R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39475

Mai puteti ? R.S, eu zic ca noi am tratat cu respect atunci cand noi eram clar mult deasupra voastra. Ati inceput sa va reveniti, dar tot nu dominati, tineti cont de asta si deja s-a urcat la cap asta. Daca voi vreti, asa sa fie !

PS: Andrei nu ma mai supara ca vin peste tine ! :))
 

DeletedUser24444

Ce tot va dusmaniti atat ? Este doar un razboi intre 2 triburi...nu se stie ce va fi peste 2-3 saptamani....poate colegi,poate dusmani...
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
Cum o sa faceti asta? Sunteti de doua ori mai numarosi decat noi si pentru asta tot incercati sa ne recrutati jucatori amenintandu-i...Ati recrutat de la aliatii vostrii, incercati sa puneti toata harta pe noi sa-ti satisfaci tu orgoliile...Lasati jocurile de culise si amenintarile, fiti mai barbati nu fetite, luptati pe fata nu pe la spate .
Dragul meu partener de concurs,tradarea se plateste scump si samuraii nu uita,nici nu iarta,ca sunteti putini sau nu,asta e problema voastra,sunteti fara caracter.Pe orice lume vom mai intra,vom intra in fieful tau,ai vrut razboi,il ai si inca etern
Dar tu nu esti invatat cu asa ceva,ultima propunere a voastra de-a veni la noi si sa atacam impreuna aliatii de acum,dovedeste ca esti un maestru al culiselor.Azi ma bat cu unii,maine cu altii.Poate ti-a mers pana acum.De acum maestre,nu mai merge,fii barbat si invata ca lupta asta se anunta eterna intre noi si un sfat prietenesc,roaga pe cineva sa te invete sa dai nobilii la sutime de secunda de pe acelasi sat,te faci de ras in fata tribului,daca pun rapoartele pe extern si vad ca marele lor conducator da la 5-10 secunde intre nobili.
Ce ambitii sa am cu tine,nici una,decat sa iti arat ca intre noi doi e o diferenta de la cer la pamant,tu fiind ucenic in comparatie cu mine.
Hai pa.
 
Ultima editare:

ingenios.

member
Scor reacție
0
Mai puteti ? R.S, eu zic ca noi am tratat cu respect atunci cand noi eram clar mult deasupra voastra. Ati inceput sa va reveniti, dar tot nu dominati, tineti cont de asta si deja s-a urcat la cap asta. Daca voi vreti, asa sa fie !

PS: Andrei nu ma mai supara ca vin peste tine ! :))
Ce sa respectam la voi?
 

DeletedUser39475

Tine-ti parerea si hai sa trecem peste. Jucam pe harta mai bine, desi si duelurile astea verbale au rolul lor.
 

DeletedUser41545

"razboiul va fi etern" Editat TT?

e legat de respectul fata de oameni daca nici oamenii nu ii mai respectati mergeti in padure unde va e locu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

ce sa respecti la tullio ? cred ca el ii singurul din clasic care nu ii respectat , de restu nu se pune problema
 

DeletedUser39475

Parca suna frumos asta :

" Urasc sa vad oameni fericiti, ma deprima, evident ca nu sunt dependent de respect si stima. "
 

DeletedUser41597

Parca suna frumos asta :

" Urasc sa vad oameni fericiti, ma deprima, evident ca nu sunt dependent de respect si stima. "

Toti jucatorii Clasicului ii respectam putin sau mai mult , dar unul ca Tullio nu poate si nu merita sa fie respectat ! Multi din Clasic stiu ca am dreptate cand am spus cuvintele astea !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine ca nu suntem din acela oras , ca ma cautai sa ma si bati...:) ingenios, e un joc totusi...lasa razboiul etern...nu fi si tu razboinicul luminii...un sfat prietenesc: consulta te rog un psiholog!
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
Bine ca nu suntem din acela oras , ca ma cautai sa ma si bati...:) ingenios, e un joc totusi...lasa razboiul etern...nu fi si tu razboinicul luminii...un sfat prietenesc: consulta te rog un psiholog!
:)Imi cer scuze,lumea urmatoare nu voi mai face greseala de aici,voi cadea in admiratia ta,a stilului tau de joc,voi fi incantat sa stau de vorba cu tine si sa patesc cum a patit ak-ul pe 26 de exemplu sa fiu atacat la ora 0:00:00 in plina alianta.Exemplele pot continua.
(:Am gresit marete,cand am zis "razboi etern"tu esti o persoana demna de incredere si de respect,dar ai un mic defect doar,uiti sa te ti de cuvant.
(:Dar iar imi cer scuze,tu nu ai nici o legatura cu gasca de pe 26 si daca iti mai dau exemple pe unde ati jucat si de politica pe care ati dus-o,o sa imi spui ca nu ai fost acolo,probabil acum ai intrat in clasic si de fapt ai dreptate deoarece tribul tau avea alte denumiri.
Lupul isi schimba blana,dar naravu ba.
Si ultima oara imi mai cer scuze mie,ca imi pierd timpul cu tine
 
Ultima editare:

ingenios.

member
Scor reacție
0
concept prea dificil la tine? nui nimic cauta in dex ca multi il stiu deja :)


ilusion distanta cica nul impiedica :) eu inca il astept sa vina la cluj... ii ofer adresa chiar, numa sa vina =))))
Tu acum folosesti forumul pentru notite,ca sa iti scrii la batranete cartea de un mare succes international"Memorile lui SemperVeritas"?

Tine-ti parerea si hai sa trecem peste. Jucam pe harta mai bine, desi si duelurile astea verbale au rolul lor.
Hai sa cerem inchiderea topicului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu acum folosesti forumul pentru notite,ca sa iti scrii la batranete cartea de un mare succes international"Memorile lui SemperVeritas"?

doar sa arat unora (daca nu au aflat inca) cat de mare Editat TT in materie de triburi esti... ca de tine ca om nici nu are rost sa ma leg... esti mult prea jos ca sa ma aplec in asa hal sa ajung la tine
 
Ultima editare de un moderator:

ingenios.

member
Scor reacție
0
doar sa arat unora (daca nu au aflat inca) cat de mare Editat TT in materie de triburi esti... ca de tine ca om nici nu are rost sa ma leg... esti mult prea jos ca sa ma aplec in asa hal sa ajung la tine
Toti care te-au innobilat au fost"mare Editat TT in materie de triburi "?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Toti care te-au innobilat au fost"mare Editat TT in materie de triburi "?

Nu o sa intru in polemica cu tine pe tema asta :) joc triburile dinainte sa sti tu ce e ala skype asa ca avem definitii diferite a termenului inobilare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ingenios...nu vezi ca esti deplasat cu replicile tale? e un joc...si fii sigur ca noi cei din clasic il tratam ca atare. tu se pare ca nu esti in stare.
ne-ai zis ca am tradat. voi sunteti cei care ati tradat...incheind pna cu dusmanii nostri! ne-ati spus, dar nu v-a pasat ca nu am fost de acord. pur si simplu l-ati facut. v-ati vazut interesul. nu e vorba ca ne-ati fi ajutat foarte mult. am purtat mai mult singuri razboiul ala...voi avand in granita acolo jucatori care nu faceau fata. ati scos in fata motivul ca aveti razboi cu mag si noi nu. dar te-ai uitat pe harta sa vedeti ce mari sunteti? sa vezi ca daca erati organizati puteati face fata fara probleme? acel pna cu mason a fost tradare. noi pur si simplu nu am acceptat sa fim luati de prosti. toti stiu cat esti de schimbator. dupa pna-ul ala...probabil ar fi urmat sa intorci armele impotriva noastra. trebuia sa asteptam asta?
respect pentru unii samurai cu care m-am si conversat...tu nu il meriti. respectul se castiga prin verticalitate, onestitate,limbaj adecvat unui conducator...si multe altele pe care nu le ai.
bafta la joc! si ziceti mersi ca multi de la noi s-au lasat sau ca n-ati dat peste garda completa noobs:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus