R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41597

incheind pna cu dusmanii nostri! ne-ati spus, dar nu v-a pasat ca nu am fost de acord. pur si simplu l-ati facut. ..tu nu il meriti. respectul se castiga prin verticalitate, onestitate,limbaj adecvat unui conducator...si multe altele pe care nu le ai.
bafta la joc! si ziceti mersi ca multi de la noi s-au lasat sau ca n-ati dat peste garda completa noobs:))

Din cate stiu Tullio a fost de acord cu PNA-ul cu Mason pe o luna :) Acum ce-a fost a fost , conteaza prezentul si viitorul ! Bafta la joc si tie !
 

DeletedUser

daca a fost de acord, a fost in acea discutie purtata pe moment. te asigur ca atunci cand s-a pus pe forum intentia voastra, toti ne-am opus. nu mai caut acum in arhiva sa va aratam reactiile noastre la aflarea vestii. vi s-a spus apoi ca nu suntem de acord, dar ati facut acel PNA trecand peste noi. le-ati dat ocazia masonilor sa-si grupeze toate trupele in partea noastra de granita. ajunsesem sa ne luptam cu un trib de trei ori mai mare ca noi. si nu mai sustineti ca ati fost tradati. imediat dupa actiunea voastra ati fost trecuti la pna de catre noi in semn de protest....si ati fost anuntati. iar cand intre noi a inceput conflictul...la fel ati fost anuntati cu 48 de ore inainte! unde e tradarea noastra?
 

DeletedUser41597

daca a fost de acord, a fost in acea discutie purtata pe moment. te asigur ca atunci cand s-a pus pe forum intentia voastra, toti ne-am opus. nu mai caut acum in arhiva sa va aratam reactiile noastre la aflarea vestii. vi s-a spus apoi ca nu suntem de acord, dar ati facut acel PNA trecand peste noi. le-ati dat ocazia masonilor sa-si grupeze toate trupele in partea noastra de granita. ajunsesem sa ne luptam cu un trib de trei ori mai mare ca noi. si nu mai sustineti ca ati fost tradati. imediat dupa actiunea voastra ati fost trecuti la pna de catre noi in semn de protest....si ati fost anuntati. iar cand intre noi a inceput conflictul...la fel ati fost anuntati cu 48 de ore inainte! unde e tradarea noastra?

Cand am auzit discutia cu Tullio ca el a fost de acord cu acel PNA pentru ca noi sa dam in MAG , deoarece acolo era granita mai mare si sa eliminam MAG-ul Tullio a zis ca e de acord. Si in acea seara sau in seara urmatoare s-a facut PNA cu Masonul , iar dupa aceea voi ati sarit cu gura pe noi. Daca Tullio a fost de acord pe moment de ce nu a spus dupa ca nu e de acord si a luat decizia sa intram direct in conflict ? Cui impotriva cui a intors armele?
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: Cls, Clasic
Parte 2:
Triburi: A.R.S, R.S

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 12
Diferență: 3

Parte 1:
Triburi: Cls, Clasic
Parte 2:
Triburi: A.R.S, R.S

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 139
Tabăra 2: 140
Diferență: 1

felicitari ambelor triburi !
 

DeletedUser13059

multumesc pentru felicitari ... apreciez gestul tau de a delecta cu ceea ce vedem in fiecare zi cand dam pe razboaiele tribului dar ce mai conteaza , importat este ca avem o femeie care ne poate pune la dispozitie aceste statistici fenomenale ...
 

DeletedUser19202

toti stiu cat esti de schimbator. dupa pna-ul ala...probabil ar fi urmat sa intorci armele impotriva noastra. trebuia sa asteptam asta?
respect pentru unii samurai cu care m-am si conversat...tu nu il meriti. respectul se castiga prin verticalitate, onestitate,limbaj adecvat unui conducator...si multe altele pe care nu le ai.
sau ca n-ati dat peste garda completa noobs:))

:D:D:D

-DIN Pacate nu stiu cum e ingenios asta..da voi sunteti mult mai schimbatori(evident in functie de interes)
-conversatii cu dusmanii-aici da e punctul vostru forte
din pacate in ultimele lumi s-a vazut ca numai tin metodele astea patetice de atragere a jucatorilor la voi
si va zic eu si de ce..ca v-a luat lumea seama ca cedati la primul razboi mai serios.(evident din cauza timpului si a vietii reale..nimic de zis)
-garda completa noobs?
pai dracu mai joaca cu voi?
cred ca jumate din aia de au trecut prin noobs nu o vor mai face si a doua oara(asta e cert si cunosc destui)


eu cam asta inteleg din postul tau


in alta ordine de idei bafta tuturor..dar probabil tribul care se va bate cu voi (si va fi cel mai puternic in caz ca se va bate o alianta cu voi) ala va castiga
chiar daca n-ar fi prea organizat

prietenii stiu de ce

ps.nu ma intereseaza lumea clasica ...dar din pacate nu pot sa ma abtin..asta e
 

DeletedUser29389

ce-mi plac mie baietii astia..:rolleyes:
unii vor purta razboaie eterne, altii au ales sa manance etern pe orice server rahat despre altii, chiar daca sunt paraleli cu subiectul...:cool:
mai copii...repet, o luati prea personal si cred ca mergeti prea departe..;))
pariez ca va bate Evo ca pe tribs ...lanseaza palmele la 5-10 secunde..una dupa alta...nimic sincron...la fel cum face si cu nobilii aia.. :p:D:rolleyes:
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
ingenios...nu vezi ca esti deplasat cu replicile tale? e un joc...si fii sigur ca noi cei din clasic il tratam ca atare. tu se pare ca nu esti in stare.
ne-ai zis ca am tradat. voi sunteti cei care ati tradat...incheind pna cu dusmanii nostri! ne-ati spus, dar nu v-a pasat ca nu am fost de acord. pur si simplu l-ati facut. v-ati vazut interesul. nu e vorba ca ne-ati fi ajutat foarte mult. am purtat mai mult singuri razboiul ala...voi avand in granita acolo jucatori care nu faceau fata. ati scos in fata motivul ca aveti razboi cu mag si noi nu. dar te-ai uitat pe harta sa vedeti ce mari sunteti? sa vezi ca daca erati organizati puteati face fata fara probleme? acel pna cu mason a fost tradare. noi pur si simplu nu am acceptat sa fim luati de prosti. toti stiu cat esti de schimbator. dupa pna-ul ala...probabil ar fi urmat sa intorci armele impotriva noastra. trebuia sa asteptam asta?
respect pentru unii samurai cu care m-am si conversat...tu nu il meriti. respectul se castiga prin verticalitate, onestitate,limbaj adecvat unui conducator...si multe altele pe care nu le ai.
bafta la joc! si ziceti mersi ca multi de la noi s-au lasat sau ca n-ati dat peste garda completa noobs:))
Tradare?!Eram in razboi cu MAG-v-am cerut din spirit de colegialitate sa le declarati razboi,voi ati refuzat motivand ca erati departe de ei,puteati face asta din spirit de colegialitate cu noi.V-am lasat sa innobilati un cont de al nostru,nici un trib nu face asta,dar noi am facut si lucrul acesta.In pna-ul cu Mason,erati inclusi si voi,ei va dadeau pna in acelasi timp si noua si voua o luna de zile,a doua varianta fiind sa continuati razboiul cu ei,intrand si noi dupa 30 de zile in razboi cu ei,voi ati ales a treia varianta sa strigati tradare.Tradare e sa te las singur,sa intorc armele impotriva ta,dar noi v-am prins in aceeasi diplomatie ca a noastra si pana atunci v-am indeplinit toate mofturile,inclusiv sa aveti alianta cu inamici nostri.
Cand ati venit la noi cu ideea,de-a forma un singur trib puteam accepta,dar nu am acceptat fiindca va lipseste moralitatea in triburi,nu are rost sa incep cu diplomatiile facute de voi pe alte lumi,obiectivul noului trib era sa dam in aliati comuni si cred ca asta spune mult de voi.
Spre deosebire de tine,care esti obsedat de imagine, nu ma intereseaza parerea partenerilor de concurs despre mine,nici chiar macar sa ma recunoasca sau nu ca conducator.In schimb ce ati facut voi se numeste tradare si noi vom incerca nu neaparat sa va scoatem de pe harta,dar sa va lasam cu 2-3 sate si sa fiti un fel de comentatori ai razboaielor de pe lumea clasica.,asfel incat sa nu puteti influenta cu nimic ce se intampla pe ea.
 

DeletedUser41597

Neaata tuturor!
Parte 1:
Triburi: R.S, A.R.S
Parte 2:
Triburi: Clasic, Cls

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 18
Diferență: 6

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188,987
Tabăra 2: 144,003
Diferență: 44,984

chart
 

DeletedUser24444

Zdrk din cate vad rupi spamu in 2...vezi ca ai atacuri...mai usor pe extern
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus