R.S & .R.S. vs M-Goth

  • Autor subiect DeletedUser38892
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dacă tu aveai treabă cu mama omului, da. la tine :)

ma rog nu are rost sa incepem acum un Spam aici... ideea este simpla, el a inceput cu atacurile eu doar am continuat. nu am injurat, doar i-am raspuns cu aceeasi moneda.

Hai sa lasam totusi acest topic doar pentru statistici !

Stima !
 

DeletedUser

8-2

:)Pentru tine e bine,deoarece ti-ai dat seama ca nu are rost sa discutam de razboi aici ,fiindca nu e razboi si macel:)
 

DeletedUser38892

Iar eşti pe lângă bro, nu laşi delegatul să vorbească? Tu eşti bun la triburile, dar la asta cu scrisul.... neah....
 

DeletedUser

off-topic: topicul asta isi are rostul?... ca nu vad nimic interesant :D
 

DeletedUser30856

off-topic: topicul asta isi are rostul?... ca nu vad nimic interesant :D

Ambele triburi se afla acum intr-un proces de organizare interna...sa speram ca M-goth-ul se va organiza cat de cat bine si ne vor pune probleme...pana atunci, atacuri mai putine si o statistica favorabila r.s-ului cu +6 sate:cool:
 

DeletedUser

Stiu?

Oare prietenul nostru,stie ce inseamna "reorganizare"?! dar de fapt nici nu conteaza,deoarece in scurt timp il vom vedea la marginea harti?Sper sa nu fie atunci in confuzie totala si sa zica "reorganizare"=cu inceput nou
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: R.S, .R.S.
Parte 2:
Triburi: M-Goth

Timeframe: 12/05/2011 14:43:00la17/05/2011 12:28:09

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 144
Tabăra 2: 59
Diferență: 85

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 2
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 688,998
Tabăra 2: 226,020
Diferență: 462,978

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45,221
Tabăra 2: 12,288
Diferență: 32,933

chart
 

DeletedUser

acum serios... asta se cheama razboi???

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 2
Diferență: 6

... cu 10 sate puse la bataie???.... la cata propaganda ii faceti, mai bine va apucati de un plan de bataie (a adversarului) si lasati externul pt spameri :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)

:)pai momentan noi nici nu am inceput cu adevarat razboiul cu ei(in schimb ei saraci au atacat tot tribul),considera ca sunt simple ciocniri pe granita,cand il vom incepe si vor pleca atacurile noastre pe ei ,ma refer la tot tribul ,va fi de fapt si sfarsitul razboiului ,deoarece nu o sa mai poata fi parteneri nostri de intrecere cateva luni si asta numai daca o sa aibe puterea sa o ia de la inceput:)
 

DeletedUser

dutzu6566 a spus:
.BengosU. astăzi la ora 21:03
cine este intemietoar acolo?

dutzu6566 astăzi la ora 21:05
poti vorbi cu mn,si am sa pun problema in trib.am autoritate destul de mare.

.BengosU. astăzi la ora 21:08
ati fi interesati sa fiti academie?

dutzu6566 astăzi la ora 21:12
dar voi ati fi interesati sa fiti dusmanii nostri?

.BengosU. astăzi la ora 21:13
normal

dutzu6566 astăzi la ora 21:16
nu ma avem deja o academie.si ne descurcam destul de bine.

.BengosU. astăzi la ora 21:24
oare cat ma sa o duceti bine triburile de pe locu 30 inj sus devina cademiile celoe de top 15 in sus,, cand o sa incepa asta sa dea in voi o sa fiti slabiti asa noi va putem ajuta

dutzu6566 astăzi la ora 21:25
ai sa vezi pe parcurs.incearca la alt trib.o zi buna...
iti garantez ca pe oricine din trib ai contacta acelasi raspuns ti-l va da.

Stai domne ca momentan cauta academii pe harta, razboiul se face alta data.
 

DeletedUser

:)pai momentan noi nici nu am inceput cu adevarat razboiul cu ei(in schimb ei saraci au atacat tot tribul),considera ca sunt simple ciocniri pe granita,cand il vom incepe si vor pleca atacurile noastre pe ei ,ma refer la tot tribul ,va fi de fapt si sfarsitul razboiului ,deoarece nu o sa mai poata fi parteneri nostri de intrecere cateva luni si asta numai daca o sa aibe puterea sa o ia de la inceput:)

Cand plecati la razboi, sa ne anuntati si pe noi sa venim la femeile voastre.
Aducem prajituri!:D
 

DeletedUser

ingenios asta e mare zeu,am auzit . da mesaj oamenilor de pe toate sitterele , ii ameninta si le promite innobilarea :D bineinteles, de scris e usor ..
 

DeletedUser30856

ingenios asta e mare zeu,am auzit . da mesaj oamenilor de pe toate sitterele , ii ameninta si le promite innobilarea :D bineinteles, de scris e usor ..

si ti-e ciuda ca nu poti si tu la fel...oameni buni, uitati-va la voi, lasati invidia!:D
 

DeletedUser

si ti-e ciuda ca nu poti si tu la fel...oameni buni, uitati-va la voi, lasati invidia!:D

kingflex este o specie de jucator care a disparut de pe L20 dupa ce a fost smardoi iar acum pe L24 spera sa nu se intample la fel .. dar cam mici sanse
 

DeletedUser

un topic mort... si cred ca asa o sa si ramana...

Parte 1:
Triburi: R.S, .R.S.
Parte 2:
Triburi: M-Goth

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 27
Diferență: 45

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 453,537
Tabăra 2: 116,878
Diferență: 336,659

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 58,749
Tabăra 2: 0
Diferență: 58,749

chart
 

DeletedUser

maculets astăzi la ora 01:26 Citat toti cei deranjati de angelica zurlia , puneti ticket adminilor - daca ii bombardam cu tickete, poate il blocheaza:)) .
ceea ce face, nu este "sportiv" ca sa zicem asa :) ... nu e tocmai fair play sa folosesti aceasta metoda de spam .

e o idee... :)
angy.2000 astăzi la ora 01:37 Citat cum se depune un ticket nou? :)
vampirita astăzi la ora 01:38 Citat subscriu la ce a scris mac...toti sa facem tiket zurliei...trimiteti la mesaj anunta jignirea,motivati si de ce
vampirita astăzi la ora 01:42 Citat eu deja i-am facut tiket...sper cu toti sa ai facem
angy.2000 astăzi la ora 01:42 Citat cum se face asta? :)
maculets astăzi la ora 01:43 Citat setari / intebare suport
vampirita astăzi la ora 01:43 Citat dute la mesajul trimis de ia ala cu 5 locuri in mod si anunti jignirea,motivand-o
ursu27 astăzi la ora 01:45 Citat eu am mai intampinat problema asta pe alta lume si adminii au spus ca este o tactica de razboi si nu va sanctiona pe nimeni.
maculets astăzi la ora 01:47 Citat da ?:)
eu stiu jucatori care au luat BAN de tot, in fapt, erau la mine in trib :)) ...

daca ne punem mai multi pe treaba si facem "tactica de razboi", se poate bloca serverul :)

asta e tactica de razboi ?
ne floodam unii pe altii cu mesaje ? :)))
Prelucrarea maculets astăzi la ora 01:47

angy.2000 astăzi la ora 01:47 Citat aaa, in partea de jos a mesajului e Anunţă jignirea
Prelucrarea angy.2000 astăzi la ora 01:48

ursu27 astăzi la ora 01:49 Citat asta am spus si eu, si mi-a spus unul din admini sa procedez la fel. Nu m-am inteles sub nici o forma cu ei, si atunci aveam spam in masa, adica 100 mesaje pe minut...
vampirita astăzi la ora 01:51 Citat daca facem tiket cu totii o sa se ia masuri
Renji08 astăzi la ora 04:19 Citat done
the13ghost astăzi la ora 05:50 Citat am trimis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus