R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39475

nu cred ca isi au rost insultele, nu are rost sa ajungeti sa va certati ca pana la urma e un joc:)
eu nu prea stiu care si cum sunt motivele si tot tacamu de s-a ajuns aici,in fine, eu mi-am ales o tabara cu care vroiam sa ajung si la sfarsit,cu putin ghinion pentru mine s-a terminat repede, cert este ca fiecare isi schimba tribul,aliante etc pentru asi apara amaratul de cont si uite asa se uita obiectivul cu care s-a inceput, si uite asa ajunge o cauza pierduta, unde este putinul orgoliu jucatorului de triburi??

Primesc o afirmatie si contiunui cu o replica pe masura ! Asta nu e orgoliu ? :cool:
 

DeletedUser

Ok ! :)) Ofticatule ! :))

Cat m-ai facut sa ma amuz ! :D

Oare de ce ai pierdut asa multe sate ieri ? Ca tu esti mare jucator ? Te-au cam indus in eroare atacurile mele, desi zici ca am fost slab !
Si o dovada :



Credeai ca sunt fake, a ? Eu zic ca mai eficient de atat nu se putea. :p Si ma asteptam sa fi noob si sa lasi cate 6000 din fiecare. 8000 din fiecare in sate. Mai bine se distrug trupele fragmentat, decat se se blindeze cateva sate, iar celelalte sa fie jucate la splituri sau renoble ! Dar stai, nu ai facut asta pentru ca ai crezut ca sunt fake-uti... Nu stiu care dintre noi greseste !

PS: Si intreaba-l pe Player X de la voi din trib ce a facut ieri cand m-a atacat. Mai intreaba-l daca sunt prost aparator ! :)

Habar nu aveti ce va asteapta !

Bafta !


ti****, esti comic, stiam ca sunt curatari(dupa statistica la inamici invinsi esti jucator ofensiv), nu degeaba erau nobili dupa atacurile tale, faceam misto de tine :)

ieri am pierdut sate pentru ca am lasat sitter si probabil nu a avut timp sa se invete cu ce se petrecea, eram chiar foarte obosit,nedormit de 2 seri.

tu,servirea (alt jucator care nu stie sa atace) si tora tora tora mai bine intrebati-va conducerea cum ar trebui date atacurile.
nu sunt ofticat,nu imi placi.e deajuns.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu la asta m-am referit, ci la anumiti playeri care cum se simpteau putin amenintati schimbau repede tribul dealtfel si anumite aliante,, daca tot s-a inceput cum s-a inceput asa ar si fi trebuit sa se termine.. cum sa merg eu in alt trib sa imi atac fosti colegi care poate m-au ajutat candva,, acelasi lucru si cu aliantele,, e un fel de ping pong dintr-o parte in alta
 

DeletedUser

cel mai greu cica e sa lucrezi cu oamenii, degeaba ii explici ca el ori nu intelege ori o tine tot pe-a lui.
 

DeletedUser

ti****, esti comic, stiam ca sunt curatari(dupa statistica la inamici invinsi esti jucator ofensiv), nu degeaba erau nobili dupa atacurile tale, faceam misto de tine :)

ieri am pierdut sate pentru ca am lasat sitter si probabil nu a avut timp sa se invete cu ce se petrecea, eram chiar foarte obosit,nedormit de 2 seri.

tu,servirea (alt jucator care nu stie sa atace) si tora tora tora mai bine intrebati-va conducerea cum ar trebui date atacurile.
nu sunt ofticat,nu imi placi.e deajuns.

ma distreaza cum te-ai schimbat tu brusc... inainte sa fii atacat, vorbeai frumos, nu starneai conflicte, etc...
vorba lu' fratemio ... in viata inveti sa pierzi si sa castigi ... tu acum ai invatat sa pierzi... asta este.
contul era mult prea expus ca sa rezisti, indiferent cat de noobi inapti am fi cand vine vorba de atac :)

totusi putina demnitate se cam impune...
 

DeletedUser

nu vreau sa starnesc conflicte doar ca atunci cand vad un comentariu care e dat ca sa se afle in treaba,ma instiga.

scuza-ma daca am creat impresia de certaret :)
 

DeletedUser39475

ti****, esti comic, stiam ca sunt curatari(dupa statistica la inamici invinsi esti jucator ofensiv), nu degeaba erau nobili dupa atacurile tale, faceam misto de tine :)

ieri am pierdut sate pentru ca am lasat sitter si probabil nu a avut timp sa se invete cu ce se petrecea, eram chiar foarte obosit,nedormit de 2 seri.

tu,servirea (alt jucator care nu stie sa atace) si tora tora tora mai bine intrebati-va conducerea cum ar trebui date atacurile.
nu sunt ofticat,nu imi placi.e deajuns.

Pe langa ca esti ofticat, esti si penibil !

Nobili dupa atacruile mele au aparut dimineata sau in timpul zilei. Tu mi-ai trimis mesaj ca sunt fake-uri dupa ce le-am generat. Se cam bat cap in cap, nu ? Mai bine lasa-ne !
Si bineinteles ca ai gasit scuze, ca nu am dormit, ca a fost sitter ! Esti noob si gata, accepta asta. Nu te mai infoia pe aici ca nu iti merge !
 

DeletedUser

pentru ca nu ma cunosti,nu stii ce activitate am,asa ca nu vorbi aiurea :), faptul ca ti-am scris sa dai atacuri reale si nu fake-uri, asta nu denota ca eram serios cand ma refeream la asta.

mi-am dat seama ca e organizat pe mine inainte sa ataci tu. deci indiferent daca dadeai fake sau atac real nu avea importanta pentru mine,tot berbec era,era luat in serios,gandit strategie,etc. pana sa ajunga atacurile tale,trecusera deja vreo 150-200,eu zic sa nu vorbesti degeaba.


simonica,ralf si o'mailey mi-au placut cum au jucat :) ei au fost problema reala pentru ca aveau sate mult prea aproape de mine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Cauti din nou scuze ! Tipic si ma asteptam la asta... Nu ma intereseaza de ce s-a intamplat inainte. Tot ce conteaza este ca tu ai pierdut, noi am castigat. Noi am atacat prost, iar tu te-ai aparat bine, dar noi am castigat, iar tu ai pierdut. Si acum o sa cauti iar scuze...Tipic !
 

DeletedUser39475

Asa se intampla cand nu mai ai scuze...adica nu mai ai replica !

Si nu ai pierdut, mai ai 20k puncte. Asa este ! Bafta !
 

DeletedUser23756

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.A, A.R.S

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 165
Tabăra 2: 21
Diferență: 144

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,377,558
Tabăra 2: 134,994
Diferență: 1,242,564

chart


@Adun idei, Clasic nu cauta nici o scuza, am intrat in razboi cu Mason sa va ajutam pe voi, ca sa ce?
Te rog mult, nu mai aduce acuze si nu te mai certa pe aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Asta e dovada ca ei se apara bine, iar noi atacam prost si bineinteles viceversa.
 

DeletedUser

din cate imi aduc aminte, evolution vroia razboi cu masonul ..inainte sa intru eu in r.s.,acu mult timp. 2. daca nu ati fi facut razboi cu masonul ..unde va duceati?:p deci,nu poti spune ca ati intrat pentru noi si noi v-am lasat sa fi-ti tocati.

sunt tare sigur ca ingenios ti-a explicat ce se intampla, daca n-au auzit si restul jucatorilor,asta e alta problema.

oricum,nu vreau sa mai dezbat ce a fost trecut.vedem ce iese.
 

DeletedUser4034

MAG-ul nea propus PNA , dar na vorbeste gura fara tine.

ia intreabal pe Ingenios acu 3 saptamini in urma cum a venit si a cerut PNA...ca pierdea 2 jucatori pe granita...king si qurintus...si ziceti ca noi am venit primii cu PNA ?....daca nu stiti mai bine a-ti tacea
 

DeletedUser34110

Acum va certati care si cum a cerut PNA?!!!=)))))
Lasati bre harta sa vorbeasca!
 

DeletedUser

Adun idei exagerezi, rs nu apara fundul nimanui, avea o granita mica cu mason, granita mare era in partea clasicului. Hai sa fim putin realisti si sa nu lasam subiectivismul sa ne intunece judecata. Rs a ales sa faca diplomatia asa cum a vrut fara sa tina cont de parerea clasic, noi am facut la fel, nu inteleg nemultumirile.
 

DeletedUser38860

Adun idei exagerezi, rs nu apara fundul nimanui, avea o granita mica cu mason, granita mare era in partea clasicului. Hai sa fim putin realisti si sa nu lasam subiectivismul sa ne intunece judecata. Rs a ales sa faca diplomatia asa cum a vrut fara sa tina cont de parerea clasic, noi am facut la fel, nu inteleg nemultumirile.

Intreaba-l pe balbaitul de tulio cum zicea caand am facut pnaul cu mason. Ca putem sa rezistam o luna ca nu stiu ce. Si dupa doar 4 zile nea spus ca rupe pna ca vam tradat. Pacat de jucatorii bunii din Clasic , pacat ! Sunt condusi de un nesimtit ! Multi dintre cei din Clasic nu cunosc adevarul ei cred numai ca RS-ul e devina. Tulio acum pui statistici cu satele goale pe care le luati? Pentru ca ne-ati tradat?! Stai ca vedem noi peste ceva timp cand se formeaza granita. V-am mai spus si am sa mai spun intrebati-va conducatorul ce s-a intamplat sa va spuna adevarul nu aberari de-ale lui !

P.S: Te mai mirai si de ce ingenios. te-a scos din listele de prieteni , ii ziceai :,,Ce am facut?" .Cand erai in conferinta cu conducatorii R.S cand ai fost intrebat de ce se rupe pna-ul nici macar nu ai fost in stare sa dai o explicatie ! Te-au intrebat de cel putin 5-6 ori si tu te balbaiai nu puteai sa scoti un cuvant nu stiai ce motiv sa invoci si dupa ai dat ca motiv tuturor Clasicilor pnaul dintre noi si Mason. Iti zic eu ce se intampla atunci: Stiai si tu ce nesimtit ai fost in momentul ala si stiai de magaria pe care urma sa o faci. Iti mai spun un lucru ai rupt pna-ul cu noi pentru ca in Clasic sunt jucatori buni pe care ii aveai in spate pe care ai reusit sa ii duci cu zaharelu ca RS-ul e de vina ca noi am provocat totul, dar daca erai intr-un alt trib iti zic eu ca nu aveai nesimtirea asta !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28165

Fiecare replica pe care o dati ar trebui sa inceapa cu "A fost odata..." pentru ca vorbiti numai din povesti.

Succes pe harta si atata tot ;).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus