R.S Fam. vs = SN = Fam.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Forumul lumii 37 e tare trist si lipsit de politica si propaganda. :( Asa ca dau si eu un subiect de discutie poate se mai anima forumul acestei lumi.

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c
Parte 2:
Triburi: = SN =, =SN=1, =SN=2, =SN=3

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 278
Tabăra 2: 83
Diferență: 195

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 8
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 589,278
Tabăra 2: 139,215
Diferență: 450,063

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83,611
Tabăra 2: 22,244
Diferență: 61,367

chart



Numarul de triburi implicate in razboi este egal,nu si numarul de sate cucerite.Momentan,avantaj R.S,sa vedem si reactia celor din =SN=. :)
 

DeletedUser

Cei din R.S sunt foarte bine organizati si sunt si multi jucatori care cunosc jocul... clar ca ei sunt favoriti in castigarea acestui razboi.
 

DeletedUser

Nu ai avut treaba ma clanta sa faci topic.Ce e de zis? 2 famili cu enspe academii se bat cica. Castigam noi pt ca avem jucatori mai buni
 

DeletedUser21870

ups...nu ati avut curaj sa provocati un trib de top?....so pe sn ca sunt mult mai mici....si sa aveti si voi motiv de mandrie pe extern...sa va vad cu sh sau cu unique....altfel v-a sta treaba...lumea asta v-a fii bestiala cand vor aparea razboaiele adevarate.
 

DeletedUser43170

Totusi SN e condus de aceeasi oameni care au condus si pe lumea 19 ... Vom vedea ce va fi .
 

DeletedUser21870

ok...dar conteaza si cat de dezvoltati sunt playeri in acest moment....mai tarziu experienta isi spune cuvantul.
 

DeletedUser

ups...nu ati avut curaj sa provocati un trib de top?....so pe sn ca sunt mult mai mici....si sa aveti si voi motiv de mandrie pe extern...sa va vad cu sh sau cu unique....altfel v-a sta treaba...lumea asta v-a fii bestiala cand vor aparea razboaiele adevarate.

Esti tamaie....
 

DeletedUser21870

ce face un player slab cand nu mai are argumente??? jigneste....te rog,nu-mi mai demonstra si alte calitati...
 

DeletedUser22959

ce face un player slab cand nu mai are argumente??? jigneste....te rog,nu-mi mai demonstra si alte calitati...
iti demonstreaza cand ajunge langa tine tamaie mica :)))
pentru cultura ta ei ne-au declarat noua nu noi lor...deci chiar esti,
 

DeletedUser

Poi ce,ai vrea alt raspuns la ce ai scris tu acolo?Forumul extern e facut pentru propaganda,lucru ce am incercat sa il fac si eu mai sus si tu vii si imi spui ca vin si ma laud.Poi ce vrei sa declaram razboi la toata harta ca sa pot sa imi fac aparitia pe extern?
In fine,da-te cu parerea ca de asta fu lumea in strada in 89.Pa.
 

DeletedUser21870

bv lor.inseamna ca sunt curajosi.cat despre chestia cu tamaia rectific:nu cred ca este o jignire din partea voastra.cred ca doar atat reusiti cu un supraefort intelectual.nu vreau sa raciti din cauza mea,asa ca ma retrag din aceasta polemica.
 

DeletedUser

Haideti totusi sa nu jignim, este un joc si trebuie tratat ca atare...
Nu conteaza cat de mic este tribul care participa la razboi...conteaza organizarea care este acolo si de spiritul de echipa.
 

DeletedUser22959

pai aia incercam sa ii explicam si noi lui ion asta :)) Dar de vasile tot vasile ramane :))
 

DeletedUser21870

la fel imi explicati si pe 28 :)) si ati luat-o....va gasim si aici....
 

DeletedUser22959

ce 28 prietene eu nu am jucat acolo... stai calm :)))
uita te pe tw stats si dupa **
daca erai langa mine erai ferma mea :p
 

DeletedUser21870

cu siguranta jabba.de aceea multumesc cerului ca nu am cazut langa tine :))
 

DeletedUser22959

asa fa plecaciuni :))) Ca te iertam
Oricum daca ai sta putin si te-ai gandi :) ti-ai da seama ca toata balacareala asta tu ai inceput sa o faci ca te-ai bagat intr-o discutie fara sa fii implicat , cand s-a luat lumea de tine te-ai suparat..nu te inteleg esti avocatul triburilor? Sa imi zici daca da ca sa iti cer voie cand postez !!!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus