R.S si familia Vs. Divin + familia + DEATH

  • Autor subiect DeletedUser36072
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42954

Inca o lume pe care R.S va reusi sa o piarda ca si restu lumilor unde au fost el grande pana au dat de organizate pe ei apoi pa pa .. clasic
Vezi forumul lui 37 unde samuraii castiga lumea impreuna cu aliatii lor. Trupa de baza a samurailor s-au retras dupa ce nu au mai avut parteneri de intrecere. Samuraii, impreuna cu aliatii din sh o sa castige lumea 37,deci ce spui tu e non sens.
Aici te anunt ca vom castiga N-E ,apoi vedem daca mai jucam sau nu, asta sa iti anunt obiectivele noastre, cum le-am anuntat si pe 37.
Faptul ca tu vrei sa ne stabilesti alte obiective, nu ne intereseaza. Dar totusi, tu ce obiective ai? Sa castigi lumea? Daca da, pe ce loc?Sau sa te transformi intr-un mare analist al lumii 41? :))
Apari ca ai jucat pe 24,acolo au castigat jucatori din pici ,cu jucatori din samurai lumea.Asta spre cultura ta tribala ,deoarece tot esti un mare analist:)).
 

DeletedUser

Sunt curios cum ai castigat lumea 37,iar cu cumparari de conturi ?

Edit : Erai pe extern si nu ai zis nimic,am inteles.Succes RS.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

Sunt curios cum ai castigat lumea 37,iar cu cumparari de conturi ?

Edit : Erai pe extern si nu ai zis nimic,am inteles.Succes RS.
:)Salariu mediu pe ora in trib este la 1000 de euro,ce e drept cand colegi pierd ore intregi pe joc nu sunt renumerati.Asa ca pot sa iti zic ca ne-a constat destul de mult lumea 37 si culmea, dupa atata investitie de timp,avand si o lume castigata ne-am retras,poti intelege ceva:))
 

DeletedUser46254

1000 de euro e putin:)))...Sa vezi ce cumparam satele cand incepem sa facem aproape toti nobili:))...Atunci nu ne mai intereseaza de bani...Ne intereseaza sa cumparam cat mai multe sate:))...Dar macar stii de ce cumparam noi satele??..Le cumparam ca sa va facem voua in ciuda:))...App noi luam satul cu minim 2000 topoare 1000 cavalerie si un nobil..(Numarul creste din diferite motive)...Daca sunteti interesati sa vindeti sate contactati-ma...O sa fac licitatie pe satele voastre...De la 2000 topoare,1000 cavalerie usoara,100 berbeci,100 catapulte si 1 nobil incepe licitatia:))...Care da cu mai multe trupe in voi castiga satul:))


P.S. Cei care vor sa faca parte din familia noastra trebuie sa plateasca intrarea:))...Si aici se face licitatie...Iar licitatia incepe de la 500 euro in sus...Avem 10 locuri disponibile...Cei 10 care platesc cel mai bine o sa faca parte din familia noastra...Asa ne facem o parte din banii pe care ii dam pe sate..;)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: nBz
Parte 2:
Triburi: DIVIN, DIVIN., .DIVIN

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

chart


:eek: nici macar nu avem razboi cu ei
 

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S-1, R.S-a, R.S-b, R.S-c, R.S-d
Parte 2:
Triburi: DIVIN, DIVIN., DEATH

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,134
Tabăra 2: 0
Diferență: 1,134

nebunie de lupta...
 

DeletedUser28860

Vezi forumul lui 37 unde samuraii castiga lumea impreuna cu aliatii lor. Trupa de baza a samurailor s-au retras dupa ce nu au mai avut parteneri de intrecere. Samuraii, impreuna cu aliatii din sh o sa castige lumea 37,deci ce spui tu e non sens.
Aici te anunt ca vom castiga N-E ,apoi vedem daca mai jucam sau nu, asta sa iti anunt obiectivele noastre, cum le-am anuntat si pe 37.
Faptul ca tu vrei sa ne stabilesti alte obiective, nu ne intereseaza. Dar totusi, tu ce obiective ai? Sa castigi lumea? Daca da, pe ce loc?Sau sa te transformi intr-un mare analist al lumii 41? :))
Apari ca ai jucat pe 24,acolo au castigat jucatori din pici ,cu jucatori din samurai lumea.Asta spre cultura ta tribala ,deoarece tot esti un mare analist:)).

da stiu a trebuit sa va recrutam la noi ca sa castigati si voi o lume ... stai linistit ca daca era sa nu fiti recrutati tot la istoricu lumii apareati :)

pe 24 au ramas 2-3 din R.S care au fost ... nu are rost sa comentez

pe 32 la fel v-am dat cu harta in cap cand ai avut 70% din harta si ai ajuns sa pierzi :|

are rost sa continuam despre istoricul R.S ?
 

DeletedUser

Sincer,eu i-am avut dusmani pe RS , au jucat frumos..fara magarii si injurii.au plecat cu demnitate .Si puteti zice orice,ingenios e un om carismatic si se zbate pentru tribul lui ,altfel nu l-ar urma toti pe fiecare lume.Si invata din greseli:p
 

DeletedUser32395

Sincer,eu i-am avut dusmani pe RS , au jucat frumos..fara magarii si injurii.au plecat cu demnitate .Si puteti zice orice,ingenios e un om carismatic si se zbate pentru tribul lui ,altfel nu l-ar urma toti pe fiecare lume.Si invata din greseli:p

nu am nicio treaba cu acest razboi, dar aici ai perfecta dreptate lilith..ingenios poate fi unul dintre putinii conducatori care isi pune tribul pe primul loc.conducerea nu trebuie sa fie placuta ci respectata..insa el este de amandoua.
 

DeletedUser523

care e treaba cu organizatul pe ilidan? care divin la gandit de a iesit asa de bine?
 

DeletedUser28860

Nu, la fel cum nu avea rost nici sa il incepem, pentru ca aici suntem pe alta lume.. :rolleyes:

unde va scrie istorie inobilant tot N-E , vezi si pe la voi cand va planificati renuntarea la L41 altfe ajungeti sa fiti fortati de R.S sa faceti asta :(

CFR (609|468) K46 4,531 Mesagerul. [R.S] IlDuce92 [R.S] 2014-10-09 01:59:02
CFR (609|468) K46 4,555 Infern [R.S] Mesagerul. [R.S] 2014-10-08 01:39:46

nici internele nu se mai fac cum se faceau pe vremuri ... :(
 

DeletedUser38023

Apreciez grija ta fata de nBz, cu toate ca nu te priveste pe tine ce facem noi..
 

DeletedUser

unde va scrie istorie inobilant tot N-E , vezi si pe la voi cand va planificati renuntarea la L41 altfe ajungeti sa fiti fortati de R.S sa faceti asta :(

CFR (609|468) K46 4,531 Mesagerul. [R.S] IlDuce92 [R.S] 2014-10-09 01:59:02
CFR (609|468) K46 4,555 Infern [R.S] Mesagerul. [R.S] 2014-10-08 01:39:46

nici internele nu se mai fac cum se faceau pe vremuri ... :(
Am citit si m-am minunat .
Eu pe 32 am jucat si a fost total invers decat spui tu , mare conducator de triburi(din pacate apache)
Si sincer esti putin pe dinafara cu istoria triburilor.
Te-as ruga sa revii la tema acestui topic.
 

DeletedUser42954

winnetou88 e domnul urs mircea care are cel putin 3-4 adrese cu care acceseaza forumul. Pentru ca ii e jena de reputatia numelui lui prefera sa se ascunda sub anonimat tot timpul.
Asa ca, la astfel de anonimi, jucatori de forum.triburile ma intreb daca are rost sa ii raspundem, mai ales ca el are o lume imaginara care e numai a lui.
 

DeletedUser

Este cel care sta prost cu numaratoarea in privinta examenului la bacalaureat , parca a ajuns la numarul 27
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus