu sa faci mistocarie ? In primul rand ca faci misto de tine , dand dovada de mitocanie si prostie .
 

DeletedUser

chiar am scris serios,asa ca nu mai SPAMA
Ce,nu te simti cel mai bun jucator ?
Eu cred ca esti nr.1 pe lumea 11 la innobilat sate de barbari de 1500 puncte =)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27343

asa-i methal ... uite nu am stat cu ochii pe tine ... ia sa facem un consiliu si sa-ti cerem retragerea de pe lumea 11. ce inseamna asta ... noi nu avem voie sa luam cu asalt satele de barbari iar tu iei dalea de 1,5k ... rusine tie :p

vreau si eu sate de barbari :(((
 

DeletedUser6843

2222tgd.jpg


Martinezu eu cred ca metanelf a luat sate de barbari undeva ca sa inconjoare un dusman sau in interiorul unui trib dusman.
Este o noua strategie tribara,care o sa aive randament maxim.
Eu nu consider pe cineva care ia sate de barbari jucator prost,pardon lider.
 

DeletedUser

2222tgd.jpg


Martinezu eu cred ca metanelf a luat sate de barbari undeva ca sa inconjoare un dusman sau in interiorul unui trib dusman.
Este o noua strategie tribara,care o sa aive randament maxim.
Eu nu consider pe cineva care ia sate de barbari jucator prost,pardon lider.

ar trebuii sa stii si tu ca la un anumit nivel de joc se incepe o operatiune de cucerire a satelor barbare pentru a nu acorda dusmanilor sanse de a se strecura in nucleul tribului concurent, e chiar asa de greu de inteles?
a trebuit sa mai faci tu un post iin care sa-ti dai singur in cap
 

DeletedUser6843

ma amuzi maxiiiiim
asta sa le-o spui celor care joaca pe prima lume :))
haide sa iti explic cum sta jocul asta si considera`l te rog ultimul meu post pe lumea 11.
ca sa intelegi cum se da replica de la un jucator cat de cat bunicel.(eu :p)
hai sa te fac din vorbe,oricum nu o sa reusesc,nu ca nu s-ar putea ci doar ca ar fi prea multa informatie pentru tine.

daca iei sate de barbari ramai fara nobili,stai ca un prost sa le cresti.
ce ar insemna ca toti din wall sa ia sate de barbari din simplu fapt ca au un lider slab

Motivul? Simplu? Daca cuceresti un sat mai mic de 1500 puncte o sa pierzi cel putin 2 saptamani sa ii ridici minele, fermele si cladirile de trupe la un nivel acceptabil.
Alternativa, in loc sa investesti in cladiri mai bine lasa alt jucator sa investeasca in satul lui si tu construiesteti o mare armata ofensiva (4000 topoare, 1000 cav usoara si 500 arcasi calare) fara sa neglijezi aparararea (1000 spada, 1000 lancieri si 1000 arcasi) si ocupa acel sat gata construit de altul care sa aiba in jur de 3000-4000 de puncte. Daca faci un mic calcul(nu tu,cineva care le are cu jocul) o sa constati ca trupele ofensive de mai sus chiar daca le pierzi inseamna cam 10 nivele din cele 3 mine plus cateva nivele la fiecare cladire producatoare de trupe.

bla bla bla

considera-l ca pe un ultim post al meu (sa citeasca toti noob`ii)nu incerca sa imi explici jocul,pentru ca eram cu 10 clase la acest joc peste tine si multi altii de pe extern.
Nu am nimic personal cu nimeni,dar va rog nu inventati reguli in acest joc si idei.
Respect celora care nu posteaza si rad de ce aberatii puteti VOI sa scrieti pe aici.
Credeti ca daca imi tineti mie contra,ajungeti zmei?=))
funny
VA DOARE?

Auzi si tu,e bine sa iei sate de barbari si acum 3 saptamani ne spuneati noua ca luam sate de barbari.
Am tras apa...
voi aveti o problema,chiar mare as putea spune,nu stiti sa pierdeti si sa acceptati ca sunteti niste nulitati.
in fine.






Cele mai bune posturi aparţin lui :
1.Master Death(jucator,strateg,istorie in joc)-
2.warzone(doar despre joc,strateg si jucator praf,dar cunoaste jocul 80%-probabil si-a luat prea multe tepe pe alte lumi)
3.


Cele mai slabe posturi aparţin lui :
1.majoritatea jucatorilor din wall in afara de dyckens(pana acum)
2.
3.


Cel mai mare spamer :
1.stranutelu
2.
3.


Tribul cel mai bine reprezentat pe extern :
1.cei din moh si din lethal au vorbit foarte frumos pe extern(e de apreciat)
2.sunt intr-o postura in care nu ma pot pronunta.
*noob" desi e cam pustan,se tine bisisor pentru varsta lui si a reprezentat cat de cat bine.
3.as fi vrut sa fie si cineva din ShOcK


Tribul cel mai slab reprezentat pe extern :
1.wall
2.
3.


Cel mai bun jucator :
1.jhonete
2.
3.


Cel mai slab jucator :
1.methaelf,fizzo,AdrianBrutus,ISeeGirls
2. madalinmanole e noob,este slab
3.


Cel mai bun trib :
1.-----
2.-----
3.-----


Cel mai slab trib :
1.-----
2.-----
3.-----
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe mine chiar nu ma doare ce spui tu, pentru mine esti un mare papagal, motivul pt care altii nu posteaza e ca nu le vine sa creada ce idiotenii postezi matale...ai spus de 10 ori ca nu mai postezi pe lumea asta!chiar asa de penibil esti ca nu te poti tine de cuvant?
Referitor la satele barbare, s-a facut vezi domne misto de jucatorii decide care au luat la inceput de lume sate barbare, ai urmarit vreodata sistemul noobs?sau alte triburi cu o foarte buna organizare? Am specificat in postul anterior ca la un moment dat in cursul jocului este necesara innobilarea tuturor satelor barbare din zona pentru a evita lasarea spatiilor goale in cazul in care dusmanul doreste sa loveasca din mijlocul nucleului...Una e sa iei barbare la inceput de lume si una e sa iei barbare dupa un timp indelungat al jocului, nu mai abera atata prost si fara rost


app


Cel mai slab jucator :
1.methaelf,fizzo,AdrianBrutus,ISeeGirls
2. madalinmanole e noob,este slab
3.

eu nici nu joc pe lumea asta, se vede ca esti frustrat rau, nu conteaza...mai baga un post dinala specific de al tau care lasi pe spate lumea...stii tu "eu sunt zeu voi restul sunteti noobi" pacat de tine copile ca patezi un trib,vorba vine, de renume
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Mda , ma asteptam sa isi faca aparitia marele "Zeul" al triburilor sa isi dea el cu parerea ca "frate nu e bine cum face el , stai ca va invateu PRO ... " :)) ( ma faci sa rad cu lacrimi la cat de increzut si prostutz esti ) .



As putea sa iti dau un exemplu foarte clar de lider pe tribalwars , printre cei mai buni lideri de triburi de pe w11 care lua sate de 150 de puncte . Pot sa iti dau nume de mari jucatori care luau sate de 150 de puncte .



Soseste un timp cand satele de barbari te ajuta foarte mult . Am vazut jucatori care luau sate de barbari la ore distanta ( 150 de puncte ) , in mijlocul tribului dusman , ridicau pentru inceput zidul la 20 cat mai rapid si blindate full doar ca sa isi faca un nucleu pentru a ataca .



Scopul meu nu a fost acesta dar nici nu til voi spune tie . Tu poti sa spui ce vrei , tot spamer si inapt ramai pentru restul oamenilor ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

teddypatrascu zi-mi si mie pe cate lumi ai plimbat cercul?:)


metanlelf esti prea bun =))

madaline,apuca-te de table tati`
 

DeletedUser

teddypatrascu zi-mi si mie pe cate lumi ai plimbat cercul?:)


metanlelf esti prea bun =))

madaline,apuca-te de table tati`


ati vazut da?atata poate, corect eddy, eu iam dat importanta ca aveam timp de pierdut dar vad ca deja nu mai face fata conversatiilor si incepe stiti ca si copiii aia de 12 ani fara viitor "hahajha metanelf,...teddy patrascu ahahaa, madalin apucate de table"

inca un post in care te-ai facut de rusine, stai ca imediat mai vine un post in care zice ca nu ne mai raspunde, sau probabil baga iara o insulta dinaia a la stranutelu


uite iti fac o favoare, stiu ca o sa vrei sa ai ultimul cuvant, sunt sigur ca o sa ai o replica foarte penibila ca de obicei asa ca o sa ma tin eu de cuvant pentru tine, nu voi mai posta pe forumul lumii 11 ca nu are rost
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

nu este nimic " a la mine".
eu am vorbit strict de joc si ma pot adresa cui vreau eu,cum vreau eu,in acest si joc si poate nu numai.
daca nici intr-un joc nu ai nimi de spus = 0 , daca voi stati si va pupati in fund , zi de zi nu este treaba mea.
daca observ ca deviati total de la subiectul triburile si va spun unde gresiti , voi spuneti nu nu nu sau apoi da da da .- nu va mai saturati de "Pupat in fund"

parca sunteti niste gaste GA`GA`GA`GA`. :)

@manole : nu o sa mai postez , cand nu o sa mai citesc cateva post-uri ale unor noobi(adica ale voastre)
 

DeletedUser7711

Da , am ras de voi cand luati sate de barbari dar atunci nu trecuse nici 4 saptamani de la inceputul jocului . Voi luati sate de barbari de la 80k puncte . Atuncea era logic sa radem de unul ca tine , ca x , ca y . Acum e altceva si tu vrei sa schimbi foaia dar din pacate nu poti si pe langa asta te faci si de ras ( nu ca nu stim cine esti deja )
 

DeletedUser6843

metalelf invata jocul
citeste forumul , du-te la o pregatire ceva.
esti cel mai slab jucator

ca lider slab , iei sate de barbari , nu stii sa reprezinti un trib , esti noob.

de ce nu ai dat circulara in wall sa ia toata lumea satele de barbari , daca stiai tu schema MAGNIFICA.- ii lucrezi pe la spate?:p

adica schema fricii :)) in fine..

du-te mai.

=)))))
ma amuzi,numai am nevoie de comedii :)).
 
Sus