~R.D.~ vs L 7

  • Autor subiect DeletedUser13490
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13490

Tribul nostru ( RD) va va prezenta un scurt metraj al acestei lumi.

Caracteristicile "jucatorului profesionist"
De cand am inceput sa joc pe aceasta lume m-am confruntat cu tot felul de jucatori, unii mai mici altii mai mari, telul tuturor..(aici e o mare problema, nu prea stiu nici ei ce vor) ar trebui sa fie acela de a fi intr-un grup unit si de a avea multe sate...sau ce or mai vrea ei. Cum o mare parte din ei sunt pe langa notiunea de strategie adopta notiunea de fuga, desi nu suntem la atletism ci intr-o "realitate virtuala" constienti finnd ca suntem in secolul vitezei constat cu surprindere mai mult sau mai iputin placuta ca toata lumea fuge. Nicio problema m-am gandit, fug si eu cu ei....dar incotro ? nu se stie !?!? amu chiar daca fug satele, culmea raman cu aceleasi coordonate. Tactica melcului, aceea de a lua cochilia in spate si a disparea nu se pune la jocul asta, dar... dar...exista varianta "coltzul vesel" - desi multi care ajung la colt nu sunt deloc veseli, ii doare cel mai tare ca tre sa tina minte alte coordonate ale satului.

... pentru cei cu interes pentru continuare se poate aduce si o caracteristica a triburilor (cu care am avut tangente)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus