R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Penru cine nu stie,razboiul cu clasic,noi l`am rupt nu ei
ca poate isi doreau si ei asta,e alta treaba
dar bric o facut pasul la rupere
asa ca andreyy nu mai vorbi de nu stii
 

DeletedUser38860

Penru cine nu stie,razboiul cu clasic,noi l`am rupt nu ei
ca poate isi doreau si ei asta,e alta treaba
dar bric o facut pasul la rupere
asa ca andreyy nu mai vorbi de nu stii

Nici nu m-a interesat cine la rupt. Ma deranjat nesimtirea lui Tullio.
 

DeletedUser

Iar vizavi de mariukpary, noi R.S-ul il consideram tradator, poate cei din MAG i-ai ridicat statuie pentru cate a avut de indurat.

deia ati si organizat pe mine si ati luat ...prafu de pe ziduri:))
si totodata din cauza orgoliului...ati si vrut sa faceti pna sau alianta cu magu doar ca sa fiu dat afara...si dupa iar razboi banuiesc ca vroiati:))) buni diplomati..cum zicea si penny:)))
 

DeletedUser38860

deia ati si organizat pe mine si ati luat ...prafu de pe ziduri:))
si totodata din cauza orgoliului...ati si vrut sa faceti pna sau alianta cu magu doar ca sa fiu dat afara...si dupa iar razboi banuiesc ca vroiati:))) buni diplomati..cum zicea si penny:)))

MAG-ul nea propus PNA , dar na vorbeste gura fara tine.
 

DeletedUser4010

Era destul de clar ca aici o sa ajunga din momentul in care R.S a intors spatele Clasicului ... o sa fie un razboi frumos ... succes adversarilor
 

DeletedUser

nu eram refugiat..am plecat din tribul hohoho... cine a facut tribu ala sa ma bage la interne:))))
 

DeletedUser38860

Era destul de clar ca aici o sa ajunga din momentul in care R.S a intors spatele Clasicului ... o sa fie un razboi frumos ... succes adversarilor

Sa mai spun de 100 de ori ca R.S nu a intors spatele Clasicului ? Tullio a stiut despre ce e vorba intreaba-l si o sa primesti raspunsul.
 

DeletedUser29389

DE ce n-ar juca?

asa fac ei oricum mereu

terminati ma cu noobs

normal asemenea tribulete cand apar ar trebui ca toate fortele de pe harta sa se uneasca contra lor si sa ii extermine

jocul n-are nevoie de personaje din astea


succes!

regret totusi enorm ca amici de ai mei prefera sa joace cu ei
vor realiza dar..cred ca prea tarziu

adica ce se intampla, ii ia dracu`, sau cum? :cool:
auzi tu, "jocul n-are nevoie..." si alte ineptii.:p
vino si tu cu obiectii pertinente la adresa noastra... macar atat. :)
 

DeletedUser30856

Daca, daca si iar daca. "Daca" o luam cu ipoteze putem ajunge la multe eventuale concluzii. Treaba este ca tot ce conteaza este prezentul, adica ce este tribul Clasic acum, nu ce se intampla "daca" !

Sunt 2 tabere puternice si vom avea parte de un razboi pe cinste pe aceasta lume !

Nu serios, te-ai uitat aseara la protestul organizat...cam asa e si aici situatia...Clasicul este reprezentat de jandarmi iar r.s-ul de protestatari....doar o chestiune de timp pana sa-i "evacueze" jandarmii...degeaba, cand nu ai cu cine, nu ai cu cine.:rolleyes:
 

DeletedUser

si uite asa mi s-a dus contul de rapa, pentru ce??? probabil de fraier, in fine,, diferenta dintre romani romaniei:) nu e mare de romani de pe triburi:) (nu cred ca exista vre diferenta, e acelasi lucru) ne-a fost greu, ne este greu si ne va fi greu, valabil pentru abele lumi:))
 

DeletedUser

Unii chiar sunt plictisitori

Era destul de clar ca aici o sa ajunga din momentul in care R.S a intors spatele Clasicului ... o sa fie un razboi frumos ... succes adversarilor

R.S.-ul nu a intors spatele clasicului. clasicul e condus de un jucator noob care a profitat de razboiul nostru cu magul.pentru ca noi am facut pna-ul cu masonul este doar o scuza pentru clasic.

punct. unii vorbesc aiurea fara sa gandeasca. daca noi nu luptam contra masonilor,clasicului ii tremura fundul. nu r.s-ul a tradat ci clasicul. nu declari razboi pentru ca nu vreau sa lupt pentru o luna cu un trib anume.

sunteti enervanti cei care va dati cu parerea aiurea,daca nu stiti despre ce e vorba cu adevarat,nu va bagati in seama.


P.S clasicul comenteaza aiurea ca de ce am facut pna cu masonul, dar ei nu se pun in situatia r.s.-ului. r,s-ul a luptat cu 2 triburi mari. daca noi si masonul am fi in razboi cu clasicul (cum era masonul cu magu pe r.s) nu ar rezista nici 1 luna. ei gandesc doar pentru interes propriu, r.s-u le apara fundul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Serios, te auzi ce zici ?

tu nu te baga in seama cu mine, tu nici sa ataci nu stii si vorbesti aici ca un nu stiu ce mare jucator.

ieri m-au atacat peste 15 jucatori la care am rezistat cu trupele proprii,sprijinul a venit mult mult prea tarziu. pot sa spun ca tu esti unul dintre cei mai slabi jucatori care m-au atacat vreodata.

P.S. nu ma pot auzi ce zic pentru ca am scris.
 

DeletedUser39475

tu nu te baga in seama cu mine, tu nici sa ataci nu stii si vorbesti aici ca un nu stiu ce mare jucator.

ieri m-au atacat peste 15 jucatori la care am rezistat cu trupele proprii,sprijinul a venit mult mult prea tarziu. pot sa spun ca tu esti unul dintre cei mai slabi jucatori care m-au atacat vreodata.

P.S. nu ma pot auzi ce zic pentru ca am scris.

Ok ! :)) Ofticatule ! :))

Cat m-ai facut sa ma amuz ! :D

Oare de ce ai pierdut asa multe sate ieri ? Ca tu esti mare jucator ? Te-au cam indus in eroare atacurile mele, desi zici ca am fost slab !
Si o dovada :

aDun iDei în data de 15.01. la ora 02:49
trimite ceva mai serios, numa fake-uri.

aDun iDei în data de 15.01. la ora 02:49
vreau inamici invinsi cat mai multi

Credeai ca sunt fake, a ? Eu zic ca mai eficient de atat nu se putea. :p Si ma asteptam sa fi noob si sa lasi cate 6000 din fiecare. 8000 din fiecare in sate. Mai bine se distrug trupele fragmentat, decat se se blindeze cateva sate, iar celelalte sa fie jucate la splituri sau renoble ! Dar stai, nu ai facut asta pentru ca ai crezut ca sunt fake-uti... Nu stiu care dintre noi greseste !

PS: Si intreaba-l pe Player X de la voi din trib ce a facut ieri cand m-a atacat. Mai intreaba-l daca sunt prost aparator ! :)

Habar nu aveti ce va asteapta !

Bafta !
 

DeletedUser

nu cred ca isi au rost insultele, nu are rost sa ajungeti sa va certati ca pana la urma e un joc:)
eu nu prea stiu care si cum sunt motivele si tot tacamu de s-a ajuns aici,in fine, eu mi-am ales o tabara cu care vroiam sa ajung si la sfarsit,cu putin ghinion pentru mine s-a terminat repede, cert este ca fiecare isi schimba tribul,aliante etc pentru asi apara amaratul de cont si uite asa se uita obiectivul cu care s-a inceput, si uite asa ajunge o cauza pierduta, unde este putinul orgoliu jucatorului de triburi??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus