R.S si familia Vs. Divin + familia + DEATH

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 41' creată de ibcm, 4. Oct 2014.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Eu cred ca pentru topicul cu poze

2. Uite ce va propun eu,daca tot nu sunt statistici de razboi.Faceti topic de poze ambele familii,eu intru,spionez si jurizez si va spun cine a castigat ,ok?(se accepta si mita:rolleyes:)

3. Asta nu-i nimic...ce zici ca noi am primit invitatie sa intram in razboiul lor de partea DIVIN cand noi suntem aliati cu R.S :))

4. Immortal R

Immortal R <b>SpeedTeam.ro</b>

Cu totii simt un fior cand au "DIVIN".. :mad:

5. Mesagerul.

Mesagerul. member

[player]nedved14[/player],[player]TATANKALORD [/player],[player]asy2000 [/player] [player]raduando[/player],[player]gamma3[/player]-sunt cativa din jucatorii vostri care au trecut la noi, in schimb strategul tribului eufrate a plecat la voi,trist si suparat ca nu i-am impartasit strategia, citez din arhiva tribului:
    iar ceea ce vreau sa subliniez e ca tribul Drept? + academia lor-e unul din marii strategi deoarece este cam imposibil sa ne punem toata harta in cap din start, macar momentan.
    -e non comment, felicitari pentru achizitie, v-ati ales cu un mare strateg, ne punem in cap academia unui trib?!(intre timp au disparut)
    :)imi cer scuze dar daca tu faci spam pe forum si debitezi niste anecdote,imi permit sa raspund identic:)

6. De noi vorbea?

7. Mesagerul.

Mesagerul. member

:) cred ca voi erati de nebagat in seama

8. Avea dreptate omu,trebuia sa il asculti:)

9. Mesagerul.

Mesagerul. member

:)) e un fel de profet, numai ca profetiile lui s-au dovedit a fi false, probabil i-a incurajat pe cei din drept cu preziceri ale destinului lor luminos, iar ei au facut organizat pe voi, deoarece erati putini si de neglijat.

10. Last2KillYou

Last2KillYou member

:))...Tribul DIVIN o sa inceapa sa imi atraga topoarele la momentul potrivit:))...App pe lumea 32 am jucat in tribul Drept?...Am jucat pana cand jumate de harta era albastra jumate rosie...Dar astia de pe 41 care erau in tribul Drept? erau doar plagiatori ca sa stranga jucatori...Nu mi sa parut cunoscut nici un jucator de acolo;)...

11. Poate te ajuta prezentarea lor de la inceputul lumii:confused:
    Wselwulf:

12. Last2KillYou

Last2KillYou member

Pe mine ma lasat putin masca descrierea aia:))...Parca sunt cei mai mari jucatori care au jucat triburile vreodata:)))...

13. Dar death ce cauta in razboi tocmai cu voi ?
    Ei nu au terminat razboiul cu noi si mi-e ciuda ca au doua :))

14. Last2KillYou

Last2KillYou member

:))..Este in razboi cu noi deoarece au vrut sa fie mai smecheri ca voi si sa participe la 2 razboaie:))

15. Am inteles,nu de alta,dar in fiecare dimineata cand ma trezesc,am cate 5-6 mesaje cu invitatii,un adevarat calvar ;)))

16. ibcm

ibcm member

sigur nu din echipa de samurai, poate o fi de pe harta dar din triburile de samurai nu asi crede...

si eu pot sa zic ca ma trezesc cu 10-20 de mesaje de la cutare trib... e o vrajeala vazand ca deja ati slabit si ca pierdeti sate...

17. Ce bine e ca la noi nu mai sunt locuri,e plin tribul:)

18. ibcm nu m-am referit la samurai,eu m-am referit la colegii din legiunea blestematilor :))

19. winnetou88

winnetou88 member

Inca o lume pe care R.S va reusi sa o piarda ca si restu lumilor unde au fost el grande pana au dat de organizate pe ei apoi pa pa .. clasic

20. ibcm

ibcm member

iauze-l si p'asta ce vorbeste :)))

Dai doamne cap ca piciare are :p

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.