Războaiele tribului

DeletedUser

Sunt sigur că mulţi au mai paţit asta si se va mai întâmpla şi la alţii...La războaiele tribului lângă Arată statisticile apare si acceptă pacea sau refuză(daca esti întemeietor).Ieri am paţit în grabă să dau click pe acceptă pacea în loc de arată statisticile.Propun ca opţiunea de a accepta pacea să fie mutată în altă parte a paginii sau sa fie facută o pagina noua...
 

DeletedUser39696

mai bine atunci cand accepti pacea sa apara un avertizment : Sunteti sigur ....
 

DeletedUser

daca bifezi in setari Întrebare de siguranţă, înainte de a da comenzi noi e posibil sa iti apara , nu stiu si n-am nici cum sa testez daca apare sau nu
 

DeletedUser37659

din cate stiu eu,cand cineva iti ofera pacea,poti frumos sa o refuzi. nu trebuie sa o lasi acolo nu stiu cate zile in asteptare. daca tot nu ai de gand sa o accepti,o refuzi si nu mai ai probleme.
 

DeletedUser8140

din cate stiu eu,cand cineva iti ofera pacea,poti frumos sa o refuzi. nu trebuie sa o lasi acolo nu stiu cate zile in asteptare. daca tot nu ai de gand sa o accepti,o refuzi si nu mai ai probleme.

am refuzat pacea unui trib de peste 20 de ori, in final las cererea acolo, nu dau nici accepta nici refuz ca numa ma calca pe nervi, apare la anunturile interne tot oferta aia de pace, ar fi interesant o optiune de ignorare de oferte din partea unor triburi, ca la mesaje, un fel de "blocheaza expeditorul"
 

DeletedUser37659

am refuzat pacea unui trib de peste 20 de ori, in final las cererea acolo, nu dau nici accepta nici refuz ca numa ma calca pe nervi, apare la anunturile interne tot oferta aia de pace, ar fi interesant o optiune de ignorare de oferte din partea unor triburi, ca la mesaje, un fel de "blocheaza expeditorul"

am facut si eu chestia asta...la un moment dat m-am oprit. atunci au avut ei un moment de revelatie si au inceput sa trimita cererea,sa o retraga,sa o trimita iar,sa o retraga iar...au umplut cateva pagini cu prostii de genu.
 

DeletedUser8140

:)) ai mei inca n-au trecut la pasaul urmator...ar fi buna o blocare de astfel de cereri din partea unor triburi
 

DeletedUser39696

ar fi o chestie sa nu mai poata cere pace/retragere ;pace/retragere si tot asa ....
 
Sus