Război TS vs CRL!

  • Autor subiect 5 bani 10 bani
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25877

suanni, discuti doar discutii si vorbesti vorbe, absolut nimic concret si decent... adevarul este simplu, aveati nevoie de un razboi, ok, nu va condamna nimeni, asta-i jocul, dar macar nu mai va etalati fara sens pe aici (vezi cine a deschis acest topic)... cat despre imaginea mea, iarta-ma, dar nu am de ce sa fiu in "gratiile poporului", am si scris mai sus ca sunt un simplu jucator, nu sunt un lider, nu candidez nici la presedentie (inca :p) si nici nu prea ma obosesc sa plac cuiva anume
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

suanni, discuti doar discutii si vorbesti vorbe, absolut nimic concret si decent... adevarul este simplu, aveati nevoie de un razboi, ok, nu va condamna nimeni, asta-i jocul, dar macar nu mai va etalati fara sens pe aici (vezi cine a deschis acest topic)... cat despre imaginea mea, iarta-ma, dar nu am de ce sa fiu in "gratiile poporului", am si scris mai sus ca sunt un simplu jucator, nu sunt un lider, nu candidez nici la presedentie (inca :p) si nici nu prea ma obosesc sa plac cuiva anume

decent... intradevar nu. dar concret am spus mai multe chestii si vati facut ca nati vazut. singura chestie care ar mai lipsi ar fi sa candidezi la presedintie. in afara de faptul ca tarile conduse, direct sau indirect, de femei au rata cea mai mare a divorturilor si diferente sociale mari si ura intre clasele sociale, este total inetic sa candideze o femeie la presedentie. cert e ca indiferent cine a deschis tema(este vorba despre donabarbara, care oricum nu joaca, el doar deschide teme pe extern) eu nu am avut nimic de zis pana cand nu ati inceput voi si alti "neutri" care vor sa te ... sa comentati aiurea.
 

DeletedUser25877

suanni, argumentele tale nu stau in picioare, tu faci niste comentarii aiurea, cand ai ceva de reprosat unor aliati le spui cand te doare si ai dovezi, nu lasi sa treaca timpul ca ii vei prinde tu la colt si le arati cum se joaca triburile, asa ca nu pot comenta ineptiile tale, pot doar inchide ochii ... cat despre filozofiile tale de viata, nici atat nu pot comenta ca deja m-ai trimis la cratita deci nu ma asteptam la altceva nici de data asta, iar faza de prost gust despre cei "neutrii' care vor sa ma ... iti pot spune ca nu ai tu cunoscuti pe jocul asta, cati prieteni (subliniez, prieteni, a nu se intelege ce ai dat tu de inteles) am eu si majoritatea din randul "dusmanilor" , deci ei sunt martori ca nu iau jocul asta ca pe un afront personal (doar ca tu o cauti :D)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Carmen , in locu tau nu as sta sa ma cert cu oameni de genu lui suanni! ;)
 

DeletedUser25877

Carmen , in locu tau nu as sta sa ma cert cu oameni de genu lui suanni! ;)

daca nu am aruncat inca cu cratita (care mi-a legat-o de mana) dupa el pana acum, sunt cel mai calm om ... sper si eu sa deschida ochii si poate poate vom fi singurul trib de pe harta L21 necucerit de ei :D deci sunt pe interes, de data asta recunosc :p
 

DeletedUser20252

Va cucerim noi,dar intr-un mod romantic :D

eu nu am avut nimic de zis pana cand nu ati inceput voi si alti "neutri" care vor sa te ... sa comentati aiurea.


Avand in vedere spusele de mai sus,tind sa cred ca ai atata materie cenusie cat are si un porumbel,adica cat un bob de fasole.Faptul ca imi sustin o prietena pe extern in fata unora ca tine care nu au auzit in viata lor de semne de punctuatie nu inseamna ca vreau sa o...

Dar ce sa faci,unde nu e,nici Dumnezeu nu cere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Sa nu uitam totusi despre ce este vorba in acest topic:D

Side 1:
Tribes: TS
Side 2:
Tribes: CRL

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 195
Tabăra 2: 143
Diferență: 52

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,769,057
Tabăra 2: 1,226,222
Diferență: 542,835

chart
 

DeletedUser25877

Side 1:
Tribes: CRL
Side 2:
Tribes: TS

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,347
Tabăra 2: 3,801
Diferență: 546

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 173
Tabăra 2: 202
Diferență: 29

chart


asta ca sa nu existe dubii pe "frontul" asta
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
sa scadem si cuceririle celor din ts contra juc vigoana


Side 1:
Tribes: TS
Side 2:
Players: vigoana

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,623
Tabăra 2: 43
Diferență: 1,580

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 27
Diferență: 73

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,388,223
Tabăra 2: 236,998
Diferență: 9,151,225

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 888,728
Tabăra 2: 205,874
Diferență: 682,854

chart
 

DeletedUser

de ce sa se scada? jucatorii respectivi au facut parte din triburile TS si CRL?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus